Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Kronostime said:

Bogdan tada i Bogdan sada: Borac na terenu bez kompromisa.

Sta se promenilo, sem kluba i takmicenja?

 

Mislim na tu njegovu čuvenu, nezrelu izjavu. Imao je Bogi neke ispade kao svaki tinejdžer ali je mnogo sazreo, i baš zato ga mnogo volim, jer je primer kako sport oblikuje karakter (u pozitivnom smislu).

 

Što se tiče borbe na terenu, u košarkaškom smislu, to se nikad nije promenilo i uvek je davao 100%.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi me sramota da kacim ovo... A valjda je bilo i njega kada je kasnije igrao sa Lazicem i Simonovicem... mada ko zna. Vaspitanje ide iz kuce... msm kluba

Ok, jeste jedan nosio ukradeni pehar na tribine a drugi mu je uvaljivao pesnaju u bubreg ali to je sve prošlost, nije u redu da ih ovako prozivaš.
Link to comment
Share on other sites

Znaci best case trenutni za kvalifikacije bi bio:

 

Vasa Jovke Teo

Gudura Avramovic

Luca Dobric

Beli Kalina

Milutinov Petrusev Boban

 

Mislim i da budu jos 3 otkaza sa ovog spiska i dalje smo ubedljivo prvi favoriti, ali bilo bi dobro da tim bude sto slicniji onom koji ce ici na OI, a i bilo bi najpostenije zbog momaka koji bi otpali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je uvek bio slinavko, pa nista drugo nije ocekivano ni ovaj put. 

 

3 minutes ago, Manu said:

Znaci best case trenutni za kvalifikacije bi bio:

 

Vasa Jovke Teo

Gudura Avramovic

Luca Dobric

Beli Kalina

Milutinov Petrusev Boban

 

Mislim i da budu jos 3 otkaza sa ovog spiska i dalje smo ubedljivo prvi favoriti, ali bilo bi dobro da tim bude sto slicniji onom koji ce ici na OI, a i bilo bi najpostenije zbog momaka koji bi otpali.

 

dosta vise sa otkazima. 

Edited by mmajstor
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

Znaci best case trenutni za kvalifikacije bi bio:

 

Vasa Jovke Teo

Gudura Avramovic

Luca Dobric

Beli Kalina

Milutinov Petrusev Boban

 

Mislim i da budu jos 3 otkaza sa ovog spiska i dalje smo ubedljivo prvi favoriti, ali bilo bi dobro da tim bude sto slicniji onom koji ce ici na OI, a i bilo bi najpostenije zbog momaka koji bi otpali.

 

Za OI samo Bogdan umesto Avramovica i da plesemo na podijumu.

Link to comment
Share on other sites

Sa Bogijem na OI i napada se medalja (ako bude zdrav, ofc), sve drugo je manje važno. 😄  Videćemo kako će se odvijati njegova situacija u ATL.

 

Šalu na stranu, iako ovo mislim dobrim delom, ali prvi put u poslednjih par godina nemam toliku bojazan da će sve zavisiti od Bogdana, jer je Vasa the MVP konačno sazreo u brutalno dobrog beka. Jedino mi Gudura ne uliva nikakvo poverenje.

 

Edit: Evo šta je Neda izjavio: 

 

 

Bio sam u stalnom kontaktu sa Igorom i doktorima reprezentacije, objasnio sam im u situaciju u kojoj sam bio u aprilu i maju, u tom periodu nije mi bilo dozvoljeno da treniram i da igram, pa sam bio kod kuće i nisam mogao da radim. I dalje moram da mirujem i ne smem da treniram, ali i kada se oporavim skroz trebaće mi određeni period da napravim lagano taj povratak u sport. U dogovoru sa Igorom, koji razume situaciju, odlučeno je da sigurno preskočim kvalifikacije, a onda da sednemo 4. jula i da vidimo šta će biti. Da je ovo druga situacija, bilo bi drugačije. Zglob ću da sredim i koleno ću da sredim, ali sa ovim (korona) nema zezanja. Nadam se da ćemo se kvalifikovati, pa ćemo da vidimo da li sam potreban.

 

Sve korektno. ☺️

 

Boca neće moći zbog sezone, čuo sam se i sa njim. Rekao mi je da bi možda preskočio kvalifikacije, ali Galinari mu je bacio žišku da hoće da igra, pa je onda hteo i on, ali ima dobar razlog zašto ne igra. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Da, naravno, nema se tu šta zameriti ako ne stigne (ne bude mogao). Samo bi mi bilo jako čudno reprezentativno takmičenje bez njega u timu...

 

Videćemo kako će mu Mekmilan sad raspodeliti minutažu i kako će teći serija.

1 minute ago, mmajstor said:

2615353_whatsapp-image-20210620-at-6.39.

 

Dobro sto je otkazao, bilo bi ko na SP. 

Ovo sam ja kad se završi ispitni rok. 😄 

Edited by DameTime
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...