Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, djole said:

Gledao sam prvo poluvreme Atlante sinoć i Bogdan je izgledao kao da mu je ovo prva sezona u NBA pa se sve kao nešto plaši da ne bude previše bezobrazan i da troši lopte. On mora da shvati da je on prvi facilitator posle Treja, to ne treba da budu ni Huerter ni Reddish ni Hunter, o bezveznjacima poput Solomona Hilla ili Goodwina neću ni da pričam, a i njih dvojica su sinoć bili aktivniji od njega.

 

 

Bogdanu kroz karijeru ocajnicki fali sportskog bezobrazluka. Neracunajuci 13/14 u Partizanu i EP 2017. kada je bio sve i svja, on tu drskost pokazuje na momente i bukvalno zavisi od utakmice do utakmice. Evo u NBA je vec cetvrtu sezonu i ne moze da shvati da je medju glavnim igracima i da treba da komanduje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Ta'veren said:

Da nije bilo Paula, izgubili bi od Denvera. Pogadjao je bitne suteve u zavrsnici i iznudjivao faulove. To je zapravo sto Sansima najvise treba kako bi se rasteretio Buker. Nece na Ejtona da ide lopta u zavrsnici.

 

I juce i danas imaju velike padove u igri i protivnik brzo napravi seriju i uhvati prikljucak.

 

Ako ovako nastave, Payne i Galloway ce samo otici posto ostali imaju jos ugovor na godinu-dve. Potencijalni problemi sa capom dolaze od sezone 2022-23. Saric i Crowder imaju trogodisnje ugovore, Smith i Johnson na ruki ugovorima. DA i Bridges dolaze na naplatu 2022. Zaboravih, Buker zakljucan do 2024.

Da Paul je bio match winner. Mada je Booker prije toga dao važnu trojku za 102:98. U tome je i draž ove lige . Iskustvo gledanja me uči da nijedno vodstvo u rasponu da nekih 20 razlike nije safe naravno i u zavisnosti od toga koliko je ostalo još do kraja. Koliko puta sam samo gledao utakmicu Phoenixa gdje su napravili u prvoj četvrtini razliku da nekih dvadesetak poena i na kraju izgubili. Jednom su se i oni vratili sa minusa od skoro 30 razlike. Toga je bilo i biće. Isto tako ne treba smetnuti s uma da je Denver imao dva dana odmora a Phoenix manje od 21h da iz Utaha sleti u Denver i odigra meč nakon teške utakmice sa ekipom Utaha gdje te svi mogu zatrpat u serijama. Meni je najvažnije da su oni postali vrlo zabavna i gledljiva ekipa sa odličnom kemijom i da su prenijeli onu pozitivnu energiju iz Bubbla. A za šolde neka brinu drugi koji su za to dobrano plačeni.

Link to comment
Share on other sites

LeBron i ove sezone pokazuje da je bez premca najbolji igrac lige. Juce je cak nastelovao i bacanja, bukvalno je izgrindovao pobedu, pa i Kuzmin tipin (srecni) je posledica Kingove aggresije a Kuzma i dalje pokazuje zasto je jedan od neinteligentnijih igraca lige - glupi faulovi u napadu, pa i u odbrani, promasaji, uvaljeni krompiri.. ali eto tu je da spici neku dugu dvojq kad zatreba scoringa a nekad ga usere i bitan kos kao sinoc. Na kraju Kingov bullyball, ocigledno nije bio faul u napadu vec ocigledan flopping i naravno da je ispizdeo na ocigledan nedosudjen AND-one i to je to... 

 

  Losa stvar - povreda KCP. Tanki smo na bekovima i sad ce i biti bitno Caruso da se vrati sto pre... NIsta, THT u vatru, da vidimo sta moze protiv pravih baja. Deluje defanzivno izuzetno zajebano

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

I ja sam isto ubijeđen da njemu ne fali samopouzdanja. Kako je samo dobro izgledao na SP. Vjerovatno je bio najbolji igrač tog turnira.

Ne fali mu samopouzdanja nego u nekim momentima taj sportski bezobrazluk, da uzme tu loptu i kaze odjebite svi. Zato sto je skolovan igrac onda nekad ispadne pasivan i skloni se u stranu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

GSW će ove sezone išpušiti 20-30 razlike od svake ozbiljne ekipe. Treba svaki dan napominjati kakve su košarkaške gubavce uspjeli da okupe na jednom mjestu.

 

šteta što internet plebs ne vodi dubse, sve bi bilo bolje

 

to je kao na zvezdinom topiku: da smo doveli pangosa, sad bi imali strava pleja. ali glup fo pa to ti je

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Bogdanu kroz karijeru ocajnicki fali sportskog bezobrazluka. Neracunajuci 13/14 u Partizanu i EP 2017. kada je bio sve i svja, on tu drskost pokazuje na momente i bukvalno zavisi od utakmice do utakmice. Evo u NBA je vec cetvrtu sezonu i ne moze da shvati da je medju glavnim igracima i da treba da komanduje.

Bogdanov najveci bezobrazluk moument u karijeri je bilo ono kada je, iznerviran porazom u derbiju, rekao da, ako ce se tako i dalje suditi na ruku Zvezdi,za reprezentaciju nek igraju Jenkins i valjda Simonovic 😄

Meni je to bilo predobro, doslovno 90s Knicks hustla trenutak.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Vigins za Rendla who says no? 

 

ja bih to uradio da randle nije expiring ugovor. knicksi imaju obavezu da mu plate dogodine cela 4 miliona, tako da nemaju potrebe da ulaze u neke kombine koje im ne leže 100%. 

 

ja bih uzeo wigginsa + dubs pik ili najbolji (ako imaju bolji) 2021 za randlea

1 minute ago, Kosta said:

 

Meni je to bilo predobro, doslovno 90s Knicks hustla trenutak.

 

doslovno je suprotno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...