Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Ako je verovati pojedinim "medijima", Piksi će se zahvaliti Ljajiću, Kolarovu, Milivojeviću i Matiću (još ranije se povukao iz nacionalnog tima). Navodno, još uvek nije načisto da li da nastavi da poziva Nikolu Maksimovića, pre svega zbog velikih oscilacija u formi.

 

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3635159/dragan-stojkovic-piksi-selektor-srbija-fudbal-prvi-spisak-kvalifikaciuje-za-sp

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Ima li ga Pantela negde? Onomad branio Kokezu od Vidica. Hoce li i sada?

Prilagidljiv je Pantela, brzo će da se snađe. Koliko su naši tzv sportski novinari šuplji pokazuje i izbor pomoćnika. Od sigurica koje su najvljivali pogodili su samo za Živkovića. Uz Piksija će biti Saša Ilić i Goran Đorović, za golmane zadužen Čumić i naravno neki Japanac kao kondicioni.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Sasa Ilic je u strucnom stabu kako bi doneo tecnost igri nase ekipe.

Igra ima da nam bude tecna kao Vinjak.

Pa mora neko ko zna na koju foru se beži u kafanu, piksi i đora su operisani od provoda pa ce saša to da kontroliše

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja negde procitah (bogUmi,bese to "Ruznal",a ne neko tabloidno smece) da je Sasa Ilic u strucnom stabu da bi se "postigla ravnoteza/da bi i Prtizan bio reprezentovan" (parafraziram),pa da pitam:jel stvarno to tako ide u repki,kao po kljucu?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja negde procitah (bogUmi,bese to "Ruznal",a ne neko tabloidno smece) da je Sasa Ilic u strucnom stabu da bi se "postigla ravnoteza/da bi i Prtizan bio reprezentovan" (parafraziram),pa da pitam:jel stvarno to tako ide u repki,kao po kljucu?

 

To je Krstajic rekao pre nekoliko dana. Nije iskljuceno da se to i desavalo.

Link to comment
Share on other sites

Kolarov bye bye xD

 

So obzirom da sam jos ranije procitao da ce da raskrsti sa nekim igracima nije me spisak iznenadio. Ocekivao sam Racica i Ilica jer igraju redovno jake lige, Grujic sa druge strane vise ne igra nego sto igra al sta znam neka ga, popunjava tu spisak kao, za Petkovica sam zaboravio, nisam ni znao da je kod nas u ling long ligi, Krsticic takodje pojma nemam sta igra i da li igra, a Gajica sam ocekivao takodje.

 

Par dobrih igraca i mnostvo proseka, ali to nam je sto nam je. Nek je srecno Stojkovicu, trebace mu.

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

Stefan Mitrovic pre Milunovica kakva je ovo sprdnja.Djurdjevic isto prvi strelac spanske segunde nema ga na spisku bitno da je tu Mitrovic uz duzno postovanje za sve sto je uradio Ali ove sezone ni bleda senka prosle

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Stefan Mitrovic pre Milunovica kakva je ovo sprdnja.Djurdjevic isto prvi strelac spanske segunde nema ga na spisku bitno da je tu Mitrovic uz duzno postovanje za sve sto je uradio Ali ove sezone ni bleda senka prosle

Svaka čast Đurđeviću, ali iskreno, Mitrović je za njega izmislio fudbal. Na kraju krajeva Mitrović je zamenik kapitena. Ova četvorica koja su pozvana za špic napada su trenutno najbolje što imamo.

Link to comment
Share on other sites

Pa tu su negde ovaj dominira u drugoj engleskoj ovaj u drugoj spanskoj xD S tim sto Mitrovic ima mnogo znacajniju ulogu u reprezentaciji. Ne znam sta je bilo sa njim, spanski mediji su najavili da ce biti pozvan pre svih, ne nasi, tako da pretpostavljam da je bio planiran ali sto nije pozvan ne znam? 

 

Od svih ovih igraca koji "fale" jedino bih verovatno zvao Maksimovica, ali je on valjda precrtan zbog nedisipline? 

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lajavi krelac said:

Pa tu su negde ovaj dominira u drugoj engleskoj ovaj u drugoj spanskoj xD S tim sto Mitrovic ima mnogo znacajniju ulogu u reprezentaciji. Ne znam sta je bilo sa njim, spanski mediji su najavili da ce biti pozvan pre svih, ne nasi, tako da pretpostavljam da je bio planiran ali sto nije pozvan ne znam? 

 

Od svih ovih igraca koji "fale" jedino bih verovatno zvao Makimovica, ali je on valjda precrtan zbog nedisipline? 

Maksimovićeva nedisciplina je kao Đilasovih 619 miliona evra🤫

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Stefan Mitrovic pre Milunovica kakva je ovo sprdnja.Djurdjevic isto prvi strelac spanske segunde nema ga na spisku bitno da je tu Mitrovic uz duzno postovanje za sve sto je uradio Ali ove sezone ni bleda senka prosle

Pa ajde sad realno koga bi pre ti zvao kapitena Strazbura ili igraca koga 70% navijaca njegovog kluba pljuje i smatra da treba da se promeni? xD

 

Just now, Perkos2 said:

Maksimovićeva nedisciplina je kao Đilasovih 619 miliona evra🤫

 Haha ne znam stvarno coveka licno da znam kakav je. Znam Luku Milivojevica onako na cao cao doduse i za njega mogu slobodno da kazem da mu je igranje u PL ligi kao nekome osvajanje LS, ja sam mislio iskreno da nece dogurati ni do belgijske sa onakvim "sportskim" zivotom xD

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi da budemo nezadovoljni Stefanom Mitrovićem ali on je jedan od retkih naših štopera koji igra redovno u jakoj ligi. Tu je još i Milenkovic a ostalo tanko da ne moze tanje da bude. Nekad smo imali po 5-6 štopera a sad smo baš utanjili.

7 minutes ago, Don Juan said:

Povređen.

Koliko je to ozbiljna povreda?

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...