Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ako je Degenek sam odlučio da mu je dosta,čoveku treba poželeti sreću u nastavku karijere ... dobro je i do sada izdržao psihičko maltretiranje "lica sa poternice" ...

Što se tiče ostalih,iskreno se nadam da ovo nije izgovor  da se Pankovu produži ugovor, da vidimo tog Kolumbijca iz Šerifa...mada...  kakva nam je transfer politika možda ćemo za šest meseci moliti Pankova da ostane ... 😵

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Ja i dalje ne vidim u čemu je problem?

 

Pa za nekoga ko je toliko ljubio grb i kacio objave na svom profilu, da sada bas ni jednu ne postavi a postavlja o bivsem klubu (kojeg od kad je u ovom mandatu u Zvezdi i nije pominjao), malo je simptomaticno, zar ne mislis tako? 

 

Pobedili smo Ludogorec, prezimecemo u Evropi, zar to nije vredno nekog radovanja i postovanja objave, ili je vaznije pomenuti bivsi klub i njegovu neku pobedu? Razumeo bih da nista nije pisao, da ne pise o Zvezdi, ali bas da dodje i postuje o bivsem klubu a ne o uspehu Zvezde, malo je cudno. 

 

Naravno, novinari to sve prenaduvaju. Ali da se nesto desava, ocigledno je skroz.

 

Meni deluje da se mi sa Degenekom rastajemo na polusezoni, ili prodajom ili raskidom. Nit on ima interes da gleda Pankova kako igra niti mi imamo interes da nam Degenek (koji je ocito kvalitetniji od Pankova) sedi na klupi (ili can i ne sedi), a da ga placamo. Prodaja ili sporazumni raskid. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko meni na testise ide ovo "suptilno slanje poruka" i sa druge strane "tumačenje tvitova". Nismo deca u pičku materinu, barem je lako naći kub za Degeneka. AKo je došlo do zasićenja ajde da to rešavamo, ima još kvalitetnih štopera širom zemaljske kuge. Plaketa, sat, par osmeha i ćao đaci. Ajde da ne pravimo dramu oko svakog tvita, uostalom zaboli me uvo za njegova izlive nostalgije, profesionalac si i ima da radiš svoj posao (ako ga ne mislimo pustiti). Dva vro jednostavna načina postupanja, nema potrebe za pompeznim naslovima ili farma/parovi/tabloidi scenama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da li je moguće da se i dalje pravimo ludi oko "slučaja Degenek" ?

tačno kao da zvedzan i mrkela pišu ovde na forumu 🙃🙃🙃

 

Nije hteo i neće da uđe u tal i kombinacije sa ološem koji pljačka Zvezdu,odavno su hteli da ga prodaju i zarade oni lično na tome ali ih Degenek nije "ispoštovao" kako oni kažu,.Od tog trenutka terzina kuhinja kreće da ga blati igrački, ljudski, zvezdaški a niko od njih ne može da mu priđe ni u čemu. Mali zajeb imaju što on nije iz nekog tamo  Konga!  

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Valjda direktan crveni nosi 2 meča zabrane a drugi žuti 1. Tako mi reče kolega a nisam proveravao.

 

Ako neko voli Zvezdu na sličan način i u toj meri kao Dragović onda je to Degenek. Šta je sve istrpeo od ološa iz uprave samo on zna. Napravio je grešku protiv Brage što su ovi jedva dočekali. Šta god rekli i napisali za njega ja sam siguran da on za Zvezdu igra srcem i daje sve od sebe. Ovo sa tviterom su gluposti plaćenih "novinara". Za 100e će objaviti šta god ti padne napamet.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...