Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Moje misljenje je da Bogdan nece ici jedino ako bas ne bude mogao. A nazalost situacija se odvija u tom smeru, ta povreda se nece zaleciti igranjem na svaka dva dana. Inace da je zdrav mislim da bi on dosao i da odigra 7 utakmica u NBA finalu.

 

Ja sam sebe uhvatio kako jutros pomalo navijam za Buckse. Do sada sam navijao za Atlantu kao da su mi najrodjeniji, ali sa ovom dosta smanjenom Bogdanovom ulogom na njihovo ucesce u playoffu gledam kao na losu stvar jer niti Bogi moze da igra svoju najbolju kosarku niti moze da odmara, dakle duplo golo. Ipak, razum kaze da je na korak od NBA finala i ne mogu da navijam da ne dodje tamo pa makar igrao tamo na jednoj nozi i onda propustio OI. Zasluzio je sve ovo.

Edited by Del Piero
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Moje misljenje je da Bogdan nece ici jedino ako bas ne bude mogao. A nazalost situacija se odvija u tom smeru, ta povreda se nece zaleciti igranjem na svaka dva dana. Inace da je zdrav mislim da bi on dosao i da odigra 7 utakmica u NBA finalu.

 

Ja sam sebe uhvatio kako jutros pomalo navijam za Buckse. Do sada sam navijao za Atlantu kao da su mi najrodjeniji, ali sa ovom dosta smanjenom Bogdanovom ulogom na njihovo ucesce u playoffu gledam kao na losu stvar jer niti Bogi moze da igra svoju najbolju kosarku niti moze da odmara, dakle duplo golo. Ipak, razum kaze da je na korak od NBA finala i ne mogu da navijam da ne dodje tamo pa makar igrao tamo na jednoj nozi i onda propustio OI. Zasluzio je sve ovo.

Sve stoji osim ovog da Bogdan ima smanjenu ulogu. Da je tako, ne bi ni ulazio u igru, pogotovo ne na 27 minuta. :) Možda nema ulogu u samoj egzekuciji napada, jer prosto ne može zbog kolena, ali najvećim delom drži odbranu Atlante i napad izgleda tečnije sa njim, čak i na jednoj nozi. Međutim, stvarno je bolno gledati kako čim izađe iz igre, odmah ga saleću sa longetom i ostalim čudima. 

 

Što se tiče nastupa za reprezentaciju, sem ako ne bude toliko gadno nakon ovog finala, dolazi Bogi i direktno sa aerodroma oblači dres i dolazi u halu. :) Ali čak i da ne dođe, dosta je bilo i dosta je on dugo nosio ovaj tim, vreme je da se pokažu Vasa, Gudura itd. Mislim da je Vasa konačno sazreo da bude glavni bek reprezentacije.

Link to comment
Share on other sites

I odnosilo se na egzekuciju. Mnogo manje sutira, mnogo manje ima loptu u rukama. Pre povrede je igrao i po 40 minuta, a zavrsnica nije mogla bez njega. Ni protiv Sixersa ni sinoc nije igrao poslednjih 6,7 minuta, sto ipak govori nesto.

 

To da drzi odbranu Atlante je malo prejaka konstatacija imho, ali slozicu se da radi pristojan posao na tom delu terena.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, šta da se radi, telo jednostavno ne može da izdrži 40 minuta trenutno, a kad bi pokušao da se brže namesti na šut definitivno bi sjebao to koleno... Rekla sam da najvećim delom drži odbranu, naročito spolja. 😄  I odlično čita protivničku igru tako da i na timskom nivou je uvek odličan odbrambeno. Mada bi Mekmilan mogao da ga odmori malo u G2, ako ima dušu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno imam utisak da mi uvek imamo najviše otkaza od svih reprezentacija. Možda i Francuzi tu ponekad mogu da konkurišu. Ostali uglavnom ne igraju ako su povređeni, Ameri excluded ali njihov pool igrača je ionako maltene jednak svim ostalima zajedno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2021 at 2:29 PM, Drakaris said:

Ja mislim da Bogdan 99% ne ide na OI, ako se Srbija plasira. Povredjen je jednostavno. Ovo sto igra u Atlanti je na veliki rizik od teze povrede i igra dosta rezervisano.

Samo da dopunim da Bogdan 100% ne ide na OI, ako se Srbija ne plasira... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...