Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

U kom smislu? Koja odluka je loše doneta? To kako nam izgleda fudbal, nije sudija kriv

Kljucne odluke su bile ispravne (citaj: penal). Ali dopusta verbalno izivljavanje igraca nad njim. Evo sad tek prvi zuti zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Kljucne odluke su bile ispravne (citaj: penal). Ali dopusta verbalno izivljavanje igraca nad njim. Evo sad tek prvi zuti zbog toga.

Dvojica su dobili žuti posle prigovora, posle faula/penala moraš dozvoliti malo prigovora. Manje se uspaničio nego Mažić u sličnim situacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oni došli po remi po svaku cenu uz 8 kartona, mi išli na 1:0, nismo imali 11 igrača za 70minuta i to je to.

Još jedna senka na derbi, nova ključna greška na štetu Partizana.

Neko bi rekao ništa novo.

Sad i crveni u 94. da nije opasno...

Link to comment
Share on other sites

Oni došli po remi po svaku cenu uz 8 kartona, mi išli na 1:0, nismo imali 11 igrača za 70minuta i to je to.

Još jedna senka na derbi, nova ključna greška na štetu Partizana.

Neko bi rekao ništa novo.

Sad i crveni u 94. da nije opasno...
Što bi rekao jedan lik sa foruma...

Koga zabole, greške za aut i korner nisu gol greške.


  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Ovo je S R A M O T A sta mi igramo sramota!

Povedes u 5min iz greske protivnika i onda se 90min branis !!!! A pri tome znas da ti je odbrana go q !!!

Igramo mi na kontre - a ko ce da odigra tu kontru ako i kad se desi - lazar markovic 

Hoce to hoce

Nek se nose 

Link to comment
Share on other sites

Sa kakvom mi postavom dočekujemo kraj utakmice majko mila...

Utisak derbija, lige, srpskog fudbala uopšte je da nam u oba “najbolja” tima igraju pizde koje sa klupa vode pizde, pizda jedan koja počinje da brani rezultat u petom minutu utakmice i pizda dva koja nas posle ovih izmjena pizde jedan ne pregazi nego posle izjednačenja počinje da koristi taktiku pizde jedan. Redoslijed je sasvim slučajan i posve nebitan.

PIZDURINE!

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Green23 said:

A šta konkretno zameraš sudiji? 

 

Pa nije postojao korner koji je prethodio golu. Sto znaci da je Partizan tu ostecen.

 

Naravno, oni koje bas briga kad sudije sviraju nepostojece kornere klubu za koji oni navijaju mogu sad samo da cute. Pristup "Dobro je kad mi njima opljackamo kuce i popalimo sela, a lose je kad oni to nama urade" je pristup koji je doveo do vecine zla na ovoj planeti i stvarno mi je muka kad god to vidim (makar se radilo o fudbalskim mecevima).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oni došli po remi po svaku cenu uz 8 kartona, mi išli na 1:0, nismo imali 11 igrača za 70minuta i to je to.

Još jedna senka na derbi, nova ključna greška na štetu Partizana.

Neko bi rekao ništa novo.

Sad i crveni u 94. da nije opasno...
Koja ključna greška?Lepo se vidi da je korner bio od Lole, a Zeka je sam priznao da je penal.
Link to comment
Share on other sites

Dobar, borben derbi. Rezultat realan. Mozda smo mi imali vise pravih sansi. Ono sto mi nije jasno je da li je moguce da ovaj novi napadac nije imao snage za 10-15min?! Ne verujem da je izlazak Sume imao utica na nasu igru, jer bi crko do poluvremena. Jojic totalno van svake forme, nije morao igrati, bar ne ovoliko. A malo pre toga sam napisao da udje Lazar umesto njega. Banjak i Sveta vrlo dobri. Ove na kraju izmene su razumljive. Vitas usao zbog Pavkova. Obradovic isto zbog skok igre. Mada, da se ja pitam, ja bi isao na sve ili nista - bod nam nista ne znaci.
Dzoni Bravo je solidno sudio. Korner ili ne, moralo je bolje reagovati.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alek The Great said:

Dobar, borben derbi. Rezultat realan. Mozda smo mi imali vise pravih sansi. Ono sto mi nije jasno je da li je moguce da ovaj novi napadac nije imao snage za 10-15min?! Ne verujem da je izlazak Sume imao utica na nasu igru, jer bi crko do poluvremena. Jojic totalno van svake forme, nije morao igrati, bar ne ovoliko. A malo pre toga sam napisao da udje Lazar umesto njega. Banjak i Sveta vrlo dobri. Ove na kraju izmene su razumljive. Vitas usao zbog Pavkova. Obradovic isto zbog skok igre. Mada, da se ja pitam, ja bi isao na sve ili nista - bod nam nista ne znaci.
Dzoni Bravo je solidno sudio. Korner ili ne, moralo je bolje reagovati.

 

Prs'o si brate a? Trolujes?

 

Mislim, deluje mi kao da si ovo napisao bas sarkasticno...

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...