Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

45 minutes ago, Tom Bombadil said:

A o čemu se radi tu?

O proslavi rođendana Danila Vučića u jednom restoranu na Senjaku na kojem su bi i neki od vođa navijača Zvezde. Nova i Direktno su objavili neke snimke sa proslave i zato su navijači podigli ovaj transparent.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg okupirani su svi klubovi, ne treba se mnogo oko toga nervirati. Ničija nije gorela do zore, pevaće se vrlo brzo i njima A sad adio. Problem je u tome što je pamet kratka, pa će se svi ovi što lebde iznad Marakane vrlo lako prikloniti nekoj novoj političkoj skraćenici od 2 ili 3 slova, jbg velika lova je u igri.

Edited by Trigger
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma oni su verovatno bili ironični i namerno provociraju portale ovim transparentom. Zna se ko je glavni dasa na Senjaku ali se isto tako zna da odlaskom u biznismene on nema veliki uticaj na tribinu, tačnije sam se sklonio u stranu. On je možda sa svojim ljudima bio na proslavi ali ne mora se odmah to vezivati za celu grupu. Koliko sam čuo grupa je na utakmici vređala  i novinare i političare. Da ne ispadne da ih branim, daleko od toga, čisto samo zarad istine. Meni su inače odvratni, uvek sam imao odbojnost prema takvom načinu organizovanja. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Ma oni su verovatno bili ironični i namerno provociraju portale ovim transparentom. Zna se ko je glavni dasa na Senjaku ali se isto tako zna da odlaskom u biznismene on nema veliki uticaj na tribinu, tačnije sam se sklonio u stranu. On je možda sa svojim ljudima bio na proslavi ali ne mora se odmah to vezivati za celu grupu. Koliko sam čuo grupa je na utakmici vređala  i novinare i političare. Da ne ispadne da ih branim, daleko od toga, čisto samo zarad istine. Meni su inače odvratni, uvek sam imao odbojnost prema takvom načinu organizovanja. 

Da stvar bude još gora ovi što sad vode tribinu ne mogu da dobace ni do kolena toj ekipi koja se povukla u biznis. Zasto-zato fazon!

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Perkos2 said:

Da stvar bude još gora ovi što sad vode tribinu ne mogu da dobace ni do kolena toj ekipi koja se povukla u biznis. Zasto-zato fazon!

Ima i među ovima koji sada vode glavnu reč likova koji imaju ogromno poštovanje na tribini, pogotovo Peđa. Pre svega zbog zasluga od pre petnaestak godina kada su spasili tribinu propadanja. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Volter said:

Ima i među ovima koji sada vode glavnu reč likova koji imaju ogromno poštovanje na tribini, pogotovo Peđa. Pre svega zbog zasluga od pre petnaestak godina kada su spasili tribinu propadanja. 

zvezdina tribina nikad nece propasti a sramota ostaje zauvek, bez obzira da li se u podrsku rezimu uslo dobrovoljno ili nakon ubeđivanja kod nevolje

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Perkos2 said:

zvezdina tribina nikad nece propasti a sramota ostaje zauvek, bez obzira da li se u podrsku rezimu uslo dobrovoljno ili nakon ubeđivanja kod nevolje

Sever se nije direktno obrušio na Vucica ali nije bilo ni neke direktne podrske. Za one koji vode sever sada mogu mnogo toga loseg da kazem, ali da imaju neke koristi od Vučića, ne. A Marko i njegovi se ne pitaju na severu bas nista, kao kada bi se Čegi pitao za nesto na jugu.

I ja bih voleo da sever zagrmi protiv kretena, ali tako je kako je.  Ubrzo posle 5.oktobra su ljude sa severa napadali, mozda je bolje da se sada drze po strani. Sada im se pakuje Šabac gde je mozda i bilo nekog batinasa sa severa, ali ne kao deo grupe. Uostalom, na severu se Šabac lose kotira, cini mi se da im je zabranjeno i zastavu da postave.

Link to comment
Share on other sites

prestanite da kriminalce nazivate biznismenima vo ime oca!

jbt potpuno normalno je da je neko kriminalac, da to svi znaju i nikom nista. jos je i ugledni biznismen. 

drzava u kojoj vlada kriminal i kriminalci i lopovi. ali nece jos dugo.

 

svaka cast mirku, treba imati muda i biti ljudina da ono objavis!

sto se mene tice zauvek ce ostati upamcen po ovome.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, izgleda da je famozni snimak na kojem se vidi pucanje iz pištolja u stvari snimak sa proslave rodjendana nekog navijača i da nema veze sa kretenom i njegovim retardiranim sinom. Zašto se to pakuje, valjda znaju ti mamlazi koji to objavljuju.

Baš me zanima kako ce pseto Terzić sada da reaguje zbog Ivanića. Hoće li expresno da bude najuren ili ce kao Degenek da bude sklonjen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Ma bas se Marko i ultra boys grupa nista ne pitaju na severu, prica za malu decu. Ekipa sa Senjaka drzi sever u saci, a  Pedji prepustili pricu zasto-zato i da serucka po forumu o nekakvoj satro ideologiji.

Ma oni su i dalje tu, ali se Marko i sam malo sklonio u stranu bez želje da se ističe. Boli ga đoka, ima love od poda do plafona a to mu ova vlast omogućila. BBRS se tu najviše pita, ima ih mnogo a i van tribine su zajebani likovi.

Link to comment
Share on other sites

prestanite da kriminalce nazivate biznismenima vo ime oca!
jbt potpuno normalno je da je neko kriminalac, da to svi znaju i nikom nista. jos je i ugledni biznismen. 
drzava u kojoj vlada kriminal i kriminalci i lopovi. ali nece jos dugo.
 
svaka cast mirku, treba imati muda i biti ljudina da ono objavis!
sto se mene tice zauvek ce ostati upamcen po ovome.
To se za takve znane kriminalce koji su ušli u biznis moderno kaže kontroverzni biznismeni.
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Meni je potpuno nerealno da ce davljenik Serie A da zove Stankovica, coveka za koga sam uveren da sem harizme nema apsolutno ni jedan kvalitet da bude dobar trener.

 

Covek je uticajan zbog toga sto je poznato ime. To je sve.

Jbg, i Miha je ušao u taj posao zahvaljujući imenu, a nije se nešto proslavio rezultatima.

Štaviše da stavimo trenerske rezultate Dejana i Mihe na vagu, pitanje je na koju stranu bi prevagnula.

Link to comment
Share on other sites

Deki je dosao u Zvezdu na zicer da digne sebi trenersko ime, i u tome nema niceg loseg, ali zaista ne verujem da on ima trenera u sebi.

 

Mi odavno nismo imali ovako dobre igrace u timu kao sad. Da imamo i sad rupe, posebno na bekovskim pozicijama, ali generalno imamo dominantan tim. I takav tim se muci sa linglong splacinama. Bice da Deki bas i ne ume da nadje slabost protivnika. Bice da utakmice dobija na suv kvalitet tandema Katai-Ivanic uz povremenu pomoc Kange.

 

Ispada da samo kudim Dekija. No nije tako, ja njega obozavam, on je legenda kluba. Ali igracki. Ovo kako vodi trenersku karijeru za sada ne obecava.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

Slazem se od reci do reci. 
I sam sebi delujem da pljujem Dekija ali stvarno mislim da on nije za ovo.

Imao je zicer u dobrom timu, prvom mestui bez pritiska 6 meseci.

Imam utisak kao da je poceo trenerski rad u fazonu treniralo me je u Italiji pet sest top trenera ja sam zapamtio sta sam zapamtio i to je to. Kad dodje tvrdo videcu sta cu. 
I doslo je tvrdo sa Omonijom ispali smo, finale kupa dva meseca pre isto tako.

Najbolje je odradio Milan da li zato sto su to zabari pa je njih procitao ili je nesto drugo u pitanju ne znam.

 

Moguce i da je odlaskom onog pomocnika u Malme (valjda) jos vise pogubio konce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...