Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Martin Mystere said:
3 minutes ago, Azazelkg said:
Ko bi rekao da će nakon 2:0 biti napeto... 

To je zato što je Deki od najjačeg tima sa početka meča u završnici ostavio tim sa mediokritetima, balvanima i upitnim talentima.

Potpis od reči do reči... Treba ovo rasčistiti prvom prilikom (iako znamo da se to neće desiti).... A svako od njih je imao i previše prilika da pokaže i dokaže kako nije za Zvezdu... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Ne,aktiviranje igraca iz ofsajda znaci bilo kakva kretnja ka lopti u trenutku pasa ka trecem igracu ili sutu ka golu.

 

Necemo se sloziti oko ovoga.

Ne baš. Koliko puta se i u jačim ligama svirao ofsajd tek kad sudija vidi da je neki igrač overio loptu na gol liniji, a ne onog trenutka kada je krenuo na nju. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Azazelkg said:

Što ti manje poklanjamo pažnju, manje će te i biti. Tačka

 

to sto ti pises je trolovanje i nema apsolutno nikakve veze sa temom. to da li ti meni poklanjas paznju mi je nebitno, ovo sto je bitno da ti nemas nikakav argument u ovoj raspravi i samo trolujes temu.

 

22 minutes ago, Del Piero said:

I sta ti radis povodom toga? Osim, naravno, sto pises na forumu o tome.

 

ja kao pojedinac naravno ne mogu nista da uradim, ali bar ne cutim kao velika vecina ovde i ne opravdavam ovakve baljezgarije vec upravo suprotno ja ih isticem.

ja bar pisem, a zasto ti ne pises o tome? zasto niko od vas ne pise o tome? zasto vam je sve ovo normalno i zasto cutite? 

 

19 minutes ago, Gaga said:

 

 

18 minutes ago, Neme said:

 

Smanji doživljaj. Sve je krenulo od tvog posta. Upao si kao raspojasan do pola u kafanu i dosta je bilo sa flejmovanjem & sns nebulozama.

 

@all Idemo dalje, smanjite i vi doživljaj. Hvala.

 

kojim flejmovanjem? kojim sns nebulozama? ovo je tema o fk crvena zvezda a svi znamo da sns drzi i vodi klub. 

vidim da mi je obrisan post, pa da znam jel ovde zabranjeno pominjati sns?

jel zabranjeno govoriti istinu i kriminalce nazvati pravim imenom?

 

jel zabranjeno reci da je gol neregularan? pricati protiv sns zvezde?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dokle god moraju u 2.poluvremenu da "ojacaju" ekipu ona raga Gobeljic i Srna Zvezdino dete, dotle necemo biti timvisokih dometa.

To sa recimo ova dva balvana je dokazana stvar, nisu nit Deki nit njegov stab slepi kod ociju da ne vidr da ovi u ovakvoj Zvezdi nema sta vise da traze, ni minut ne smeju da imaju, al jbg kad je obrnuto...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Dokle god moraju u 2.poluvremenu da "ojacaju" ekipu ona raga Gobeljic i Srna Zvezdino dete, dotle necemo biti timvisokih dometa.

To sa recimo ova dva balvana je dokazana stvar, nisu nit Deki nit njegov stab slepi kod ociju da ne vidr da ovi u ovakvoj Zvezdi nema sta vise da traze, ni minut ne smeju da imaju, al jbg kad je obrnuto...

Pa jebiga Srnić je posledica slanja Radulovića u omladince. Možda ne bi bio mnogo bolji, ali makar bi naučio nešto, ako ništa drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Juan said:

Pa jebiga Srnić je posledica slanja Radulovića u omladince. Možda ne bi bio mnogo bolji, ali makar bi naučio nešto, ako ništa drugo.

Ne moze me niko uveriti da je povratnik Srnic u bilo kojoj dimenziji bolja varijanta od mladog, talentovanog igraca kog smo makar malo imali prilike i da vidimo na terenu. Ustvari, i da nismo videli, bolja je opcija da mlad igrac bude na klupi i na ovaj nacin skuplja minute. Ovde to nije praksa i zato nismo odmakli daleko u mnogo cemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...