Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

8 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Dzoni? Nikola?? Da nije Jokic??? 🙂

Quote

 

kkcz_insajder

Pored Dzordana Lojda, Kori Volden i Duop Rit napustice redove Crvene zvezde. Hvala im na svemu.

 

Valjda nema više za danas ...

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

Rokada Volden Ivanovic,mislim da su po kvalitetu tu negdje,Ivanovic je kosarkasko inteligentniji,bolji ballhandler,moze se reci i organizator igre,Kori je po meni eksplozivniji,bolji u odbrani,mada cesto ispadne u odbrani zbog pretjerane i nedovoljno kontrolisane agresivnosti.

Sve u svemu,zacin C

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, n4l1m said:

nikad gluplje dodeljen pasos..

niti jedne odigrane utakmice u kupu i domacem prvenstvu od strane waldene..

sad je djenka pod must..

lazarevic ok ako je u 15, ako je u 12, sta reci, kome?

krece se od kraja. lazarevic 15. , mitrovic 14. igrac. jos 4., 3., 2. i  prvi.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

nikad gluplje dodeljen pasos..

niti jedne odigrane utakmice u kupu i domacem prvenstvu od strane waldene..

sad je djenka pod must..

lazarevic ok ako je u 15, ako je u 12, sta reci, kome?

 

Zao mi Voldena, siguran sam da bi pokazao vise da nismo imali ovakav haos na pleju cele sezone pa on morao da krpi. Mislim da je on i najveca zrtva tog haosa. Djenkin dolazak me sad ne bi cudio, iako sam ga se nagledao, verovatno ce Radonja tu igrati na sigurno. Naravno, startne opcije na PG i SG su must.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo za pedalj egzaltiranosti sam odreagovao jače na potpis Ivanovića u odnosu na vest o penzii Simketa.

Veliki si Simonoviću.

Woldenu srbendi svako dobro...nie nam osto dužan ni minut...ni poen jedan jebeni.

Red je da Luku dočekamo domaćinski...sigurno ne dolazi da plodi...obrukati nas neće.

 

Edit:

evo stigla i vest za Hall-a...zatvaraj za danas...imamo i mi cigani dušu.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

missim generalno rade se stvari koje se moraju raditi, al daleko od toga da smo u plusu, ne samo fin, vec i igracki.. to cemo videti od preostalih dolazaka

 

ivanovic in

mjk i simon out, luka in 

walden out(na rsb-u vec kreno spin, kako cemo zaraditi prodajom jelte, posto bi imao visoku platu a dobija se 100k od bayerna).. u praksi, to znaci da ne dobijamo nista, verovatno se prebija sa dugom.. a normalno da nece spomenuti da halla treba isplatiti 150k, jelte..

rit ocekivan odlazak..

a izgleda male su sanse da nnoko ostaje

Link to comment
Share on other sites

Najlepša vest danas je naravno da Simon napokon ide u penziju i da nećemo morati više mi nevernici da se krstimo tokom utakmica.

 

Nek ti je alal, makar te plaćli još jednu sezonu punom platom!!!

 

Radujem se dolasku Džonija, kvalitetan backup, iskreno se nadam da nekom neće pasti na pamet da ga projektuje za prvog pleja, jer on to ne može da iznese, naročito fizički. Bilo bi dobro da preko leta zaleči sitne povrede kojih je pun.

 

Luka - svakako je bolje rešenje od Simona i Kuridže (kojem se usput zahvaljujem na svemu što je uradio u našem dresu, želje i borbe nije falilo, znanja i talenta na žalost jeste. U svakom slučaju, sve najbolje u nastavku karijere), košarkaško znanje i talenat su neuporedivi, jedino bi bilo dobro da radi sa nekim na šutu (Gurović?), te da se vrati na nekadašnju tehniku šuta, a ne ova "nestalo 10 frejmova" izbačaj;

 

 

Lazarević, očekivano, na njemu je da bije, grize, skače krši i lomi po terenu i menja Lazu u toj ulozi.

 

Velika žal mi je odlazak Voldena, koji je ostao nedorečen iz raznoraznih okolnosti, i siguran sam da bi nakon sniranja povrede i celokupnih priprema sa Radonjom pokazao svoj kvalitet. Na žalost, to će pokazati kod Znojavog...

 

Usput, pošto on ide, povratak Đenke je must have...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...