Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Da stvarno ovakav tim postoji, ako neko bi trebalo da leti, to su prvo Debeli Ronaldo ili Kafu.
Najvise zbog funkcionalnosti. CR bi bio bolji (ne ta prica o dugovecnosti) nego je metodican fudbaler, i uz ove igrace bi dao 600 golova u sezoni.
Luis Nazardio da Lima nije metodican igrac.


I jos jedno pitanje, zasto Lav Jasin? Da li je stvarno bio toliko dobar?
Iskren da bude, gledao sam snimke, mozda je to tada bilo neslutivo, ali prebaci ga sad u ovo vreme, mislim da bi bilo 10 boljih golmana od njega u poslednjih 20 godina.
Tesko mi je pojmivo da je bolji od Buffona i VDS-a.

Link to comment
Share on other sites

Pa pitanje je da li su birali 11 najboljih ili najboljih 11 (odnosno najbolje igrace na svojim pozicijama ili najboljih 11 koji bi mogli da igraju zajedno).

 

Ocigledno je da su stavili 3 u odbrani jer je mnogo vise majstora u veznom redu. Ja bih tu stavio drugaciju formaciju, ali onda moras da ubacujes nekog stopera i izbacujes nekog iz veznog reda.

Link to comment
Share on other sites

Važi i obrnuto, stavi bilo kog od današnjih golmana u ono vreme, ali neka mu razvojni put i treninzi budu uobičajeni za to doba pa da se pitamo da li bi i u tom slučaju bili klasa.

 

Stara priča je da je teško porediti igrače iz različitih perioda. Ako je neko bio neprikosnoveni broj jedan svog doba i dugo se održala legenda o njemu sigurno je da je u najužoj konkurenciji za tim svih vremena. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče žreba za LŠ, baš zanimljivi parovi, sem Bajerna i mooožda Sitija nema nekih izrazitih favorita.

Kao navijač Atletika, negde sam uz Dortmund i priželjkivao Čelsi, čisto zbog toga što su još uvek mladi i neiskusni, a Čolo je dvomeče doktorirao. Svejedno, biće jako teško zaustaviti Vernera, Haverca, Ziješa, Žirua...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, Darth Steva said:

Da li je stvarno bitno gde se igra kada nema publike? 

IMO, zbog tupavog gola u gostima sada je bolje igrati drugi mec kao gost 

like za prvu recenicu.

 

po meni je ipak mala prednost za domaci teren, jer ne moras da putujes i igras na stadionu na kojem se osecas komforno i na koji si navikao

Link to comment
Share on other sites

Niko da prokomentarise predlog za novu LS. Iskreno teska glupost, bolje da se na primer vratili da bude kao 2002, kad prve 2 iz svake grupe prave nove grupe i tu najjaci opet igraju da budu u prva 2 i posle idu eliminacije. 

 

https://www.tvarenasport.com/vesti/veciti-direktno-u-novu-ligu-sampiona-sve-o-novom-sistemu-takmicenja-2021-02-11

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...