Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

4 hours ago, tsva said:

Vozdovac zestoko ostecen. Poserem im se na VAR

 

Meni liči na penal. Isto su i nama trebali da sviraju 2 penala protiv Vojvodine....

A što se tiče VAR-a.

Mi smo majstori da obesmislimo sve što je inovacija i što je dobro. Problem je što nismo jedini u Evropi i što ljudi više ne veruju ni u VAR

Edited by marko_pantelic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispricana prica hiljadu puta - nema leba dok Srnic, Vukanovic, Pankov, Petrovic imaju minute umesto nekih od klinaca koji su vec sad zasluzili priliku i da se oprobaju u A timu.

Naravno da to mora i da se istrpi, ali benefit je veliki cak i u okolnostima prcije od kluba kakvu je bagra napravila...

Prosto Radulovic i ona braca iz Graficara, kao i jos par klinaca moraju dobiti sansu, mada sve vodi upravo ka drugacijim okolnostima i desavanjima, kao sto je bilo i do sad.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

Погуб се на крају ишчуђава коме се звиждало.:classic_laugh:

Навијачима који су дошли да гледају фудбал једино још да нареде да се скину и да се избичују...

 

 

Tu je problem sujeta. Pogledajte njegove izjave na početku mandata i sada, nebo i zemlja. Sad je dupe ugroženo pa se uvek traže opravdanja. Sinoć se nije zviždalo pojedinim igračima, nego našoj igri koja je dremljiva, bezidejna, zbrkana, pre ćemo ugledati belu vranu nego našu dobru igru. Jednostavno igramo trutovski fudbal. Ja se ne sećam kad smo poslednji put vezali tri dobre utakmice. Navijač koji je platio kartu nije u redu da nekog vređa, ali ima pravo i na stadionu da pokaže nezadovoljstvo u vidu zvižduka ako misli da se neki igrač dovoljno ne trudi ili nam je igra loša. Ne radi to zato što mu se tako ćefnulo, nego želi da vidi veću aktivnost igrača na terenu, bolju igru. Nema potrebe Stankovič da se kao klinac duri, nego to treba i njega da motiviše, umesto sujete da mu probudi inat da radi još bolje.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

 

Tu je problem sujeta. Pogledajte njegove izjave na početku mandata i sada, nebo i zemlja. Sad je dupe ugroženo pa se uvek traže opravdanja. Sinoć se nije zviždalo pojedinim igračima, nego našoj igri koja je dremljiva, bezidejna, zbrkana, pre ćemo ugledati belu vranu nego našu dobru igru. Jednostavno igramo trutovski fudbal. Ja se ne sećam kad smo poslednji put vezali tri dobre utakmice. Navijač koji je platio kartu nije u redu da nekog vređa, ali ima pravo i na stadionu da pokaže nezadovoljstvo u vidu zvižduka ako misli da se neki igrač dovoljno ne trudi ili nam je igra loša. Ne radi to zato što mu se tako ćefnulo, nego želi da vidi veću aktivnost igrača na terenu, bolju igru. Nema potrebe Stankovič da se kao klinac duri, nego to treba i njega da motiviše, umesto sujete da mu probudi inat da radi još bolje.

 

Тако је то кад немаш став, слушаш сваку будалу, погубиш се, не  знаш шта даље, па је постао Сисоје2. Његов претходник Сисоје1 исто је прве године још док је био Милоје давао знаке живота да ће од њега бити нешто као тренера. Остало је историја. Овај Сисоје2 док је био Деки Станковић је чак прошле године озбиљно изгледао на неким утакмицама нарочито против Милана. Али не могу од њега навијачи направити тренера, као што га не могу ни спријечити да постане тренер. До њега је, врло просто.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Čuvena - ovi momci se trude i ginu za sveti dres. Sine moj, ti momci su debelo plaćeni da rade svoj posao. Već duži vremenski period izgledamo kao pokisle babe, a to je tvoja krivica. Kakav kurčev umor, imaš daleko najboljih startnih 11 i najjaču klupu u ligi i ti sereš o umoru. Braga će ozbiljno da nas uvošti ukoliko drastično ne podignemo nivo igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Čuvena - ovi momci se trude i ginu za sveti dres. Sine moj, ti momci su debelo plaćeni da rade svoj posao. Već duži vremenski period izgledamo kao pokisle babe, a to je tvoja krivica. Kakav kurčev umor, imaš daleko najboljih startnih 11 i najjaču klupu u ligi i ti sereš o umoru. Braga će ozbiljno da nas uvošti ukoliko drastično ne podignemo nivo igre.

Ne treba ići iz krajnosti u krajnost. 

Da postoji umor u ekipi ja mu zaista verujem, ovo juče je bio 30. meč od početka sezone i to jednostavno nije malo, posebno ako se uzmu stvari koje su nas pratile ove sezone (povrede, bolesti, korona....). 

Ono što jeste problem je činjenica da imamo jako skraćenu rotaciju, odnosno više nemamo igrače koji bi mogli da kvalitetom pruže zadovoljavajući nivo igre u rotaciji. To praktično znači da Zvezda trenutno ima 13-14 upotrebljivih igrača i ostatak koji su samo tu da popune broj i koji kvalitetom jednostavno ne mogu da popune nedostavak igrača koje treba da menjaju kada se ovi odmaraju ili kada su odsutni zbog povreda ili kartona. To je međutim pitanje za struku. Kako je moguće da imamo toliko neupotrebljivih igrača? 

Mi moramo što pre da napravimo rez i da se rešimo igrača koji su višak, a da se to planski popunjava ili sa igračima iz Grafičara, koji ne znam šta rade tamo ili kvalitetnim pojačanjima, za šta će nam naravno trebati kvalitetni ljudi.

 

Jednostavno samo da izguramo kraj ove polusezone, pa onda, ukoliko su pametni, treba da režu. Plašim se, međutim, da se to neće desiti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Čuvena - ovi momci se trude i ginu za sveti dres. Sine moj, ti momci su debelo plaćeni da rade svoj posao. Već duži vremenski period izgledamo kao pokisle babe, a to je tvoja krivica. Kakav kurčev umor, imaš daleko najboljih startnih 11 i najjaču klupu u ligi i ti sereš o umoru. Braga će ozbiljno da nas uvošti ukoliko drastično ne podignemo nivo igre.

Iskreno mislim da ce pravo malo cudo biti to drasticno dizanje nivoa igre.

Ekipa jeste potrosena, ali sramotno je da na nivou jsl ne moze da se pripreme igraci pre svega psiholoski/motivaciono da pregaze to kao plitak potok. Satro jevropa je merilo i ona nosi motiv za igru na nekom nivou, ovo u jsl ce samo da se odradii svi zadovoljni. Tim pristupom, a itekako je bilo od strata sezone, je pravo cudo kako smo samo 3 boda u minusu u odnosu na Stanojeve postenjacine...

Elem, vec u Krusevcu ce biti jako zajebano ako ne budemo zaigrali u najboljem sastavu, a protiv Brage jedino neka "teska taktika" tj hitni loptu dalje od svojih 16m pa ako robusni spic iz Begeca uspe da spusti glavom na nogu Kataiju/Benu.

Lose vodi Deki, uz svec ispricanu pricu da mu igraju igraci koji vec na prolece vise nece biti deo tima, a sto nas svakako moze kostati debljeg minusa na tabeli do kraja jesenjeg dela.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda smo na papiru imali veliki broj utakmcia ali realno imali smo nekih 10-12 utakmica i dosta otaljavanja posla sa nedoraslim protivnicima. Uz to većina naših igrača nije angažovana za reprezentacije pa u periodu kad su te nedelje imaju vremena za oporavak i dopunu fizičke spreme.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi su, normalno i da se umore. Al umor se ne ubraja u btine razloge ovakve naše igre. Mi u našem prvenstvu oznojimo dupeta samo kad zagusti, onda vidimo kako su ipak u stanju da potrče i budu aktivniji. Sinoć da je u drugom poluvremenu Voždovac izjednačio onda bi se i desilo ovo o čemu pišem. Naši treneri nikako da ih nauče da je svaka utakmica novo dokazivanje, prilika da rade na sebi, da napreduju zajedno sa timom. Ortakluk koji Deki ima sa njima ih je previše razmazio.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Umorili se od čega ?

Utakmica u LE cirka 6 komada + maksimum 8 ozbiljnijih utakmica u linglongu za celu sezonu ....

Pa šta bi kazali da igraju npr. ligu kao Danska ili Hrvatska  gde se 4 puta sastaju sa direktnim konkurentima za titulu,a i sa ostalima u ligi je na krv i nož ...

Igraju u ligi gde je 80% ekipa na nivou nekih evropskih amaterskih liga i kukaju na umor ...

Ne... Nije problem umor ... Ne umore se Gobelja,Srna i ostali,jednostavno ne umeju bolje ...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Константин said:


:roflmao:

Odjebi sa ovakvim ponašanjem, ako nemaš sta da kažeš onda se makar potrudi da ne zasipaš ovaj forum svojim pošalicama.

Nećeš biti ni trunčicu pametniji ako staviš neki zanimljivi smajli, ostaćeš ono što jesi, a to samo potvrđuje gomila besmislenih postova na ovoj temi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Don Juan said:

Odjebi sa ovakvim ponašanjem, ako nemaš sta da kažeš onda se makar potrudi da ne zasipaš ovaj forum svojim pošalicama.

Nećeš biti ni trunčicu pametniji ako staviš neki zanimljivi smajli, ostaćeš ono što jesi, a to samo potvrđuje gomila besmislenih postova na ovoj temi.


Чему нервоза и вријеђање. Тај један смајли је дубокоумна реплика за твој пост на нивоу клинца од 14 година.

 

Умор клуба са џиновским и најквалитетнијим ростером лиге против клуба који за 90’ није спојио 2 јебена паса, али 2. :classic_laugh:

 

Апсолутно је до распалог мистера. Да ти пробам нацртати пошто си ти са фудбалом на Ви. Против екипа које ти голове и шансе праве случајно и из грешака станеш високо и шибаш пресинг на њихове левате из одбране(ако не можемо у пар наврата укупно 20’ за полувријеме, расформирати клуб). Направићеш пар шанси у сваком том налету а нешто ће и ући, противник ће бити деморалисан у намјери да игра на Х па ће све бити лакше а богами и гледљивије.

 

Ми сада не играмо ништа и игра се не разликује ништа од клубова који могу само да сањају буџет у висини цијене за резерву Фалка. Голови су на индивидуални квалитет играча који праве разлику и прекиди. Нападали смо Милан са 10 играча са истим играчима а а не можеш мртви Вождовац због умора, до јаја. Мистер се распао јер није као ни многи претходници имао петљу да напредује а онда потрчи батађори у загрљај са алиби фудбалом и алиби причама. Тако познато…

 

п.с. Најбоље је нацртао Пикси шта се све може урадити кад играш озбиљан фудбал, ако ни то није јасно онда јбг…

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Константин said:

 

Апсолутно је до распалог мистера. Против екипа које ти голове и шансе праве случајно и из грешака станеш високо и шибаш пресинг на њихове левате из одбране(ако не можемо у пар наврата укупно 20’ за полувријеме, расформирати клуб). Направићеш пар шанси у сваком том налету а нешто ће и ући, противник ће бити деморалисан у намјери да игра на Х па ће све бити лакше а богами и гледљивије.

 

Ми сада не играмо ништа и игра се не разликује ништа од клубова који могу само да сањају буџет у висини цијене за резерву Фалка. Голови су на индивидуални квалитет играча који праве разлику и прекиди. Нападали смо Милан са 10 играча са истим играчима а а не можеш мртви Вождовац због умора, до јаја. Мистер се распао јер није као ни многи претходници имао петљу да напредује а онда потрчи батађори у загрљај са алиби фудбалом и алиби причама. Тако познато…

 

п.с. Најбоље је нацртао Пикси шта се све може урадити кад играш озбиљан фудбал, ако ни то није јасно онда јбг…

Samo da se složim sa delom koji se odnosi na visok presing u domaćici, naročito na Marakani. Štoperi protivnika nisu preterano fudbalski pismeni, pokloniće barem 10 čistih lopti, a od toga bi trebalo da postignemo barem tri gola. Koja je svrha bitisanja Srnića i Petrovića? Valjda su u stanju da pokriju širok prostor i odrade solidan posao u pritisku na protivnika, barem trčati znaju. Naša igra nazaduje, a to ne bi smelo da se dešava pogotovo kad se uzme u obzir činjenica da je većina igrača već duži period u klubu i da se dobro poznaju.

 

Inače Bjorkan iz Bodo-a za kojeg smo se "raspitivali" završio u Herti. Paklen igrač, naravno niko nije gajio iluzije da će taj momak završiti kod nas, ali barem je napisano par click-bait naslova.

Link to comment
Share on other sites

Degenek ima nekih problema koji nisu fudbalsko znanje, forma i slicno. Da li je to motivacija, fokus ili nesto slicno, ne znam. 

 

Ostaje samo ono pitanje kokoska-jaje - da li je on postao takav usled gubitka poverenja, pa je i psihicki pao, ili je psihcki pao pa je zbog toga pravio greske i izgubio poverenje?

 

Bacio sam pogled za ovo sto ga prozivaju za pisanja na tviteru - "flertovanje sa bivsim klubom" - i stvarno je tragi-komicno. Ne ponasa se tako jedan profesionalac (jedino ako nisi Mamadu Mbodj). 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bacio sam pogled za ovo sto ga prozivaju za pisanja na tviteru - "flertovanje sa bivsim klubom" - i stvarno je tragi-komicno.

Šta znači to "flertovanje sa bivšim timom"? O čemu se radi?

 

Ako nešto pišu protiv Degeneka na tviteru, to je sve Terzina kuhinja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je i Deki jedva čekao ovakvu situaciju da zadovolji sujetu i svima pokaže kako je bio u pravu. Da budem iskren ja sam jedan od onih koji nije bio oduševljen Degenekom. Bio je dobar kod Miloja, posle toga ništa posebno. U svakom slučaju sramno je bilo prozivanje od strane Terzića, sramno je i što širi lažne priče kako bi momka ocrnio. Nije to prvi put da radi.

 

U januaru dolazi Arboleda. Mišljenja sam da će se on odlično uklopiti sa Dragovićem.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Šta znači to "flertovanje sa bivšim timom"? O čemu se radi?

 

Ako nešto pišu protiv Degeneka na tviteru, to je sve Terzina kuhinja.

 

 

 

 

Itd... ceo Novembar posvecen arapskom klubu i AUS repki. 

 

 

A nakon sto su ga novinari prozvali za to, konacno je postovao nesto sto ima dodirnih tacaka sa Zvezdom:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tunji Awojobi said:

I ponovo kreće šikaniranje Degeneka. Jeste napravio grešku protiv Danaca, ali pričati kako je Zvezda prerasla Degeneka dok u njoj i dalje igra Srnić, Gobeljić i sični je velika sramota. 

pankov je za polusezonu napravio vise gresaka nego sto bi degenek da jos 10 godina ostane..

a polupancima poput srnica, gobeljica itd je tek suvisno govoriti..

Edited by n4l1m
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kooineeperk said:

Itd... ceo Novembar posvecen arapskom klubu i AUS repki. 

 

 

A nakon sto su ga novinari prozvali za to, konacno je postovao nesto sto ima dodirnih tacaka sa Zvezdom:

Ja i dalje ne vidim u čemu je problem?

7 minutes ago, n4l1m said:

pankov je za polusezonu napravio vise nego sto bi dgenek da jos 10 godina ostane..

Napisao si dvosmisleno, sada su ljudi zbunjeni 🙂

Pankov je napravio više grešaka nego Degenek za 10 godina 🙂

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...