Jump to content

UEFA Europa League '20/21.


Lobotomija

Recommended Posts

Evo i tima FCSB u danasnjem mecu:

 

Golman: Ducan - nije do sada branio, 19 godina

Levi bek: Pantea - tek napunio 17 godina

Stoperi: Briceag, koji je bek i vezista Simion koji nije igrao do sada

Desni bek: Iskusni Cretu

Vezni red: Pantiru, Perianu koji je rodjen 2002. godine i Morutan

Napad: Coman, Buziuc i Man

 

Cak i taj golman koji je bio los je solidno branio penale. Onaj golman TSC, to je strava i uzas, FCSB je mogao da promasi penal samo ako bi sutirali pored ili preko gola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potencijalni Vošini protivnici u plej-ofu:

Group 4

Seeded
1 Galatasaray (TUR) / Hajduk Split (CRO)
2 Shkëndija (MKD) / Tottenham (ENG)
3 Standard Liège (BEL) / Vojvodina (SRB)
4 APOEL (CYP) / Zrinjski (BIH)

Unseeded
5 Rostov (RUS) / Maccabi Haifa (ISR)
6 Willem II (NED) / Rangers (SCO)
7 Fehérvár (HUN) / Reims (FRA)
8 FCSB (ROU) / Slovan Liberec (CZE)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Sto ne volim ovakve komentare.

 

Prvo, da dali bi. Za Steauu je igralo pola tima, odnosno 5-6 igraca koji nesto vrede. To ti je otprlike kao da Crvena zvezda igra u sastavu: Gordic - Rodic, Gobeljic, Jovancic, Gajic - neki tamo omladinac, neki tamo omladinac, Nikolic - Katai, Boakye i Gavric.

 

E sad zamisli da je protiv takve ekipe Zvezde oni povedu 2:0, onda im se Rodic i Katai setaju kako stignu, pa nesretni Ponjevic dobije drugi zuti, pa se povredi i Katai, a udje Simic, pa na 3:3 Gavric zalomi dva njihova igraca i pogodi treceg i lopta udje u gol za 3:4.

 

Odbrana FCSB je bila bukvalno na nivou druge lige Srbije, samo zato su i uspeli da prime sve one golove. Odbrana TSC - katastrofa. Sad me ni ne cudi sto ih pune i Radnicki i Metalac i Zvezda, golman apsolutno nista ne ume da odbrani, a dva igraca FCSB koja nesto vrede se igraju i setaju ispred gola kako god ko hoce.

 

Drugo, sta nama znace ovakve ekipe sa mizernim budzetom koje prolaze samo ako im dodje los ili iskasapljen protivnik. Nasoj ligi treba treci, cetvrti, peti klub koji se nece "hvaliti" da im pola tima prima mesecno koliko i Asano u Partizanu. Komentator vise puta ponovio 15. mesto i dva mesta u kvalifikacijama za LS. Nadjite mi ligu koja moze do dva mesta u LS, a da su ta dva mesta vec obezbedjena za odredjene klubove i pre nego sto pocne liga? Neozbiljno.

 

Jos jednom, TSC je igrao 6:6 protiv petorice vrhunskih igraca i sestorice koja je na nivou Radnickog iz Sombora. Sta vam govori sto cak i protiv takvog protivnika ispali?

 

Videli smo vec sve... Zvezda nije mogla da prodje jednu Omoniju, cuvala 1 1 haha i isla na penale, a ti pricas kako bi napunili Steauu... pa povukli bi se posle vodjstva i zadrzavli vreme i valjali se po terenu nakon prvog crvenog... nakon drugog bi vec napustili teren i Vucic i Terzic bi drzala konferenciju kako se UEFA i ceo svet urotio protiv nas

 

Paritzan isto jedva prosao amatere, ne znam ni iz koje su drzave...

 

Toliko o tvojoj supljoj prici 

 

Jedino se slazem da nam trebaju jace ekipe... ali dzaba kad se pune samo titovi blizanci i grade nacionalni stadioni po Beogradu

 

TSC je pokazao da se uz dobar sistem i redovne plate (makar i male) vec moze stvoriti neka osnova za solidan fudbal

 

Zvezda je isto to uradila pod Milojom... sa mnogo vise love od TSCa ali opet i u neuporedivo ozbiljnoj i skupljoj prici... ali onda se opet umesala politika i korist pojedinaca... ali da ne sirim temu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, vepar said:

 

Videli smo vec sve... Zvezda nije mogla da prodje jednu Omoniju, cuvala 1 1 haha i isla na penale, a ti pricas kako bi napunili Steauu... pa povukli bi se posle vodjstva i zadrzavli vreme i valjali se po terenu nakon prvog crvenog... nakon drugog bi vec napustili teren i Vucic i Terzic bi drzala konferenciju kako se UEFA i ceo svet urotio protiv nas

 

Paritzan isto jedva prosao amatere, ne znam ni iz koje su drzave...

 

Toliko o tvojoj supljoj prici 

 

Jedino se slazem da nam trebaju jace ekipe... ali dzaba kad se pune samo titovi blizanci i grade nacionalni stadioni po Beogradu

 

TSC je pokazao da se uz dobar sistem i redovne plate (makar i male) vec moze stvoriti neka osnova za solidan fudbal

 

Zvezda je isto to uradila pod Milojom... sa mnogo vise love od TSCa ali opet i u neuporedivo ozbiljnoj i skupljoj prici... ali onda se opet umesala politika i korist pojedinaca... ali da ne sirim temu

 

Pa ta Omonija je mnogo jaca ekipa od tima Steaue sa 5 prvotimaca, 3 igraca u odbrani koja nikada nisu tu igrala i cetvrtim golmanom na golu.

 

Sto se tice crvenog, dobio je Sanogo po zuti u svakom kolu kvalifikacija. Ne oprastaju evropske sudije ono sto domace gledaju kroz prste.

 

TSC je treca najgora odbrana u superligi Srbije, takmicenju koje ima 30 klubova. Primili su 3 gola od Radnickog, 5 golova od Zvezde, 3 gola im je dao Katanic na njihovom terenu. Jedino sto su oni demonstrirali je ultimativna nebitnost i luzeraj nasih klubova koji iz godine u godinu nalaze nacina da se samoubiju u ovakvim mecevima.

 

Sto se tice jacih timova, pa trebaju nam klubovi kao Rijeka i Osijek u Hrvatskoj. Jos jedan klub sa tek toliko novca da nadmasi 75% lige nam i nije neophodan, jer to zaista nije toliko tesko, a toga vec imamo i imali smo na tonu (Cukaricki, Vojvodina, Radnicki iz Nisa, ranije Jagodina, OFK Beograd i jos neki klubovi).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

Sto se tice jacih timova, pa trebaju nam klubovi kao Rijeka i Osijek u Hrvatskoj. Jos jedan klub sa tek toliko novca da nadmasi 75% lige nam i nije neophodan, jer to zaista nije toliko tesko, a toga vec imamo i imali smo na tonu (Cukaricki, Vojvodina, Radnicki iz Nisa, ranije Jagodina, OFK Beograd i jos neki klubovi).

Nema od takvog scenarija nista dok se ne razrese neka pitanja u nasem fuZbalu,a to se nece desiti dok se drustvo u celini malo ne dozove pameti...

Danas imamo dva beogradska kluba i ostatak lige koji se ponasa kao njihove filijale (cast izuzetcima,a takvih je jakko malo)....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Sad vidim da je to produzetak. Kad sam pogledao streem video sam 92min 2:1 rekoh to je to 🙂 

Zbunio si me, pa sam proveravao da ne gledam odloženi prenos.

Elem, promašile su lale 100% šansu u 90 minutu. Šteta.

Siguran sam da se igralo u Beogradu i Novom Sadu da bi prošli i Vojvodina i Partizan. Zaista je žalosno ovo što je uradila UEFA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Zbunio si me, pa sam proveravao da ne gledam odloženi prenos.

Elem, promašile su lale 100% šansu u 90 minutu. Šteta.

Siguran sam da se igralo u Beogradu i Novom Sadu da bi prošli i Vojvodina i Partizan. Zaista je žalosno ovo što je uradila UEFA.

Bas mi je cudno da su sve nase ekipe igrale u gostima, sem TSC koji je ipak morao igrati i pored pola tima steaue zarazenim korona virusom. Neki klubovi su bili eliminisani 

Just now, Ritam Abazović Dritan said:

 

Nijeste. Budi siguran.

Siguran sam , dobro ajd malo smo bolji, ali u rangu Moldavije

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da je Sarloa malo jaca ekipa. Egal tekma ispade na kraju gde za nijansu bolja ekipa prolazi dalje. 

 

Evo sad i Standard umesto da resi rutinski Vojvodinu u regularnom oni igraju produzetke.

 

Nista specijalno od Beglijanaca. Ko zna mozda i malo opustenije usli u meceve? Razocarali me Belgijanci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Bas mi je cudno da su sve nase ekipe igrale u gostima, sem TSC koji je ipak morao igrati i pored pola tima steaue zarazenim korona virusom. Neki klubovi su bili eliminisani 

Ne bih sada da ulazim u teorije zavere, ali svakako nije fer da se evro mečevi rešavaju u jednom meču. Jedan meč, neutralni teren je nešto što jen pošteno. Ovako ne znam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je hvalitet Belgijske lige,kada dva njihova da kazemo ozbiljnija kluba ulaze u produzetke sa nasim timovima?

Ne trolujem,slabo sam pratio njihovu ligu...

Gledao sam Sarloa protiv Partizana,vidim da su za sada lideri u njihovoj ligi,meni deluju sasvim prosecno,verujem da bi ih Partizan u dve utakmice eliminisao...

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...