Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Angola

 

Quote

- Skoro da nisam igrao, bilo je određenih problema sa trenerom i odlučio sam da promenim klub. Ovo je novi izazov, ostalo je više od pola sezone, a to nisam želeo da propustim. Izraelska liga je veoma dobra, tim je jedan od najboljih u ligi, a na meni je da radim i pokažem sve što umem. Nisam odustao od NBA lige, dolazak u Partizan je to malo odložio, ali ću učiniti sve da ostvarim san - rekao je Brajan Angola za „Tiempo”.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Angola
 
- Skoro da nisam igrao, bilo je određenih problema sa trenerom i odlučio sam da promenim klub. Ovo je novi izazov, ostalo je više od pola sezone, a to nisam želeo da propustim. Izraelska liga je veoma dobra, tim je jedan od najboljih u ligi, a na meni je da radim i pokažem sve što umem. Nisam odustao od NBA lige, dolazak u Partizan je to malo odložio, ali ću učiniti sve da ostvarim san - rekao je Brajan Angola za „Tiempo”.
 
Pre bih rekao da je u mnozini - sa trenerima.
Link to comment
Share on other sites

Odgledah Tegijev intervju sa Sasom.

 

Prijatno sam iznenadjen ljudskim stofom, mada o njemu stvarno nista pre toga nisam znao. Rekao bih i da je covek na pravom mestu preko koga se, makar indirektno, i duhovni vodja vraca u klub.

 

Nadajmo se nekom lepom sledu dogadjaja i pocetku istinske obnove giganta, koliko je to moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je te sezone 2018/19 meni bio sasvim ok. Bio je druga opcija na poziciji pleja jer je prva violina tada trebao da bude Markus posle odlaska NWG-a. Posle kada je dosao Trinkijeri koji je doveo Renfroa, pa i Jaramaza, polako mu je opala minutaza.
Iskreno, nisam ga gledao u Italiji, ali ako je verovati statistici napredovao je, ali verovatno sa drugacijom ulogom.
U ovom trenutku, mislim da bi bio sasvim korektan treci plej, ne samo za Aba vec i za EC. U odbrani igra sa mnogo vecim intezitetom od Gordica i CMM-a. Ne znam samo koliko je ta operacija ostavila traga na njemu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Koliko je realno da Nikolić dobije neku ulogu (ostane)?

Meni je on daleko od nivoa EL i EK košarke, takođe daleko i od kvaliteta koji nam trenutno treba od beka. S druge strane, svakako bih ga gledao pre Srpsko/Crnogorsko/Bosanskog klačera.

Nikolica pre prof dr Gordica?!

Nemoj, gre'ota je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pogledah ovu reportažu sa treninga (ako se može tako nazvati, ebenih sat i po traje snimak)

 

Ebem li ga, nadam se da će malo ranije Jara. On se povredio 18.10. a prognoza je bila oko 30-35 dana.  To bi bilo do kraja novembra, ajde nek bude i još jedna nedelja u decembru.

 

Bitno je i što on sve vreme radi punom parom bez lopte, tako da bi fizički trebao da bude baš utegnut tada.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ne sam Safete said:

Već sam nervozan zbog te utakmice u Topolici, neće biti prijatno ako izgubimo. 

 

Kako ne, uopšte nam nije naivna situacija. 

 

U slučaju da izgubimo, imali bi  po 4 poraza više od Mornara i Olimpije, pa čak i od mrtve Mege 3 poraza više. Više nego neugodna situacija.

 

 

Sa druge strane, ako bi pobedili, imali bi priliku da vežemo čak 6 pobeda, pošto slede: Mega, @Krka, Koper, @Split, @Borac. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj klip sa Filipovskim gde objašnjava Jankoviću i Mozliju da prebace loptu desno i krenu u produženi dvokorak sa zadrškom pre polaganja.

 

Mozli prebaci loptu desno i odradi produženi dvokorak, Janković se zaleti ko bivo. Sašo mu opet objasni, Mozli opet odradi baš kako mu je Sašo pokazao, Janković opet ko bivo.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...