Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

9 minutes ago, L' Imperatore said:

A na to ne sme nasedati. Političari nisu ni toliko bitni u ovoj celoj priči, po mom mišljenju. Pošto če oni uvek birati populističke opcije, kako bi izgledali dobro u javnosti. Australski narod je taj koji je ovo ustvari zakuvao, a to ne treba zaboraviti.

zakuvali su mediji (a sve zbog teniskih politickih igara i novca), koji su usmerili frustraciju naroda oko pandemije na Novaka, a onda se politicari samo nadovezali kad su videli da mogu da poberu jeftine politicke populisticke poene i skrenu paznju s trenutnog haosa koji tamo imaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

to je bilo pre RG 2021. :classic_dry:

sad vise nisu drugari...

 

Onda se u TB desio onaj Nadalov volej na mreži, metar u aut i jbg..ode prijateljstvo...avaj

 

d9c37c9ebacdb12091db9d92ad7c2697.gif

 

Spoiler

giphy.gif

 

Edited by NMX
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Nadal bratina najzad zasijao u svom najdužem obraćanju ikad. Čim stigne do pete - šeste rečenice padne svaka maska, zaboravi se dril i izadje ovo: " ma iskreno jako ga cenim ali sada nek ga duva, sam pao sam se ubio, meni super ispalo a ako nisam već spomenuo i Australian open je super ". A i ko da mu sudi za mišljenje da mu ovaj splet okolnosti baš ide u prilog ? Usitnilo u GOAT trci nema se više vremena za galantnost...samo djonom.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovde se proteze teza da je Novak antivakser samo bi voleo da vidim gde je to izjavio. Da li bi antivakser organizovao besplatno vakcinisanje za sve tenisere koji su bili na Adria openu? 

Proteze se isto prica kako je on krivac ako neko nece da se vakcinise kao svi ce sledi ti njegov primer. Evo ja volim Noleta ali zbog njega ne idem na jogu ili sam prestao da jedem meso

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Da sam na Djokovicevom mestu nakon potvrde da je dokument o pozitivnom testu validan, tuzio bi sve zive od televizija do domacih tviterasa fizicara ( koji su na ovome hteli svojih 5 minuta slave) koji su prenosili fake news.

Koje potvrde, mozda sam propustio?

Link to comment
Share on other sites

Ministar "priznao" da je sve u redu s njegovim dokumentima i da ne predstavlja medicinsku opasnost po napacen narod Australije. Mislim, u medijima bi i mogli da mu "sude", ali na sudu bi tesko mogla da prodje kvalifikacija da je on, kao neko ko je prelezao omicron inficiranje pre mesec dana, sad u opasnosti da se ponovo zarazi i prenese zarazu na druge, nevine stanovnike Australije. J*  ga, ovog puta nauka i medicina na Novakovoj strani :classic_wink: ma koliko on bezao od nje.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Indig0 said:

Kaze De Minaur mukica da ova saga oko Djokovica je sklonila fokus sa njih igraca i da je to pogresno hahahajaja

Jeste o tebi ce da pisu 🤣🤣

 

 

5 minutes ago, McLeod said:

Mislis rekao Gojkovic (Vucic) test je validan? Ok.

 

Ima i napismeno u pdf, Batut je izdao saopstenje, na forumu su stavili, lepo kazem moras par stranica unazad da ides, mason je to mrzi ga da ide i da trazi par stranica unazad. Ma jok tviter fizicari ce da dokazuju dal je validan ili ne dokument.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Mislis rekao Gojkovic (Vucic) test je validan? Ok.

 

Kakvi Gojkovici i Vucici? Pa jel Hawke rekao da je u pitanju valid medical exemption, po meni kraj price na tu temu uz to da su se posrali sebi u usta.

 

But following a change of tack from Australia's government, it is reported that Djokovic DID have a valid medical exemption and that immigration minister Alex Hawke will instead focus on his status as a high profile unvaccinated person and the threat that could have to public health and public order.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Hajde da za sekund preskočim ovaj cirkus oko vize, Novaxa i ostalih sranja. I da zamislim da zaigra AO iako mislim da se to na kraju neće desiti.

 

Kako god, on ovaj turnir makar bio na punom gasu i besu neće uzeti. Čak i da ostavimo po strani ove neteniske stvari, on nema ozbiljan trening mesec dana. Ovo je sve sem ozbiljne pripreme. Ni u BG ni u Marbelji se nije spremao kao što se uvek sprema pred AO. NIje igrao atp cup. Ništa. On kroz par laganim mečeva na startu može da dogura do 1/2 max. 

 

Tako da se ne treba zaista ložiti na sapunice uzima AO u inat svemu svima ili čemu već. Ma kolika mentalna stena često bio (Lošmi, da ćutiš sad :s_d:), ovo je too much. 

Moj jedini post pre ovoga je

Quote

Ja upravo mislim da Novak njima ovim izjavama samo doliva ulje na depotraciju i da on želi da ga deportuju. Da su hteli (mogli bez na svoju štetu) da ga deportuju oni bi to već uradili. Upali su u septičku jamu koju su sami iskopali i sada bi tiho, lagano da iz nje izadju ali ih Novak poliva govnima i ne da im da izadju čisti nego da ga onako govnjavi deportuju.

U vezi tvog posta kako će on teško uzeti AO čak i ako ga ne deportuju mislim da nisi uzeo u obzir nešto sasvim drugo. Ja mislim da on neće onda ni hteti da igra, ustvari da je Novak sve ovo uradio sa namerom i zasad ide sve po njegovom planu. 

Mislim da će se on povući iz tenisa  pošto ne želi da igra u ovakvim uslovima,  jer je sve ovo postalo mnogo više od igre, i da neće da bude kao onaj(i) sin Zevsa i Kirke pa da se u toru ne prepoznaju pošto su svi isti, kako on kaže, sem Novaka.

Kako god da se završilo Novak je veliki pobednik

 

 

 

 

Edited by Bromoviski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

Oni kazu da ima valid medical exemption zato sto je sud tako presudio. A kad sud nesto presudi, to postaje zakon.

 

Ne mesajte babe i zabe.


Pa neki su nas ovde ubeđivali da je sud samo presudio da je u pitanju bila proceduralna greška. 
 

Ali mislim i “samo zato što je sud tako presudio” mi je sjajna rečenica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Za nadati se da je Netflix uletio dobru lovu i da neće stati na jednoj epizodi. Iskreno, serijal ima potencijal, zaplet je vrhunski a za rasplet vidjećemo.

 

Da je agent Smith skrpio Nea odmah na prvom saslušanju, i kao kraj druže, odjavna špica, ko bi to gledao uopšte jbt…

Jos da mladji bata odleti u Kenguristan....

 

MyD2cXl.gif

:s_w:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Zvezdinho said:

Da sam na Djokovicevom mestu nakon potvrde da je dokument o pozitivnom testu validan, tuzio bi sve zive od televizija do domacih tviterasa fizicara ( koji su na ovome hteli svojih 5 minuta slave) koji su prenosili fake news.

Pa svi znaju da nije validan 😎 mislim jes validan,samo nije bio zarazen. Nikadmi necemo izadji iz tog mito i korupcija,to nam je u genima.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bromoviski said:

Kako god da se završilo Novak je veliki pobednik

to mozda ako pitas srkija koji je pre neki dan vec proglasio pobedu i na narednih 10 GS

u realnosti, novak je na ivici da ultimativno potvrdi svoj GOAT status, na slamu koji je do skoro smatrao domacim terenom...a danas je tamo(a i sire verovatno) persona non grata

kroz koji god ruzicasti filter da se ovo provuce, tesko da izlazi kao pobeda

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da li su antivakseri ljudi koji su se vakcinisali samo zbog posla i koji kažu da ne bi to uradili da nisu naterani? 

jesu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...