Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

30 minutes ago, Boujee said:

Tako da te priče da Nedović ne može da bude game changer su besmislene, ako je natrpao 3 ponajbolje reprezentacije na svetu, onda može bilo koga. 

Koga je Nedovic natrpao? Spancima je u tom mecu dao 14 poena, na Litvaniju verovatno mislis 2013. i prvi mec na evropskom, takodje 14 poena, ali uz mnogo drugaciju ulogu, bio je najvazniji bek u tom sastavu uz Pefija. Secam se i ja njegovih poena protiv USA u finalu Rija, tezak garbage time, kakvo crno natrpavanje.

Uostalom, nije potrebna reprezentacija da bi dokazivao da je Nedovic opasan strelac, radi on to konstantno na EL nivou, ali treba stvari staviti u kontekst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koga je Nedovic natrpao? Spancima je u tom mecu dao 14 poena, na Litvaniju verovatno mislis 2013. i prvi mec na evropskom, takodje 14 poena, ali uz mnogo drugaciju ulogu, bio je najvazniji bek u tom sastavu uz Pefija. Secam se i ja njegovih poena protiv USA u finalu Rija, tezak garbage time, kakvo crno natrpavanje.

Uostalom, nije potrebna reprezentacija da bi dokazivao da je Nedovic opasan strelac, radi on to konstantno na EL nivou, ali treba stvari staviti u kontekst.
Pogledaj malo minutaže igrača pa ćeš sve staviti u pravi kontekst.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa širi spisak i postoji zbog ovih situacija ako se neko povredi. Drugo, imaju pripreme i pripremne utakmice, ima valjda neki faktor kako se tu igrač pokaže i uklopi.
Ne može košarkaški da se pravda (rano) precrtavanje ove dvojice, to je apsolvirano, ne znam zašto pojedinci i dalje pokušavaju.
I šta sad znači da ga ne cima pa na kraju precrta?! Što ga je uopšte zvao, onda?!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Koga je Nedovic natrpao? Spancima je u tom mecu dao 14 poena, na Litvaniju verovatno mislis 2013. i prvi mec na evropskom, takodje 14 poena, ali uz mnogo drugaciju ulogu, bio je najvazniji bek u tom sastavu uz Pefija. Secam se i ja njegovih poena protiv USA u finalu Rija, tezak garbage time, kakvo crno natrpavanje.

Uostalom, nije potrebna reprezentacija da bi dokazivao da je Nedovic opasan strelac, radi on to konstantno na EL nivou, ali treba stvari staviti u kontekst.

Nisam tražio pomoć googla kao ti da vidim koliko je poena davao, ali se sećam da je u kratkom roku ubacio solidan broj poena, mahom iz kontre ili solo akcije. Radio je to i protiv Italije, u borbi za plasman jednom. 

 

Dakle, u kontekstu game changera, u kojem se Nedović jedino pominje, sposoban je da za kratko vreme kontrom, zakucavanjem, trojkom preko ruke promeni tok utakmice na našu stranu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boujee said:

Nisam tražio pomoć googla kao ti da vidim koliko je poena davao, ali se sećam da je u kratkom roku ubacio solidan broj poena, mahom iz kontre ili solo akcije. Radio je to i protiv Italije, u borbi za plasman jednom. 

 

Dakle, u kontekstu game changera, u kojem se Nedović jedino pominje, sposoban je da za kratko vreme kontrom, zakucavanjem, trojkom preko ruke promeni tok utakmice na našu stranu. 

 

Ovo se bukvalno može reći za 75% košarkaša koji su ikad igrali za reprezentaciju.

 

Inače mnogo jak ovaj video uradak Litvanaca.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dekkard said:
16 minutes ago, Del Piero said:
Koga je Nedovic natrpao? Spancima je u tom mecu dao 14 poena, na Litvaniju verovatno mislis 2013. i prvi mec na evropskom, takodje 14 poena, ali uz mnogo drugaciju ulogu, bio je najvazniji bek u tom sastavu uz Pefija. Secam se i ja njegovih poena protiv USA u finalu Rija, tezak garbage time, kakvo crno natrpavanje.

Uostalom, nije potrebna reprezentacija da bi dokazivao da je Nedovic opasan strelac, radi on to konstantno na EL nivou, ali treba stvari staviti u kontekst.

Pogledaj malo minutaže igrača pa ćeš sve staviti u pravi kontekst.

Minutaza je tu sa razlogom.

7 minutes ago, Boujee said:

Nisam tražio pomoć googla kao ti da vidim koliko je poena davao, ali se sećam da je u kratkom roku ubacio solidan broj poena, mahom iz kontre ili solo akcije. Radio je to i protiv Italije, u borbi za plasman jednom. 

 

Dakle, u kontekstu game changera, u kojem se Nedović jedino pominje, sposoban je da za kratko vreme kontrom, zakucavanjem, trojkom preko ruke promeni tok utakmice na našu stranu. 

Druze, ajde saberi se ili konsultuj google posto ti je svako prisecanje na utakmicu ''desilo se jednom''. Dakle pricas o Nedovicu kao game changeru, a vadis mi primere iz 2013. kada je on bio glavni bek i prvi plej ekipe. U ovoj novoj ulozi je odigrao jednom protiv Spanije i to je to. Jedna utakmica na dva takmicenja. To za sta je on sposoban svi znamo, ne treba nam reprezentacija, imamo dovoljan uzorak iz najbolje evropske lige, ali nije to tako jednostavno. Imali smo i Jovica na EP 17 nakon fenomenalne sezone u Zvezdi, pa mu je trebalo vremena da se prebaci u ulogu koju Sale trazi od njega, imamo i Vasu nakon jos bolje sezone, pa cemo vdieti na sta ce to liciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

Ovo se bukvalno može reći za 75% košarkaša koji su ikad igrali za reprezentaciju.

 

Inače mnogo jak ovaj video uradak Litvanaca.

To naravno nije istina, kada su u pitanju igrači koji sami mogu da izmisle poen, kod nas se mogu nabrojati na prste jedne ruke. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

 

Nisam mogao, bilo je zatvoreno sve. Izašao sam i ja na bočni, ali je to trajalo nepotrebno dugo. Ljudi baš ispizdeli, bilo je na ivici incidenta.

To su radili na svim utakmicama koje je Zvezda igrala u areni. Zašto, pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Minutaza je tu sa razlogom.

Druze, ajde saberi se ili konsultuj google posto ti je svako prisecanje na utakmicu ''desilo se jednom''. Dakle pricas o Nedovicu kao game changeru, a vadis mi primere iz 2013. kada je on bio glavni bek i prvi plej ekipe. U ovoj novoj ulozi je odigrao jednom protiv Spanije i to je to. Jedna utakmica na dva takmicenja. To za sta je on sposoban svi znamo, ne treba nam reprezentacija, imamo dovoljan uzorak iz najbolje evropske lige, ali nije to tako jednostavno. Imali smo i Jovica na EP 17 nakon fenomenalne sezone u Zvezdi, pa mu je trebalo vremena da se prebaci u ulogu koju Sale trazi od njega, imamo i Vasu nakon jos bolje sezone, pa cemo vdieti na sta ce to liciti.

Uzorak njegovih utakmica u reprezentaciji nije preveliki, što zbog povreda, što zbog odluke selektora, pa sam kao primer uzeo te 3-4 utakmice.

 

Kako si počeo da budeš bezobrazan i da sa nekim stavom odgovaraš na moje postove, zamolio bih te da ih ubuduće obilaziš da bi izbegli neprijatne situacije. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...