Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Maverick88 said:

Jovic deluje zapusteno,pa je l si ga gledao negde zadnjih godinu dana?Covek imao tesku povredu skocnog zgloba pauzu od 3-4 meseca,posle se nije vraca na teren zbog frke sa Himkijem,pa je skoro imao i Covid.Tako da nije trenirao sigurno u kontinuitetu pola godine i jace,kako da ne bude zapusten.

 

Kakav crni Bjelica bre ljudi,to opet neka prica kao prosle sezone da je teazio da igra za nas dok je u nba bila pauza zbog cega vec ne s3cam se,sto isto nije bila istina.

Čović je indirektno potvrdio na nekoj televiziji da je Bjelica hteo da dođe prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thelosttribe said:

Čović je indirektno potvrdio na nekoj televiziji da je Bjelica hteo da dođe prošle sezone.

A Covicu se inace veruje u sve sto prica na televiziji?Druga stvar da se Bjelica i vrati iz nba lige msm da bi u red za njega stalo bar 4-5 ekipa koje mogu da mu ponude i po milionske ugovore,od Barse do Fenera Cska isl.Takonda ne zaludjujte se Nemanjom isl,pre ce doci Wilijams nego Nemanja.Mi ni Kalinica nismo mogli da dovedemo prosli rok a dovescemo Bjelicu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jović da nije imao tu povredu skočnog zgloba i pored raspada Himkija imao bi momačku cenu. Sada ga možemo priuštiti uz diskaunt na ciganštinu i efekat vraćanja kući. Sa ovolikom pauzom (koja je okolnost na koju se mi nikad obazirali nismo) njemu je forma primarni problem jer nikad nije bio veći. Deluje ogromno i presporo. To se da srediti ali nikad ga ne bi nazvao kamenjarom što se vidi iz statistike. Bolji je šuter u zadnje dve odigrane sezone nego što je bio kod nas. 2019/20 imao je 53 posto za tri. Kada je uzimao veći broj šuteva, što je bio problem u Himkiju, par puta je ubacio 4/5 i 5/6 za tri. Nama bi uz ovaj par Nikola-Jovke kao melem došao Avram...sa svojom brzinom i odličnim ball-handlingom. Još jednom eto da iskoristim priliku da se poserem na struku koja je Nnoku i Waldenu ponudila te grabulje od ugovora s obzirom da izlazne klauzule u njihovu korist nisu ni cenom kompenzovane već nasuprot... em smo ih momački platili em smo im dozvolili da na kraju biraju. Wolden je i mogao da postavi neke uslove i da zateže zbog težine prelaska, svoje versatilnisti i jake sezone iza sebe kao i Čoki efekta koji nema problem da ponudi 350k za EC igrača ali kojeg će iščupati preko plota...ali Nnokov ugovor u sred sezone u trenutku kada su ga svi otpisali iz profi priče je za motku govnjivu. Sada će ona debela tintara da mu ponudi dvogodišnji i da kada ga napakuje na Rejnolds cifre, ladno prosledi u nekog milijunaša uz milionsku odštetu....a mi opet sprst u dupe i pored ovolikog rizika i strpljenja. Veliki si Obradoviću...i treba da te pamtimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Maverick88 said:

A Covicu se inace veruje u sve sto prica na televiziji?Druga stvar da se Bjelica i vrati iz nba lige msm da bi u red za njega stalo bar 4-5 ekipa koje mogu da mu ponude i po milionske ugovore,od Barse do Fenera Cska isl.Takonda ne zaludjujte se Nemanjom isl,pre ce doci Wilijams nego Nemanja.Mi ni Kalinica nismo mogli da dovedemo prosli rok a dovescemo Bjelicu.

Da li ćeš da mu veruješ ili ne, to je tvoj izbor. Ja kažem šta je rekao, ako imaš neki drugi izvor gde je rečeno da je to bila prazna priča, slobodno podeli.

 

Nerealno je da dođe naravno, ali njegova situacija i Kalinićeva nije za poređenje.

Beli je zaradio oko 25 meleona u NBA i sa te strane obezbedio 3 kolena. Već mu je 33, slobodan je agent i ne znam koliko bi ga timova tamo sad uzelo. Pričao je x puta da mu se ne sviđa uopšte uloga u Minesoti i da to nije za njega. Odradio je jednu dobru sezonu u Sacramentu i ponovo ga vratili na staru ulogu "glue guya" radi ostalih mlađih Amera. 

Po meni je realno da se vrati u Evropu, svakako ne kod nas, već u neki od timova iz gornjeg doma.

Kalina je imao 2 bizarna skandala, mislim da ne moram da podsećam na to. Zamisli kako bi ga prihvatio najvatreniji deo navijača...Pritom mlađi je i konstantno je odličan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Jovic je trenirao sa nasima za vreme playoffa ABA lige, pa nije bas da nisu upoznati sa njegovim zdravstvenim stanjem. 

 

Sada posto je i zvanicno ovo moze i da se i napise.

 

 

Jeste trenirao par dana pre svega sa Lukmanom,kada je dolazio da snima i spot za Meridijan/Mocart ili sta vec ko su sponzori saveza, naravno da su upoznati,pa ne bi ga potpisali sigurno da nisu upoznati.Samo mora da se zna da nije Stefan mladic vise a i zna se da ima problem sa ledjima kao i da nije igrao godinu dana.Mackanu dzaku je ali nadamo se da ce ga opraviti u klubu

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Dzonijem je takav 2u1 za Čovića da nema dalje, em top igrač za nas na deficitarnoj poziciji, em gospodsko vraćanje Bokana na tezgu sa hemijom i ubrusima odakle je i krenuo.

 

Kapiram da je naravno Radonja glavni razlog dolaska Dzonija, al ne smeta Čovi da ga izmeri.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nista nije nemoguce,igraci komuniciraju medjusobno,razmenjuju iskustva,zatim bivsi treneri uvek vole da rade sa igracima koji poznaju njihov sistem rada(Radonja posebno),tako da ja i pored jacih finansijskih ponuda na stolu za Noka pa i za Dericka Wiliamsa koji je u Bayernu pored Radonje imao i Jovica na pleju ocekujem da krenu Panterovom,Beronovom,Loydovom stazom ,izaberu nas i onda dobiju mnogo veci novac narednim ugovorom u drugom klubu.

Sto se Bjelice tice,bice kako on kaze i tu nema mesta kalkulacijama,strasno pojacanje za svaki evropski klub,iako mi se ne svidja ovo sto igra u Nba,uglavnom coskari i ispaljuje za 3,u Evropi je bio daleko raznovrsniji u napadackom repertoaru i mislim da bi i njemu prijao povratak u Evropu.

I Nemanja i Wiliams su fantasticni tako da ostaje da verujemo i nadamo se da 1 odluci da dodje(svako iz svojih razloga),imamo tu i Luku,mozda se pojuri i odbegli sin Bolden,pa Smajlagic,eventualno Dalibor Ilic.

Ako ode Noko,vetovatno ce Radonja opet juriti Monroa koga je isto trenirao u Bayernu ...

Avramovic se verovatno planira da pomogne i u organizaciji,pouceni lisim iskustvima sa Jovicevim ledjima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

imam dojam da cemo za prvo inostrano pojacanje cekati neki 25. avgust.

 

Jel tad last cut? 😉

 

Na ovakav roster bi nam dobro dosao neki divljak na dvojci; traziti u Italiji, Turskoj ili Izraelu, eventualno nekog iz G league sa evropskim iskustvom. Voli i Radonja da ima utegnut sastav ali da mu cherry on top bude neki ekscentrik.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Treba ozbiljno insistirati na ostanku Noka. Idealan centar za ekipu našeg renomea. 

 

Mi sa jednim bekom i četvorkom zatvaramo roster. 

dobrivoje je prvi bek. 

ultra giga mega cetvorka + noko + zamena za noka + neki kombo crnac na poziciji macke u dzaku i to je to.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...