Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Užasna utakmica. Totalno bez energije u večem delu utakmice. A bez Kaline u igri i bez mozga i bez muda.

 

I kao po običaju, uništi nas neki role igrač sa utakmicom kariere. Ovaj put Paul fakin Lacombe. Neverovatno

Pa nije bas da se i Kalinic veceras proslavio. More gluposti, srljanja i silovanja. Brain fart faulovi. Vadi ga ova trojka na kraju kojom nam je produzio nadu..ahm.. agoniju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nije bilo vremena da se igra akcija. Imali smo samo 24 sekunde za napad. 

Ivanovic ne moze da organizuje odlazak do prodavnice, drvi 22s loptu a onda ko pizda uvali Dobricu loptu na 10m od kosa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali koliko su košarkaški znalci sa foruma drvili o gušenju Luke i Kuzme, pa onda može i Vajt na 5 a onaj američki Poljak ga pomerao kao pero, došli smo do toga da imamo samo dva igrača na poziciji centra koji kako se utakmica bliži kraju ne mogu da stoje na nogama a kamoli da uhvate skok ili odbrane nešto. Cirbes se ne računa izgleda, on je kao mali upao u bure sa koronom.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Радоњић показује зашто ће увијек бити и остати само просјечан ЕЛ тренер. Трећа заредом изгубљена утакмица у неизвјесној завршници, а која тек ове сезоне?

Не памтим неталентованију екипу од ове наше и Жалгирисове у Евролиги. Мртва трка ко је гори.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Podseca me ova Zvezda na Brose kad je vodio Znojavi, non stop su gubili ovakve utakmice. Ivanovic jednostavno nije EL nivo i pisaj ga. Markovicu svaka cast kako se uvalio u Zvezdu. Sramotno  izgubiti ovu utakmicu posle dva bukvalno ista poraza poslednja dva kola.

 

Nema veze i onako je ove sezone najbitnije da drknemo Zoca jer sigurno necemo biti prvaci Evrope...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ničim nismo zaslužili da dobijemo ćopavi Asvel u zadnjem napadu. Sve regularno. Čak i sudijama bilo žao da nas kradu na ovaj raspad od igre. Ivanović je za sada naša baš loša procena...svi smo ga hteli, i radovali se potpisu...ali Pefi i Cirbes su Radonjina EL sidra. Sa njima ni makac.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Ali koliko su košarkaški znalci sa foruma drvili o gušenju Luke i Kuzme, pa onda može i Vajt na 5 a onaj američki Poljak ga pomerao kao pero, došli smo do toga da imamo samo dva igrača na poziciji centra koji kako se utakmica bliži kraju ne mogu da stoje na nogama a kamoli da uhvate skok ili odbrane nešto. Cirbes se ne računa izgleda, on je kao mali upao u bure sa koronom.

Koronix🤣🤣🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na poluvremenu kao da je dogovor bio da izađu i namerno izgube utakmicu... nema drugog objašnjenja. Poslednji napad - to je naša igra u poslednje vreme. Bez mozga i rezona. Šteta što smo neke jako dobre utakmice prosuli zbog neorganizovane igre u završnici... 

 

Kapiram pauzu i koronu, ali mi smo ovako izgledali i pre toga. Znam, šta tek da kažu PAO ili Žalgiris, ali ovo je baš loše... jednu lou ekipu u očajnoj formi smo bukvalno pustili da nas pobedi. 

 

Previše je ovo gluposti za moj želudac... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utakmica je izgubljena u prvom poluvremenu kad se Asvel raspao, a nije se otišlo na +20.

Ni to ne bi bilo garancija pobede, ali možda bi se Asvel predao.

Ovaj tim izgleda ne može da dobije EL utakmicu a da protivnik ne odustane od borbe.

Ivanovićev poslednji napad je takva svinjarija, da je ni FC3 ne bi uradio. Možda bi šutnuo airbal, možda se zaleteo u gužvu i izgubio loptu, ali ovaj stepen pizdunstva koji je pokazao Ivanović je neviđen.

Edited by pavijan2
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:


kako se uvalio?
pa tvoj pulen ga doveo kada ga vise niko nece
uz lepu platu naravno

Koliko znam, Markovic je bio vecita zelja Covica, tako bar kaze nadzorni odbor koji ga je najavio jos pre 2-3 godine...

 

Svakako niko nije ocekivao da ce biti ovako los, a lepo sam pricao o Dimitrisu, al vama nije valjao...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni je Dobric bio los i pored 20 poena. U odbrani ga posmatram, ceo mec je kasnio, Ali stalno. Vidim sad da je cak 5 lopti izgubio. Divlji ulazi. Jedino sto treba da radi je da opali za tri cim primi loptu i to je dobro koristio. Ovo sve ostalo je bilo uzasno.

Link to comment
Share on other sites

Ovo vec pocinje da smara, treca izgubljena utakmica zaredom na isti nacin.

 

Cim jedan od dvojca Wolters - Kalinic ne igra dobro mi delujemo kao amateri u napadu. Ovde je Dobric izvukao i vise nego dovoljno u 4/4, ali neozbiljno je igrati toliko na njega, nije on taj nivo. Previse smo limitirani individualno, a takodje ne postojimo kao ekipa, sto je greska svih redom. Ovi preuzimaju sve i niko da spusti Luki dole da se napadne prednost. Kompletna panika, katastrofa.

 

Ivanovic ne moze da provuce dodavanje na piku, mora da ubrza izbacaj da ga ne bi izblokirali, vrlo tesko probija bilo koga. Ovde forice slabo prolaze, na vecini meceva je bio potpuno nemocan. 

 

Za Markovica sam mislio da ce doneti nesto, ali to je bila greska. Jos veca greska je njegovo dovodjenje, realno nam je to ubilo svaku nadu za top8. Doduse mogao sam da budem pametniji pa da pretpostavim da dolazi konacno jer nema vise gde da igra iole ozbiljnu kosarku. Odjednom je Srbija dobra opcija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...