Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

kum je "rekao" da je igrac iz grcke..

ove o kojima sarac prica, ni jedan nije iz grcke lige niti je grk.. 

a ako cemo realno nisu nikakva specijalna imena.. 

uglavnom spomenuta su obojica na prethodnim stranama..

po minutazi vajta, da se naslutiti da je out, a umesto njega ide domaca da kazemo verzija njega, a na mesto centra, stranac treci esalon po kvalitetu u el..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

Ne, stvarno sramota šta radite... Otvarate temu a nije još kraj sezone.

 

Khm, khm. Pa kaže:

 

PG: Wolters, Ivanović

SG: Nedović, Hollins, Dobrić

SF: Pineiro, Lazić, Lazarević

PF: Kalina, Davidovac, Dalibor Ilić

C Bobi, Kuz

znaci opet deda da igra centra na kraju:)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, 1945 said:

Ovih dana kompletiram spisak od 40+ centara sa mini skautingom za svakog. Bukvalno ce biti svega od iole realnog do bas realnog za nas. S obzirom da necemo saznati u narednih 15 dana ko ostaje koga raskidamo za sada je samo 100% sigurno da dovodimo centra a ja se nadam raskidu Kuzmica i dolasku 2 centra pa otud poduzi spisak centara razlicitik karakteristika. Isto tako cu za druge pozicije cim budemo znali na kojoj poziciji jos cemo dovoditi pojacanja. Kapiram da Holins ostaje sigurno tako da bek dolazi samo u slucaju da Radonjic vrati Dobrica primarno na poziciju 3. Plej dolazi samo ukoliko Volters ne produzi. Za ocekivati je da dovedemo i krilnog centra mada nije iskljuceno da ta pozicija bude pokrivena sa Kalinic/Davidovac da trojka bude pokrivena sa Dobric/Lazarevi/Lazic i da dovedemo beka koji ce deliti minutazu sa Holinsom kao u slucaju recenicu pre sto sam napisao.

 

Svakako ide spisak centara sutra eventualno prekosutra zavrsavam, nadam se da cete uzivati.

 

Pre par dana si rekao 70. Nemoj sad da nas zakidaš

 

😄

4 hours ago, Guru said:

 

Neka se raduju osvojenoj ABA ligi, ako su u stanju... Sezona još nije gotova, stvarno je degutantno otvarati ovu temu sada.

 

 

Pazi ga pa sad Guru u prime partibrejker izdanju. Ti i Kankunnen se godinama satrašte objašnjavajuči kako se tim se sledeču sezonu sklapa u toku prethodne a sad nas kritikuješ kad upravo to radimo 😄

Bez zajebancije, kritika je možda i na mestu, ali jbg jednostavno je jače od nas. 

 

1 hour ago, kum žoržo said:

Kalimera…..😎

 

Što reče neko nadam se da je Nedović, ali če re biti da je neki otpad iz Panathinaikosa. Mada, Okaro White uopšte nebi bio loše rešenje. Atleta sa šutem za tri, koji nije gadljiv na defense. Ustvari sve što smo želeli od White-a, ali sticajem nesrečnih okolnosti nismo dobili.

 

Nadam se da nije Sant-Roos, iako ga cenim kao igrača i u nekim prethodnim sezonama sam ga dozivao. Ali sa njim bi išli praktično istim putem, kojim smo zalutali ove sezone u pravljenju rostera. I nauštrb kreacije i individualnog kvaliteta, dodavali još jednog sistemkog igrača. Bek mačka u džaku na kostur ovogodišnjeg rostera nam treba više neg išta

 

Nadam se i da nije Hassan Martin. On mi je bio ok za doselekciju kad smo bili u teškom problemu oko nove godine, ali mislim da za prvog centra ove sezone treba dovesti baš neki ekstra kvalitet

 

2 minutes ago, n4l1m said:

pa bar za nba igrace znaju se ugovori, tako da malo ozbiljnsoti nije na odmet..

bobi ima ugovor i za sledecu sezonu na 3,5m

 

Odbiješ pola na porez, konverzija usd/euro, gorivo 5 dolara... Nakupi se 😄

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, n4l1m said:

kum je "rekao" da je igrac iz grcke..

ove o kojima sarac prica, ni jedan nije iz grcke lige niti je grk.. 

a ako cemo realno nisu nikakva specijalna imena.. 

uglavnom spomenuta su obojica na prethodnim stranama..

po minutazi vajta, da se naslutiti da je out, a umesto njega ide domaca da kazemo verzija njega, a na mesto centra, stranac treci esalon po kvalitetu u el..

Ок значи вероватно Далибор Илић и Калеб Тарзуски.

 

Ја сам задовољан са сваким "апгрејдом" у односу на ову екипу, што би ово свакако било. 

 

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

znaci opet deda da igra centra na kraju:)

 

Pa jbt, kakav si ti čovjek, očeš celi prelazni rok da odradiš do kraja jula

 

Oko čega čemo onda da se svadjamo oko nove godine, kad bude vreme za doselekciju 😄
 

Mada imaš point. 20 minuta bobi, 10 kuz, opet mora Deda to da krpi. Pokazao je da može on to, ali opet je verovatno lakše kad su primarni igrači na poziciji sposobni sami da pokriju te minute, a Deda da uskoči po potrebi u nekim nepredviđenim situacijama

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 1945 said:

Da je Dorsi Panter iz prajma zadrzao bi ga Makabi odnosno produzio prosle sezone. Dorsi sigurno nema vecu platu u Olimpijakosu nego Kalinic kod nas. Pritom Olimpijakos je u toku sezone produzio ugovor Falu i Vezenkovu a Dorsiju nije.

 

Hasan Martin bi bio solidno pojacanje.

 

Ja mislim da nije Nedovic u pitanju ne zato sto ima ugovor nego zato sto Radonjic u zivotu nije doveo takvog beka koji je da kazem bas los defanzivac. Svakako se ja licno ne bi bunio za brata Nedovica nego kazem kako Radonjic razmislja sto je svima jasno.

 

Ovo sto je Sarac rekao jedno domace pojacanje jedno strano ja mislim da je to domace Bjelica/Petrusev uz nadu da je to brat Bjeli.

Bukvalno je doveo takvog igraca u liku Dzonija Ivanovica, s tim sto je Nedovic za 2 klase atletskiji igrac (naravno kad je zdrav)

16 minutes ago, n4l1m said:

kum je "rekao" da je igrac iz grcke..

ove o kojima sarac prica, ni jedan nije iz grcke lige niti je grk.. 

a ako cemo realno nisu nikakva specijalna imena.. 

uglavnom spomenuta su obojica na prethodnim stranama..

po minutazi vajta, da se naslutiti da je out, a umesto njega ide domaca da kazemo verzija njega, a na mesto centra, stranac treci esalon po kvalitetu u el..

Tito "dark night mode on", dobrodosli i zvanicno u "Prelazni rok" topik😁

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Ок значи вероватно Далибор Илић и Калеб Тарзуски.

 

Ја сам задовољан са сваким "апгрејдом" у односу на ову екипу, што би ово свакако било. 

 

sa jedne strane da, a sa druge jasni pokazatelj da nista od borbe za top8 i to 5 meseci pre pocetka el i da ce opet biti main target odbrana kalemgdana u junu..

 

10 minutes ago, Bodie said:

Ilić ide u Španiju.

a de je pecat?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Bukvalno je doveo takvog igraca u liku Dzonija Ivanovica, s tim sto je Nedovic za 2 klase atletskiji igrac (naravno kad je zdrav)

Mislim na igrace primarno na poziciji 2. Ivanovica je ocigledno video iskljucivo kao pleja.

 

Sad je to Holins. U proslom mandatu su mu beka pokrivali Dzenkins, Kinzi, Guduric cak i Lazic i Dangubic ponekad na 2, sve dobri defanzivci.

 

Nema sanse da mu veci deo utakmice na pleju igraju Volters/Ivanovic i Nedovic na 2 koji zahteva minimum 20 minuta. I ove sezone jako retko i to kad je moralo je igrao u paru sa Voltersom i Ivanovicem.

 

Ukoliko dodje Nedovic to znaci da dolazi plej dobar defanzivac ili jednostavno da Radonjic potpuno promeni filozofiju u sta sumnjam, tako da misljenja sam da ne dolazi Nedovic.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav za @kum žoržo

 

zato se cudim sto te nema sinoc, pazi na meduze, ili jos rano za grcko more da se pojave,

 

da si otisao slucajnu na Krim i napisao nesto na rusko/ukrajniskom  ( Lipovij style) listali bi se ukrajinko ruski igraci.

 

Ja nijedno ime nisam javno napisao ovde, drugi je padez sto nekima kojima sam pustio neka imena to zloupotrebljavaju i meni ih guraju da sam ih ja napisao ovde javno a nisam.

Ne znam sta ljudi ocekuju da cemo dovesti, top imena su odavno van naseg domasaja, da mi zadrzimo top ime iz ovog sastava, i dovedemo jos jedno top ime sa nasim pasosom  i EL kvaliteta pa da budemo svi na konju.

Ne gledajte prema timovima sa F4 ove godine, to nama ne pripada znamo ko gleda u to dvoriste iz naseg komsiluka. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

sa jedne strane da, a sa druge jasni pokazatelj da nista od borbe za top8 i to 5 meseci pre pocetka el i da ce opet biti main target odbrana kalemgdana u junu..

Значи погодих ипак? Није лош Калеб, имао је и добре сезоне у Милану... Не знам само зашто су га уопште оставили за ову сезону, требало је већ прошло лето да буде наш. То што је и тада био прва Радоњићева жеља говори да има јасну идеју са њим и то је добро.

 

Ми смо се и ове сезоне борили за топ 8, мислим да не треба много да та борба буде још озбиљнија... Да смо ову двојицу имали ове сезоне, врло вероватно би били у 8. Ја од Ел очекујем велике утакмице, квалитетну кошарку, лепе победе, борбу за топ 8 која ће да потраје што дуже и мислим да нам је то ова сезона донела у доброј мери. Не знам на основу чега уопште очекујемо више?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Ja nijedno ime nisam javno napisao ovde, drugi je padez sto nekima kojima sam pustio neka imena to zloupotrebljavaju i meni ih guraju da sam ih ja napisao ovde javno a nisam.

 

Da si meni napisao, nikome ne bih rekao, ali verujes pogrsnim ljudima.

 

Ako Radonja zadrzi ove kojima "veruje" mi cemo i sledece sezone imati debalans ekipu. To bez sumnje. Ima doduse mesta za unapredjenje a to je centar umesto Cirbesa, bek umesto Whitea, pa da Kalinu gledamo kao startnu cetvorku a da ga menja deda.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

@Šarac

ne znam dal se odnosilo na mene, al ni ja nisam napisao nikakva imena..:default_coffee:

samo sam rasclanio da najave sarca i javljanje zorza nemaju veze jedno sa drugim..

a i to sto sam napisao, ne bih napisao da ljudi nisu poceli da se frljaju dorsijima, slukasima, pengosima i slicno, vec da se odma ukaze da ce nase pojacanje kao sto rekoh, biti skromnija nego sto su bila prosle sezone.

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, n4l1m said:

@Šarac

ne znam dal se odnosilo na mene, al ni ja nisam napisao nikakva imena..:default_coffee:

samo sam rasclanio da najave sarca i javljanje zorza nemaju veze jedno sa drugim..

a i to sto sam napisao, ne bih napisao da ljudi nisu poceli da se frljaju dorsijima, slukasima, pengosima i slicno, vec da se odma ukaze da ce nase pojacanje kao sto rekoh, biti skromnija nego sto su bila prosle sezone.

Gde vidis da sam tebe prozvao, i ne znam otkud ti to, kada ja  i ti nismo razmenili pp poruke od prosle sezone ............
koja god da su imena ti svakako neces biti zadovoljan tako da nema potrebe ni da licitiramo imenima 😀

34 minutes ago, necke said:

Bukvalno bilo koji centar koji moze da uhvati loptu, da nazida, da pogodi poluhorog, da uhvati i poneki alej-ap ce biti ozbiljan upgrade u odnosu na ovu sezonu

ajmo saberite ucinak njihovih centara i nasih centara u ovih 5 utaikmica, znaci oni imaju u kombinaciji  sve ono sto mi nemamo, pa su nasa tri mrtvaka opet odneli prevagu,


Plus doprinos Zirbesa van  tima je mnogo veci nego njihov Miletic, 😀 i to je taj tas na vagi za trofej,  ZIRBES

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...