Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, Mili said:

Mozda i Danilo produzi Nikolinim stopama.🙂

Danilo ima ugovor sa podgoricanima tako da od toga nema nista.Najblizi na poicije 4 je Wilijams ali i to je daleko od neke realizacije.Takodje Avramovic za sada teško da ce doci odbio je nase ponude.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Maverick88 said:

Danilo ima ugovor sa podgoricanima tako da od toga nema nista.Najblizi na poicije 4 je Wilijams ali i to je daleko od neke realizacije.Takodje Avramovic za sada teško da ce doci odbio je nase ponude.

hvala avramovicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

povratnici tu,

igrac iz jednog najveceg rivala tu,

igrac iz drugog najveceg rivala.... loading

 

koji bog je radonja, ne samo da se drzi svoje filozofije kao pijan plota, vec  mu je za istu uvek neophodna grupa istih igraca  :classic_biggrin: ne moze se bez jovica, lazica, luke, kuza... ali da li su to bas isti igraci kao u njegovom prvom mandatu u zvezdi? pa bas i nisu. 4 godine su stariji, potroseniji, ispovredjivani...

 

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

povratnici tu,

igrac iz jednog najveceg rivala tu,

igrac iz drugog najveceg rivala.... loading

 

koji bog je radonja, ne samo da se drzi svoje filozofije kao pijan plota, vec su mu je za istu uvek neophodna grupa istih igraca  :classic_biggrin: ne moze se bez jovica, lazica, luke, kuza... ali da li su to bas isti igraci kao u njegovom prvom mandatu u zvezdi? pa bas i nisu.

 

A koga bi ti domaceg na pleju i cetvorci da ti budu bekap opcije?A da mozemo da dovedemo uopste.Kog domaceg pleja smo imali da dovedemo Pefija?Teodosica mozda ? luka kakav god da je za MJK i Simketa je upgrejd,Jovke isto kakav god da je bice nadam se bolji od Hola

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ulicni basketas said:


Ne zanimaju me insajderske informacije, verujem tek kad klub zvanično objavi. Mislio sam na stil pisanja. Podsećaš na čuvenog gastarbajtera iz Stokholma.

Buraz sta trazis onda ovde ako te ne zanimaju idi na sajt i cekaj ne razumem.Mene prozivas ovse vecina onih koji su stariji na forumu jos od b92 znaju ko sam tako da nemam potrebe da se pravdam niti tebi niti bilo kome.Kazem sta sam cuo i to je to.Koga zanima zanima koga ne zanima produzi dalje.Ne kontam sta prozivas nekog a kazes mene to ne zanima.Produzi buraz dalje blokraj me sta god i svi mirni.Pozdrav.

1 minute ago, Haggard said:

sto mora domaci igrac na pleju i cetvorci da budu bekap opcije? ta prica o najboljem domacem dostupnom pleju je smorila odavno.

A ko ce da ti bude?Ivanovic je stranac,Noko ili drugi centar ce biti stranac,bek suter i cetvirka ve.biti stranci,ali ipak nasa filosofija da i njima treba bekap da bude stranac pa da videli smo da to radi prosle sezone kod Saleta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vec duze vrijeme igras bez ili sa 1/2 pleja, imati Jovica i Ivanovica u ekipi od starta sezone djeluje kao san.
Vala na nivou kada sanjas recimo da k****s Megan Fox [emoji23]. Ja i dalje imam traume od nesrecnog Hall-a, a plus je tu i Avramovic koji isto moze da igra na 1. Bas mi je zao ako ide Walden, igrac kao nacrtan za Radonjica, mislim ce da ce da se zajebe jer tamo nece imati ulogu koju bi ovre imao, posle ove sezone bi zabo mnogo jaci ugovor, ali ako ide neka mu je sa srecom.

Vec sada se vidi da cemo da imamo znacajno bolju selekciju, ali mora se dovesti jedna dobra cetvorka sa sutem, to stvarno mora da bude dobar igrac da bi nadomestili neke mane koja ce ova ekipa uz Mitrovica i Kuzmica svakako imati.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jović i Ivanović su u teoriji jako kompatibilan tandem. Prvi donosi ozbiljno fizičko prisustvo na terenu, organizaciju igre, IQ, mogućnost da brani više pozicija u odbrani. Ivanović je dobar strijelac i ballhandler. Njemu je idealna uloga da bude vođa druge petorke. Fizički limitiran za EL nivo, ali može to da nadoknadi hrabrošću. Ova pozicija je dobro riješena, išlo se na sigurno. Ostaje samo pitanje zdravstvenog kartona, Jović je tu posebno klimav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Avram je prošlu sezonu odigrao maksimalan broj utakmica sa 30mpg, prvi je na svojoj poziciji i živi u Madridu igrajući za Estudijantes koji je ispunio sezonski cilj samo ako ne ispadne iz ACB lige.

Ako mu u 26-oj godini nije dovoljan tizer da najzad zaigra u evroligi, ne znam kojim to adutom ga možemo iščupati iz Španije.

Ne verujem da je plaćen 500k kako je neko ovde napisao jer mu ne bi ni slali ponudu ali mi teško možemo da mu ponudimo više od 350K i to za back-up poziciju u trenutku kada niko ne zna kojeg levela će biti prvi bek i verovatno najskuplji igrač našeg rostera.

Walden je napakovao ozbiljnu minutažu jer smo morali da ga guramo na keca, ali sa ovim parom plejeva i da im Bob da zdravlja, Avram bi uz nekog Lojdaru na dvojci jedva nakupio 10-15 minuta i to kroz ABA i ostalu bižuteriju.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Avram je prošlu sezonu odigrao maksimalan broj utakmica sa 30mpg, prvi je na svojoj poziciji i živi u Madridu igrajući za Estudijantes koji brine samo o tome da li će biti ispod ili iznad polovine ACB lige na kraju sezone.

Ako mu u 26-oj godini nije cilj da najzad zaigra u evroligi ne znam kojim to adutom ga možemo iščupati iz Španije.

Ne verujem da je plaćen 500k kako je neko ovde napisao ali mi teško možemo da mu ponudimo više od 350K i to za back-up poziciju u trenutku kada niko ne zna kojeg levela će biti prvi bek i verovatno najskuplji igrač našeg rostera.

Primer: Walden je napakovao ozbiljnu minutažu jer smo morali da ga guramo na keca, ali sa ovim parom plejeva i da im Bob da zdravlja Avram bi uz nekog Lojdaru na dvojci jedva nakupio 10-15 minuta i to kroz ABA i ostalu bižuteriju.

 

Avram mislim da je imao oko 530-550k za dve sezone u Unikahi.Ali msm da mi ne mozemo toliko da platimo bekap igraca na beku.Videcemo za sada se ti pregovori ne odvijaju bas kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo tako...da izjednačimo tu ponudu po sezoni (250-270K) jer prelazi u EL klub imalo bi smisla samo ako je zainteresovan da se izmeri na velikoj sceni. Bio bi nam ozbiljan zicer ali ne može očekivati brda i doline jer dolazi iz kluba sa začelja ACB lige iz kojeg od poznatih imena uspevam da se setim samo Dangubića. Ako Avramović nema taj pokretač (kao Billy ili Walden) da, ako mu se pruži prilika, svaku narednu sezonu ode korak dalje onda nek uživa kao prva violina u lagodnom životu, bez dugih putovanja jer mu je najudaljenije gostovanje Barselona, i uz jedini takmičarski pritisak - da mu klub ne ispadne iz lige.

Kako i takvoj odluci naći falinku ako nisi besan.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Maverick88 said:

 

43 minutes ago, Ulicni basketas said:


Ne zanimaju me insajderske informacije, verujem tek kad klub zvanično objavi. Mislio sam na stil pisanja. Podsećaš na čuvenog gastarbajtera iz Stokholma.

Buraz sta trazis onda ovde ako te ne zanimaju idi na sajt i cekaj ne razumem.Mene prozivas ovse vecina onih koji su stariji na forumu jos od b92 znaju ko sam tako da nemam potrebe da se pravdam niti tebi niti bilo kome.Kazem sta sam cuo i to je to.Koga zanima zanima koga ne zanima produzi dalje.Ne kontam sta prozivas nekog a kazes mene to ne zanima.Produzi buraz dalje blokraj me sta god i svi mirni.Pozdrav.

 


Ne znam ko ti je

je buraz, ja nisam. Da si dugo na forumu, znao bi sigurno ko je Red White Dynamite. Ali zaboravi da sam bilo šta replicirao, skoncentriši se barem na gramatiku. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ulicni basketas said:


Ne znam ko ti je

je buraz, ja nisam. Da si dugo na forumu, znao bi sigurno ko je Red White Dynamite. Ali zaboravi da sam bilo šta replicirao, skoncentriši se barem na gramatiku. 

Znam ja vrlo dobro ko je on a i znaju ovde svi koji su jos sa b92 formua ko sam ja, ali nije ni bitno to,nzm ko si ti da bi ti se ja nesto pravdao.Za nekog koga ne zanima sta pisem previse vremena izdvajas na moje upise,lepo sam rekao imas opciju blokiraj i svima lepo.Ove vredjalice na kraju cu da izignorisem.Sve najbolje

Edited by Maverick88
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

On mene zna, ja njega ne znam forice iz osnovne skole. Blistaj Maverik ionako pises samo kad je prelazni rok, niko ti ne brani da pises ako je to kulturiska.

Pisem ja brt i ovako samo zaista nemam zivaca da se raspravljam sa svakakvim likovima ovde, a ima ih raznih.Jednom sam to pokusao na b92 i odustao. To je  Sizifov posao bukvalno.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maverick88 said:

Pisem ja brt i ovako samo zaista nemam zivaca da se raspravljam sa svakakvim likovima ovde, a ima ih raznih.Jednom sam to pokusao na b92 i odustao. To je  Sizifov posao bukvalno.

Opusteno, druze. Samo nastavi da pises, svakako cigane zanimaju inside informacije, ovo je ionako najvazniji period (pred)sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Maverick88 said:

Pisem ja brt i ovako samo zaista nemam zivaca da se raspravljam sa svakakvim likovima ovde, a ima ih raznih.Jednom sam to pokusao na b92 i odustao. To je  Sizifov posao bukvalno.

Svakakvih likova ima ovde, svakakvih ima na b92, ovo mi zvuci ko ono kad nas covek ode u Englesku da vozi kola i cuje  na radiju upozorenje da jedan ludak vozi pogresnom stranom ulice, a on kaze 'sta jedan, na hiljade'. 

 

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim baš na današnjem meču da je Jović baš toliko zapušten, pa čak i da jeste fizički jedno je sigurno - i ovakav i dalje ima više znanja košarke u rukama nego oba naša ovogodišnja nominalna pleja (Hall i Uskok)

 

@ Mr No - nije bio odgovor na tvoj post kako se moglo činiti, pisali smo istovremeno i isto zapažanje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...