Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

3 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Aco Petrovic u pregovorima sa Buducnoscu, bilo bi lepo videti veliko ime yu kosarke u Abi naredne sezone.

 

Jedan od najvecih luzera na ovim prostorima. Slazem se da bi lepo legao ligi. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ne bih bas bivseg reprenzentativca eks Jugoslavije i osvajaca kupa sampiona nazvao luzerom.


Ne bih ni ja da je ovo 1991. i da je Aco upravo završio igrački staž. Međutim godina je ta ko ja jeste a najopipljivije dostignuće karijere mu je par hrvatskih titula i jedan kup. Daleko je on od bilo čega pobedničkog u ovoj fazi karijere, za njega je neki savetnički angažman, ili tamo u Brazilu da radi kao prosvetitelj evropske košarke. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:


Ne bih ni ja da je ovo 1991. i da je Aco upravo završio igrački staž. Međutim godina je ta ko ja jeste a najopipljivije dostignuće karijere mu je par hrvatskih titula i jedan kup. Daleko je on od bilo čega pobedničkog u ovoj fazi karijere, za njega je neki savetnički angažman, ili tamo u Brazilu da radi kao prosvetitelj evropske košarke. 

U skorijoj istoriji je odveo krnji Hrvatski sastav na Olimpijadu dobivsi Italijane u gostima, elem naravno da mu je karijera u padu kao i Vujosevicu, Maljkovicu , ali medalje ne blede, mislim da je dobar potez Buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Ma u kakvom padu... njemu je trenerska karijera konstantno na dnu. Odlican je kosarkaski analiticar i teoreticar, ali ovaj poziv mu definitivno ne ide. Radujem se ako je to istina jer je interesantan kao pojava. 

Igracka karijera nije tema pa je ne bih ni spominjao. 

Link to comment
Share on other sites

Hrvatsku u kvalifikacijama je digao isključivo na dreku i na "AJMO PIČKE MOŽETE VI TO", čim su uleteli na nešto tvrđe tehnički potkovanog protivnika prsli su. To je standardna fora kad trener drekavac stare škole dođe kod underperformera, ta priča uvek ima ograničen rok trajanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milan33 said:

Jel se ono bese on registrovao na neki forum i pricao sa forumasima o sastavu i tako te stvari?

 

 

Nego što da je. 😄

 

Trajalo je to neko vrijeme, čovjek je čak za vrijeme OI iz Ria bio aktivan na forumu i komentirao. :forum_geek::roflmao:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, niko da napise to. Ima li jos vijesti o Igokei? Ko im je siguran iduce godine?

 

Ako ostaje Vuk otprilike imaju: Vuk, Lukovic, Jeremic, Lesic, Ilic, Adamovic i Milosevic pretpostavljam, neko jos???

Rikic?

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...