Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

9 hours ago, VISOKOLETAC said:

2028747926_Vucicmanja.jpg.4c31c4cf18154283093a26e0bc096104.jpg

 

Nemojte ovog skota preko Radonje, jebem mu mater, nije svaka šala prigodna i ugodna.

 

5 minutes ago, Ulicni basketas said:

http://

 

Jbt, koliko sam lajsnuo, ne čitam tekst, gledam ovu sliku, vidim Milka i nije mi dobro i mislim se jebotebogtejebo Radonja, neće valjda Milko opet :79:

 

Milko da dođe i Losmi bi toliko puko da bi istetovirao NADAL preko leđa. :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ali utupiste ga sa kondomima. Ja sam po njegovom ulasku na teren bio šokiran. Kada je u prvom krupnom kadru stao pored Pengosa napisao sam da ima frejm mesara. Ladno tri četvrtine kadra njegove. I to prva, druga i četvrta.
Svi ti živopisni nadimci su ništa lično za razliku od juniorovih. Komentar iz čiste frustracije usmeren ka potezu uprave koja nakon dva meseca mrcvarenja dovodi kao rešenje igrača u sramotnoj formi. Ne znam jedan jedini primer gde do te mere zapušten bek predstavlja ikakav faktor u igri.
Njemu treba najmanje mesec dana da skine bar 6-7 kilograma, zatim još toliko da uđe u neku upotebljivu formu. Okopniće sneg dok on bude spreman za ozbiljnu ulogu i veću minutažu.
 
 
 
 
 
 
Pa Kolom izgleda tako inače, možda kilo, dva više sada ima.. Ruke su mu iste nisu se skratile. Ima prirodno malo veću glavu :)
Što se tiče nadimaka ako je on kurton, Fića je probušeni..
Ja mislim da će on kod Radonje igrati važnu ulogu.
Da mu damo vremena, igrao čovek desetak minuta u onom raspadu i tima, i trenera, da je Kajri ne bi bio bolji.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

Nemojte ovog skota preko Radonje, jebem mu mater, nije svaka šala prigodna i ugodna.

 

 

Jbt, koliko sam lajsnuo, ne čitam tekst, gledam ovu sliku, vidim Milka i nije mi dobro i mislim se jebotebogtejebo Radonja, neće valjda Milko opet :79:

 

Milko da dođe i Losmi bi toliko puko da bi istetovirao NADAL preko leđa. :lol_2:

Slika je uzeta zato sto iza njih pise Miskova senzacija. Nema nikakve veze sa Radonjom, a i da ima, to je sala. Vidim da ovde nece moci  da se napise nista kriticki prema njemu, a ni pohvalno, ako nije po vasoj volji. Nedaj boze da ste napravili neku crkvu, jer bih onda verovatno prosao kao sarli ebdo. Znaci da ponovim, ova slika nema ama bas nikakve veze sa Radonjom, osim sto je prepravljena slika sa njim.

Nije smetalo vredjanje trenera i igraca do sada. Nije smetalo ni Salo,celavi prepotenko,vepar,matora prevara, invalid.... , a sada kada je dosao Dejo citam dve strane da li je jedan forumas nazvao Koloma, Kondom? Da se razumemo, mislim da  to ne bi trebao da radi i da je to vredjanje nasih igraca, ali to su dvostruki standardi, pogotovu sto niko nije reagovao dok su legendu kluba vredjali, a odmah skocili da brane nekog lika koji je tek stigao u klub.

Puno podrske za Deju i igrace i jedva cekam sutra u 17H da vidim na sta ce to liciti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

2022.?

Slutiš rezultat predsedničkih izbora ili će Alek dužnost trenera obavljati volonterski?

Vidim da je sa Radonjom potpisano do kraja sezone, pa je sve moguce, ali ce u oba slucaja biti volonter (izvinjavam se nosiocima vatre, pomenuo sam Radonju samo kao ilustraciju upraznjenosti mesta trenere od sledece godine i nadam se da cete mi oprostiti)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja sam mislio prvo da je fotomontaza. Decko ima ozbiljno nogu 😂🤣  Ova slika ce ga pratiti zauvek. Eto, a svi smo se pitali sto ne igra kod svih tih trenera, ocigledno je da ima neki problem sa glavom.

 

zajebavaju se deca, što ste toliko kockasti

 

mislim, "pratiće ga slika zauvek", pa neće da se kandiduje za predsednika, igra se loptanja za pare

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

zajebavaju se deca, što ste toliko kockasti

 

mislim, "pratiće ga slika zauvek", pa neće da se kandiduje za predsednika, igra se loptanja za pare

Znam da su se zajebavali. Ne znam da li si trenirao nesto, ali svlacionica zbog ovakve slike moze da te pojede, pogotovu ako postoji, a uvek postoji, jedan saigrac koji ce da ovo koristi do tacke pucanja. Posle toga sve zavisi kako stojis u glavi i koliko ce te to pogoditi. Napisao sam ,,zauvek ce ga pratiti", jer ce uvek neko iskopati ovu fotografiju, gde god igrao.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Znam da su se zajebavali. Ne znam da li si trenirao nesto, ali svlacionica zbog ovakve slike moze da te pojede, pogotovu ako postoji, a uvek postoji, jedan saigrac koji ce da ovo koristi do tacke pucanja. Posle toga sve zavisi kako stojis u glavi i koliko ce te to pogoditi.

 

okej al mislim da je pogled na ovakvu zajebanciju danas malo drugačiji

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...