Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

E danas već nema prostora za opuštanje i samo povremeno bacanje pogleda na utakmicu. Ulazimo u fazu kad posao mora da se stavi skroz po strani i stream pređe u fullscreen. 😁

 

(Ako kojim slučajem neki nadređeni čita, sve će biti nadoknađeno van radnog vremena, ako bude potrebe za tim. 👼

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shonewizard said:

E danas već nema prostora za opuštanje i samo povremeno bacanje pogleda na utakmicu. Ulazimo u fazu kad posao mora da se stavi skroz po strani i stream pređe u fullscreen. 😁

 

(Ako kojim slučajem neki nadređeni čita, sve će biti nadoknađeno van radnog vremena, ako bude potrebe za tim. 👼

 

Daj dobar stream

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispadne da je rešila sekvenca Đorđevića u drugoj polovini treće četvrtine, kada je slomio najveći nalet Italijana sa petorkom sa Simonom i Raduljicom. Skontao da na 5 min do kraja nemamo nijedan faul, uveo ove koji barem znaju da udare, nismo primili koš maltene, natrpali sa slobodnih i to je bilo to.

 

Sve u svemu, drago mi je da smo imali tekmu u kojoj smo osetili pritisak, nalet protivnika. Takođe, još mi je draže što je jedna takva tekma svejedno otišla na +23 u jednom trenutku i rutinski se privela kraju.

 

 

ps. Preplašenost Gudure je za izučavanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lucic par greskica, ali vrlo solidan hustle.

Bjelica malo zabrinjava, ali verujem da ce biti bolji. Kao da se i Vasa malo budi.

 

Jos jednom da kazem, zaista nepotrebna minutaza Bogdana, na +20 i par minuta do kraja je trebalo da ga vadi.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

- salo opet puno probavao. svih 12 je igralo prvu cetvrtinu

- onaj nalet smo jako iskusno i namazano odbili znajuci da su u bonusu
- bogdan uz onih par stucanja sa slobodnih i dalje nastavlja da plodi. raduje i 5 ukradenih lopti
- sa bjelicom na terenu +28. 
- milutinov je bio neprimjetan dok luca brine a guduric zabrinjava
- ostali u skladu sa svojim ulogama

Edited by nemanjau5
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lucic par greskica, ali vrlo solidan hustle.
Bjelica malo zabrinjava, ali verujem da ce biti bolji. Kao da se i Vasa malo budi.
 
Jos jednom da kazem, zaista nepotrebna minutaza Bogdana, na +20 i par minuta do kraja je trebalo da ga vadi.

Imam utisak da se Bogdan bas naprzio protiv Italijana i da je hteo da im strpa jos 333 komada. Moguce i da je do njega.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biću proglašen sitničarem, ali nisam generalno zadovoljan utakmicom. Veći deo odigrali smo nervozno, rastrzano i nepovezano uz gomilu glupih grešaka. O omašenim zicerima da ne pričam.

 

Ono što raduje je činjenica da smo uprkos tome pokazali klasu na kraju. Takođe mislim da je najbitnije igrače trebalo odomoriti u samom finišu kada je već sve bilo rešeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi Salo mogao da proba neki minut duze i Jovke + Vasa kombinaciju, kada Goodra upadne u ova pomracenja uma.

 

Edit: koliko samo fali Gagi, da porazgrce ovo. Tacno zamisljam sta bi napravio Neznom i Staloneu sa Aliexpressa 🙂 Srecom pa se  Bogdan naprzio i defanzivno danas.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Biću proglašen sitničarem, ali nisam generalno zadovoljan utakmicom. Veći deo odigrali smo nervozno, rastrzano i nepovezano uz gomilu glupih grešaka. O omašenim zicerima da ne pričam.

 

Ono što raduje je činjenica da smo uprkos tome pokazali klasu na kraju. Takođe mislim da je najbitnije igrače trebalo odomoriti u samom finišu kada je već sve bilo rešeno.

 

Ja se slažem sa svim ovim. 

 

Maletene sve jače repke na prvenstvu su pokazale da mogu da upadnu u problem kada im nije dan, a kod nas je opet ta kriza trajala možda ukupno 10ak minuta, a kad smo je prevazišli, pregazili smo protivnika.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marvin said:

Mozda bi Salo mogao da proba neki minut duze i Jovke + Vasa kombinaciju, kada Goodra upadne u ova pomracenja uma

 

Ovo sam i ja rekao. 

 

Mislim da Guduri po prvoj epizodi od 5 minuta možeš da vidiš krvnu sliku i ako se tu oseti strah, prabati sa ovom kombinacijom.

 

Interesantno da Gudura po statsima nema zgubljenih lopti, iako ih je realno bilo 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...