Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

20 minutes ago, Константин said:

Нити је Фалко нешто пуно играо нити је био толико лош колико га представљаш. То је разлика.

Ja bih stvarno, ali stvarno voleo da me demantuje.

2 minutes ago, Константин said:

О каквом преживљавању причаш!?:classic_laugh:

Питање је било само колико комада у мрежи Психољубових бункераша.

п.с. ево човјек доле поставио статистика све каже

Važi.

Link to comment
Share on other sites

Razbili smo ih, sasvim dobar mec u oba poluvremena uz kiks primljen gol, dva omasena penala i gomilu 100%sansi koje smo imali,  a nismo pogodili.

Falko je po.meni jako dobar igrac kome ce trebati kontinuitet takmicarskih meceva i komplet pripreme tokom leta da pomaze ono sto ume, definitivno ne treba otpisivati takav profil u odnosu na mnoge neznalice koji ulaze u svakom mecu i kradu minute.

Sve u svemu, rezultat je veceras prenizak obzirom na vidjeno na terenu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dugo nisam gledao ovako dobar meč, ebeš mi sve. Ovaj rezervni golman Radnika se pokazao kao ozbiljan materijal. I uopšte, svaka čast surduličanima za ovakvo izdanje na Marakani. Ipak, rezultat je zaslužen a moglo je biti i 6:1. Ovako, dva pišemo a četiri pamtimo, idemo dalje do nove titule. Vredelo je sedeti uz teve ovih par sati. :classic_smile:

 

Uz činjenicu da u protokolu nisu bili Ben, Kanga i Katai, ovaj tim je odradio odličan posao. Izuzetak je ponovni kiks Pankova, kojeg bi trebalo klupirati a zatim i razrešiti po završetku sezone. Ostale loše aspekte će sigurno dočekati oštra forumska britva, da ne kvarim feštu. :classic_biggrin: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledamo trcanje, energiju u vecem delu meceva, veliku zelju koju je evidentno Deki preneo na igrace i to mu je verovatno i najveci plus.

Kvalitetom smo daleko iznad cele lige i zaista mnogo fali jace konkurencije i protivnika koji ce nas bolje oznojiti iz kola u kolo.

Svakako ovo je Zvezda koju zelim da gledam i sigurno da je Deki sa svojim stabom poprilicno dobar posao uradio, nadam se da ce od leta biti pameti da se kostur sacuva, rese se neki skartovi i nastavi sa dobrim radom.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, 12Laki said:

Sta ce sad Tsva da kaze.Taman zaostrio tastaturu posle promasenog penala Mirka svemirka. :))

 

 

Nisam gledao. Kad sam video sastav i debila sa #77 odlucio sam se za pametnije stvari.

 

Da je bio jos koji penal, mozda bi neko i pogodio.

 

No Kanga = No football

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tsva said:

 

 

Nisam gledao. Kad sam video sastav i debila sa #77 odlucio sam se za pametnije stvari.

 

Da je bio jos koji penal, mozda bi neko i pogodio.

 

No Kanga = No football

Posto nisi gledao nemoj ni da komemtarises ondaK.

Dobar bre mec itekako, iako nam je falilo 3 vazna igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bio los mec za gledanje, bilo je lepih prilika. 

 

Kako nije bilo Bena, Kataia i Kange, samo je jos falilo da izostavi i Ivanica i da budemo osrednji tim LL lige.

 

Falko = skupa verzija Spiridonovica a jednako losa.

 

Ali ok, mora da dobije minute ako mislimo da bude nesto od njega. Nadam se da ima visi plafon od Spiridona. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Falko = skupa verzija Spiridonovica a jednako losa.

To i mene plaši, ali neko napisa da sam dosadan sa time,pa neću da širim priču.

Videćemo sledeće sezone svakako. Ja se nadam da će i sa promenom pravila oko stranaca da dobije šansu da se dokaže.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Spiridonovic i Falko ne idu u isti dzak, pozicije nisu iste, do sad karijera iako je Falko stariji ni za porediti.

I da, Falko je za ono malo sto je igrao pokazao dobru tehniku i da zna. Jako malo je igrao,nema kontinuitet i to je bitna stavka veoma.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

 

Sve u svemu, rezultat je veceras prenizak obzirom na vidjeno na terenu.

 

I ja kazem... trebali su da daju jos minimum jedan da mi bar prodje tiket :classic_biggrin: 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...