Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

25 minutes ago, Drakaris said:

Sad ako krenem da vadim postove Uinija kako je polagao zivot u odbrani Porzingisa prosle godine :classic_laugh:

 

Porzingisova odbrana ove sezone nema dodirnih tacaka sa onom od prosle godine. Covek je potpuno izgubio lateralne kretnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo, strana 429, prosla sezona, moj post nakon kog su svi skocili:

 

Ja bih trejdovao Porzingisa. Naravno, kada naidje neka povoljna situacija za superstara. Ne znam po cemu je toliko poseban, sem sto poseduje toliku visinu. Nije neki napadac, TS siromasnih 54... trojkas prosecan, niti je neki defanzivac, plejmejking nepostojeci, sklon povredama, moras ga odmarati. Verujem i da ce ga se Kjuban resiti prvom prilikom. Doncic da bi bio sampion, potreban mu je bolji partner. 

 

...Ja cak nisam ni rekao da ima stetan ugovor, vec da nije dovoljno dobar da bi pomogao Luki da osvoji titulu, a evo Uini danas kaze suptilno, da nema ni dobar ugovor.

I jos jednom Midlton>Porzingis

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Drakaris said:

Ja bih trejdovao Porzingisa. Naravno, kada naidje neka povoljna situacija za superstara.

Pa ko ne bi trejdovao Porzingisa za superstara?

 

Nije kao da je ovde iko potegao argument da ce Doncic i Porzingis da ih vode do titule, ali je cinjenica da im je napad sljakao vrhunski prosle godine, dok im je defanzivno Porzingis bio daleko od najveceg problema.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sabonis je najveca pljacka ovde. 21.5-11.5-6 ima plus je Indijana 4/5

 

sabonis i randle imaju gotovo identične statse a obojica su pfs, pa kontam da je bilo ili ili 

 

čak su i knicksi sa skoro istim brojem pobeda i poraza kao pacersi 

Link to comment
Share on other sites

Kampaco je, sad kad se navikao na NBA malo, izgleda ozbiljan dobitak za Denver. Igra ozbiljno dobru odbranu s obzirom na svoju visinu a sad kad ima vise loptu u rukama u napadu Denver izgleda mnogo organizovanije. Samo jos da Malone ukapira da MPJ mora da igra cetvorku i da preseli Bartona na klupu kad se Dozier vrati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odličan Facundo, i defanzivno i kao organizator - mislim da se on izborio za svoje minute u budućim rotacijama. DEN - POR jedna od rijetkih takmičarskih utakmica u RS, baš zato odlična. Jokić čak 32 šuta, ima neki pik na mučenog Kantera. :kece: Komentar sa RealGM-a nakon jednog ulaza u finišu sa euro step-om i kucanjem: ''Jokic’s slow motion euro step is incredible. Defenders always end up jumping too early because it’s so hard to anticipate just how slow he’s moving''! :kece: Murray nakon očajne tri četvrtine u završnoj 19 poena. :Hail:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...