Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTIme said:

Ok, pošto smo svojevremeno ispljuvali Saleta (koji je za Igora MJ lično po pitanju košarkaških uspeha) jer zaboga poveo je 4 centra, nije vodio Kalinu i JoKiĆ mU iGrAo 4 - šta ćemo sad sa Kokoškovim? 😌

Bilo je uspjeha, bilo je teskih trenutaka ali bar smo imali glavu i rep i licili smo na nesto. Pod prodavacem magle smo licili na bandu.

Da ne pricam da mu se vidi karakter, sisica. Kad je tesko bjezanija.

 

Prevario narod sa zlatom na EP a imao manje uticaja nego Ljupko Petrovic '91 sa Zvezdom. Prevara od coeka i trenara

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Devil In My Pants said:

RIP Fener 

 

Najveci prodavac magle, moze neka anketa za koliko dobija otkaz..6m 12m ili 18m

 

Fener je vec u peace-u.

 

A u proseku svaki drugi trenerski angazman u Evroligi se zavrsava otkazom, prilicno uobicajena praksa. Uz naravno debelo obestecenje....sto bih i ja voleo da takve otkaze na svom poslu dobijam.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

 

Fener je vec u peace-u.

 

A u proseku svaki drugi trenerski angazman u Evroligi se zavrsava otkazom, prilicno uobicajena praksa. Uz naravno debelo obestecenje....sto bih i ja voleo da takve otkaze na svom poslu dobijam.

Samo sto ne dobijaju svi za 6meseci ili 12 kao SDJ(O).

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Bilo je uspjeha, bilo je teskih trenutaka ali bar smo imali glavu i rep i licili smo na nesto. Pod prodavacem magle smo licili na bandu.

Da ne pricam da mu se vidi karakter, sisica. Kad je tesko bjezanija.

 

Prevario narod sa zlatom na EP a imao manje uticaja nego Ljupko Petrovic '91 sa Zvezdom. Prevara od coeka i trenara

 

Pa tako je, pod Saletom je bilo teških trenutaka jer je reprezentacija generalno bila u mulju neuspeha i neorganizacije, on je povezao redove. I baš zbog toga je zaslužio dovoljno poštovanja da ga se kritikuje na kulturan način, a ne kao što su ga nazivali "ćelavom prevarom" jer zamisli nije osvojio zlato - sa timom koji prvo uopšte nije imao kvalitet za zlato. Zato me interesuje kako ćemo ispratiti Kokoškova...

 

Ja sam bila za to da mu pružimo poverenje i da ostane selektor jer nacionalnom timu treba kontinuitet a ne da smenjujemo selektore kao na traci, ali priznajem da mi se ne dopada ovo bežanje iz Fenera. Pritom nakon što su mu doveli sva pojačanja koja je tražio. Respect za Fener što ne odustaju od srpskih trenera uprkos Igoru 😄 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Samo sto ne dobijaju svi za 6meseci ili 12 kao SDJ(O).

 

Samo sto se tako ne govori o cinjenicama. Pogotovo ne na temi o reprezentaciji. Sasa je izgurao ugovor do kraja i u reprezentaciji i u Virtusu. U Bajernu je dobio otkaz nakon licnog sukoba sa GM-om nakon cele prve sezone i 3/4 druge ostavivsi ga na prvom mestu Nemacke lige. U PAO je dobio otkaz na kraju sezone zbog rezultata, koji ce se kasnije ispostaviti kao uobicajen rezultat PAO u Evroligi (cetvrtfinale). U onoj prvoj fazi u italijanskom prvenstvu ne pamtim niti sam pratio, ali to nije ni tema kao sto nije tema njegova klupska karijera ali cisto kada se isticu neke neistine samo da te ispravim. 

Edited by mmajstor
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...