Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Ulicni basketas said:


Kada je to Jović igrao za Radnički iz Niša? Valjda Radnički iz Kragujevca. Tekst je pisao neki fudbalski navijač.

Pa stvarno. Nisam išao u dubinu teksta, samo sam u biti pročitao naslov.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Malo je mekan Reed za moj ukus. Nije baš neko ko če se krljati za poziciju dole a nema možda ni gabarite/fizionomiju za tako nešto. Tanke nožice, bez dupeta, visoko težište. Tehnika na niskom postu takođe upitna. 

 

Ali ajde, ako za nešto možemo biti sigurni, to je da ovaj stručni štab ume da unapredi baš ove segmente igre kod skoro svakog centra koji dođe u Crvenu zvezdu, pa bi možda zbog toga i Willie Reed odigrao svoj najbolji basket baš kod nas.

 

Ja mislim da bi bolji fit bila ili neka baš skillful petica tipa Monroe/Dubljević. Ili barem neko malo robustniji, građen kao klasične old school petice, tipa Tarczewski.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Mouhammadou_Jaiteh (agent Ivan Zoroski, jel bese on agent i Walden-u, cini mi se da je takva prica bila kada je Walden presao iz Partizana pa im Zoroski ponudio Codi Miller-McIntyre-a za zamenu).

 

19/20

 

20/21

 

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ulicni basketas said:


Kada je to Jović igrao za Radnički iz Niša? Valjda Radnički iz Kragujevca. Tekst je pisao neki fudbalski navijač.

Igrao je tj poceo karijeru u Beopetrolu pa cini mi se Ergonom,Zdravlje,pa Kk Nis ,Sloga,Radnicki KG,Zvezda 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ulicni basketas said:


Kada je to Jović igrao za Radnički iz Niša? Valjda Radnički iz Kragujevca. Tekst je pisao neki fudbalski navijač.

Posto sam iz Kg i pratio sam redovno utakmice dok je bio u Radnickom,Jovic je kod Mute igrao samo kad Ćapin,posle i Malina Marinovic ,pre i Stiven Markovic zatraze izmenu jer su lipsali na terenu...

Tako je i Bobi igrao po par minuta da menjaSajmona,Dacu Mijatovica ...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neće se ni Nnoko proslaviti ako nakon odjavljivanja iz košarke zatim našeg ukazanog poverenja i strpljenja dok ne proradi ipak odluči da pređe u drugi EL tim zbog razlike od 100-200K.

Dal je moguće da je u onakvom stanju i sa tako ozbiljnim zdravstvenim hazardom iza sebe odbio da potpiše dvogodišnji ugovor. Ako je već do nas jer smo se cimali da li će se i kada opraviti...zašto mi nemamo pravo odluke za drugu sezonu?

Nikad da naučimo.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Neće se ni Nnoko proslaviti ako nakon našeg ukazanog poverenja kada je bio skoro odjavljen iz košarke i strpljenja ipak pređe u drugi EL tim zbog razlike od 100-200K.

A i mi nikad da naučimo. Dal je moguće da je u onakvom stanju i sa tako ozbiljnim zdravstvenim hazardom iza sebe odbio da potpiše dvogodišnji ugovor. Ako je do nas jer smo se cimali kako će se oporaviti, zašto mi nemamo pravo odluke za drugu sezonu.

 

Mozda mi nismo hteli jer bi rizikovali da 2 sezone placamo igraca a mozda ne moze da igra?

Link to comment
Share on other sites

Iznenadjen sam dolaskom Dzonija. Rivalitet ZVE -  BUD je ozbiljan poslednjih godina i mogu da zamislim kakva je pljuvacina sad po njemu, a nije stranac da ne oseti to. Tako da svaka mu cast na hrabrosti. Sigurno da kod njega postoji taj motiv za EL, onu jednu sezonu kad je Buducnost igrala maltene je bio povredjen veci deo iste i nije ni osetio Evroligu kako treba.

Luka mi je ok. Cudi me ta prica oko Avramovica, momak je ozbiljna rupa u odbrani, ne deluje kao tip koga bi Radonja hteo, ali ocigledno pokusavamo da pokupimo sve sto mozemo od domacih igraca.

Nnoka zadrzati rukama i nogama, kako znamo i umemo.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Decembarski said:

Mozda mi nismo hteli jer bi rizikovali da 2 sezone placamo igraca a mozda ne moze da igra?

Pošto je ugovor 1 plus 1, upravo zato na kraju posta i pitam ''zašto mi nemamo pravo odluke za drugu sezonu?''

Da se nie opravio...hvala lepo, imali smo volju i strpljenja. A u slučaju dobrog ishoda...može Bajern, al će da ih košta momački. Ovako smo ga vadili iz bule i opravljali za ''Šutača reklama''.

Ništa bolje nismo uradili ni sa Waldenom...platili ga preko cene da zaigra u EL timu i još dozvolili njemu pravo izbora na 1 plus 1 ugovor. Kako da nas ne ošiša latinska prevara kada se sami nudimo.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Citav dan radio, tek sada kada dosao kuci video pojacanja. Dakle da remiziram. Dosli su Ivanovic, Mitrovic, Lazarevic i Jovic i najverovatnije Avramovic. Najverovatnije ide Nnoko, otisao Lojd, idu Simonovic, Kuridza, Hall, Wolden, Radanov. Spominje se Nemanja Bjelica(meni nerealno). Dakle, nedostaje nam startna 2, startna 4, startna 5 i back up 5. Ok, fino. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...