Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, fillam said:

Eto pojasnjeno je, bez obestecenja, NBA klauzula ce ici na racun Reala.

 

 

Naime, prema informacijama novinarke televizije Movistar Pilar Kasado, dva kluba su sklopili dogovor da se iznos NBA klauzule, u slučaju da Vukčević karijeru jednog dana nastavi u najjačoj ligi sveta, isplati Real Madridu, ne Partizanu. Dakle, on bi preko okeana otišao kao košarkaš Parnog valjka, samo bi novac završio na računu Blankosa. To je nezvanično detalj zbog kojeg Partizan nije platio obeštećenje za Vukčevića.

u sta ljudi sve ovde veruju.. sutra ocekujem da se plasira i da ce real da placa prve tri godine ugovora dok igra za partizan..:default_coffee:

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fillam said:

Eto pojasnjeno je, bez obestecenja, NBA klauzula ce ici na racun Reala.

 

 

Naime, prema informacijama novinarke televizije Movistar Pilar Kasado, dva kluba su sklopili dogovor da se iznos NBA klauzule, u slučaju da Vukčević karijeru jednog dana nastavi u najjačoj ligi sveta, isplati Real Madridu, ne Partizanu. Dakle, on bi preko okeana otišao kao košarkaš Parnog valjka, samo bi novac završio na računu Blankosa. To je nezvanično detalj zbog kojeg Partizan nije platio obeštećenje za Vukčevića.

 

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

PR služba kaže obeštećenje se deli na pola. emoji14.png

 

when-your-friend-says-something-stupid_o_480666.gif.43ed3ed323e464f5db4d2802c4bf2d13.gif

 

 

 

...

Ne mogu, jace je ipak od mene 😄 pazite, koja god da je varijanta u pitanju, ili je Zoran totalni mag (citaj napio tamo nekoga) ili Real zna nesto sto se inace ne zna (pu pu daleko bilo, ali zamislite otkrili neku urodjenu srcanu manu decku ili tako nesto, pa rekli, dajte da se resimo). 

 

Inace, nema teorije da je pusten bez eura, i na neke "ej, dodjem ti" varijante. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

real se odriče nba talenata svake sezone (nisu svi istog kvaliteta ali su nba eligible): dončić, usman garuba, gabriel deck, između njih facu..

 

nije ta lova koju real dobije od nba ekipa nešto od čega profitiraju. mogu da kupe ognjena dobrića verovatno. ili zagorca.

 

Mislis da je igrac posto poto hteo u Partizan, a u Realu slegli ramenima i pozeleli mu srecu, jer ne mogu da drze igraca protiv svoje volje?

 

Svi igraci koje si nabrojao su otisli u NBA. Igraci poput Vukcevica su Tisma, Nakic i Radoncic koji sad igraju na neuporedivo nizem nivou. Svi oni su, kao i Vukcevic u svoje vreme proglasavani za top talente, svi oni i dalje imaju sansi da se razviju u dobre kosarkase i svih njih se Real odrekao.

 

Uostalom, taj Vukcevic ni u Partizanu nema mesta. Ne postoji igrac njegovih gabarita koji igra poziciju 3, a na 4 i 5 su minuti vec podeljeni trojici igraca koji isporucuju poene i skokove vec sada i talentu koji je stariji tri godine.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

Mislis da je igrac posto poto hteo u Partizan, a u Realu slegli ramenima i pozeleli mu srecu, jer ne mogu da drze igraca protiv svoje volje?

 

Svi igraci koje si nabrojao su otisli u NBA. Igraci poput Vukcevica su Tisma, Nakic i Radoncic koji sad igraju na neuporedivo nizem nivou. Svi oni su, kao i Vukcevic u svoje vreme proglasavani za top talente, svi oni i dalje imaju sansi da se razviju u dobre kosarkase i svih njih se Real odrekao.

 

Uostalom, taj Vukcevic ni u Partizanu nema mesta. Ne postoji igrac njegovih gabarita koji igra poziciju 3, a na 4 i 5 su minuti vec podeljeni trojici igraca koji isporucuju poene i skokove vec sada i talentu koji je stariji tri godine.

Nista onda saljemo Tristana na pozajmicu.😄

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Mislis da je igrac posto poto hteo u Partizan, a u Realu slegli ramenima i pozeleli mu srecu, jer ne mogu da drze igraca protiv svoje volje?

 

Svi igraci koje si nabrojao su otisli u NBA. Igraci poput Vukcevica su Tisma, Nakic i Radoncic koji sad igraju na neuporedivo nizem nivou. Svi oni su, kao i Vukcevic u svoje vreme proglasavani za top talente, svi oni i dalje imaju sansi da se razviju u dobre kosarkase i svih njih se Real odrekao.

 

Uostalom, taj Vukcevic ni u Partizanu nema mesta. Ne postoji igrac njegovih gabarita koji igra poziciju 3, a na 4 i 5 su minuti vec podeljeni trojici igraca koji isporucuju poene i skokove vec sada i talentu koji je stariji tri godine.

 

b1: ne, već mislim da takav talenat košta, bio on u planovima reala ili ne. 

lauvergne i westermann su bili veliki evropski-francuski talenti kada su došli u partizan; tristan vukčević je malo veći reputacijski.

 

b2: to nikako ne možeš znati, pošto nisi ni trener koji je radio sa tristanom a ni željko.

dečko je prošao realovu školu, nije došao odnekud gde je igrao na sirovi talenat pa sad mora sa njim sve od početka, fundamenti.

a inače ima još uvek 18 godina, tako da eto.

---

kao što rekoh, moj trip baziran na apsolutno ničemu je da ostaje godinuipo dana. ali izvan mog tripa, internet-ljubitelja košarke, zapravo se i on i smailagić i madar i koprivica, taj glas i ko već sve = uklapaju u činjenicu da je željko potpisao ugovor na tri sezone, i da nije ovo "titule ili propast" situacija, kao što mnogi partizanovci misle.

 

u svakom slučaju sjajan potez za partizan.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Evo, mali je izjavio da je dosao da nauci sto vise od kouca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Pa jel treba verovati njemu ili misljenju foruma? Sad i ti...

23 minutes ago, Ne sam Safete said:

bez Tegijevog engleskog, gledajte slobodno 

 

Tegi Sr gura malog da vezba engleski, on pokriva maternji.

Link to comment
Share on other sites

Pored ovog citata što je Safet okačio i kojim Žoc opisuje u stvari ono što su Dule i njegovi predhodnici radili godinama, valja istaći da se modus operandi iz tog doba prepoznaje i snažnom dvosmislenom demantiju od strane Savića  u vezi ovog transfera, a kojeg se ne bi ni Tosa postidio.

Još ako na utakmici kad Željko pobjesni/zarozi na igrače il sudije, Androic ga bude ovlas pridrzavao da ne bije... mozaik postaje jasniji.

Kockica koja nedostaje pogotovu u oku nezainteresovanoobjektivnog komšije preko plota je gepek...e za to će se O'stoja  pobrinuti.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, odupri se ludilu said:

Pored ovog citata što je Safet okačio i kojim Žoc opisuje u stvari ono što su Dule i njegovi predhodnici radili godinama, valja istaći da se modus operandi iz tog doba prepoznaje i snažnom dvosmislenom demantiju od strane Savića  u vezi ovog transfera, a kojeg se ne bi ni Tosa postidio.

Još ako na utakmici kad Željko pobjesni/zarozi na igrače il sudije, Androic ga bude ovlas pridrzavao da ne bije... mozaik postaje jasniji.

Kockica koja nedostaje pogotovu u oku nezainteresovanoobjektivnog komšije preko plota je gepek...e za to će se O'stoja  pobrinuti.

U ovom tvom romantiziranom poredjenju, budimo realni, nedostaje tu malo mase i energije kod Ostoje za neka prosecna vrata sudijske svlacionice. 😉 A Mega bi mogla da glumi Hemofarm na primer. Juras je jos uvek aktivan sudija u ABA ligi... 

Link to comment
Share on other sites

Lako je tako vas dvojica a ja i babo sami...

@uinidobro si primjetio da smo omeksali ali je zato Tegi hard

@Kooineeperkmozda si u pravu ako ti je početna premisa masajemama ali O'stoja je MI6 vecernja škola on te prvo ponudi cigarom pa...recimo ubaci u Megu našeg trenera, Tepica što je zanimanje kako DV reče, Vuleta etc

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, odupri se ludilu said:

Lako je tako vas dvojica a ja i babo sami...

@uinidobro si primjetio da smo omeksali ali je zato Tegi hard

@Kooineeperkmozda si u pravu ako ti je početna premisa masajemama ali O'stoja je MI6 vecernja škola on te prvo ponudi cigarom pa...recimo ubaci u Megu našeg trenera, Tepica što je zanimanje kako DV reče, Vuleta etc

Naravno, vremena se menjaju 😉 nekada je bilo sirovije 😄 pa se onda preslo na striptizete, pa na gasenje prenosa 😄 

 

Ne brinem ja toliko za Megu, Vladu, Tepu, Vuleta... tukli su i Katic, Macvan, Andjusic pa potpisivali za Partizan. 

 

Vise brine sto taj batinas koga pominjemo sad vodi KSS. To mi je onako, bas WTF momenat. 

 

(naravno, respect za sve sto je postigao u igrackoj karijer, to nikada necu dovoditi u pitanje, steta sto nije ostalo na tome). 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alek The Great said:

Evo, mali je izjavio da je dosao da nauci sto vise od kouca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Da budemo precizniji:

Da nauci sto vise od kouca i hoce sto vise od njega da nauci i eto... Da nauci sto vise od njega 🙂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

 

b1: ne, već mislim da takav talenat košta, bio on u planovima reala ili ne. 

lauvergne i westermann su bili veliki evropski-francuski talenti kada su došli u partizan; tristan vukčević je malo veći reputacijski.

 

b2: to nikako ne možeš znati, pošto nisi ni trener koji je radio sa tristanom a ni željko.

dečko je prošao realovu školu, nije došao odnekud gde je igrao na sirovi talenat pa sad mora sa njim sve od početka, fundamenti.

a inače ima još uvek 18 godina, tako da eto.

---

kao što rekoh, moj trip baziran na apsolutno ničemu je da ostaje godinuipo dana. ali izvan mog tripa, internet-ljubitelja košarke, zapravo se i on i smailagić i madar i koprivica, taj glas i ko već sve = uklapaju u činjenicu da je željko potpisao ugovor na tri sezone, i da nije ovo "titule ili propast" situacija, kao što mnogi partizanovci misle.

 

u svakom slučaju sjajan potez za partizan.

 

Ovo je kljucno. Ima i Buducnost u svojim redovima Tismu i Ivisica koji se procenjuju kao vrhunski talenti pa je pitanje sta ce od njih da ispadne.

 

Jednostavno, ne mislim da je Vukcevic Doncic koji odmah moze da doprinese i opravda minute na terenu. Jedino tako njegovo dovodjenje ima smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...