Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

I pored toga što je bio bez angažmana teško da bi Radonjić potpisao ugovor kraći od dve sezone i bez garancija za neko pojačanje. Najverovatnije je presudio info da Čoki neće talasati i sve je završeno na mala vrata preko Ridl Miška...koji baronski to rešava u svom ofisu. 

Nalazim nemogućim scenario u kojem Nebojša Čović startuje telefonom Dejana Radonjića da nas vadi iz bule, čak ni da je samo pokrenuo inicijativu. On se za ovo nije pitao zato ga i nema da seiri i ubire lovorike medj ciganijom.

 

Ali nemojte bar ovde, ako ne morate, o njegovom menadžerisanju i ljubavi prema klubu. Čović samo sebično i sa iskeženim očnjacima godinama brani fotelju od uvek prisutnih fiktivnih neprijatelja. Sve realne pretnje kako rešava to me najmanje interesuje...tu očigledno pliva. Iz

 

Upravo iz te fotelje je pokazao kako se voli klub ostvarenjem svog paklenog plana sa juniorom, ali tek nakon odlaska Radonje. I crni djavo da ga zameni sigurno nema sina koji godinama ne izlazi iz kostima košarkaša.

 

...u slobodnom prevodu:

da nabie Čović sa kompletnom familijom svakog ko zakuka onog dana kada ga budu oterali. Izdržite za toliko.

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

I pored toga što je bio bez angažmana teško da bi Radonjić potpisao ponudu manju od dve sezone i bez garancija za neko pojačanje. Najverovatnije je presudio info da Čoki neće da talasa i sve završeno na mala vrata preko Ridl Miška. Nalazim nemogućim scenario u kojem Nebojša Čović startuje telefonom Dejana Radonjića da nas vadi iz bule, čak ni da je samo pokrenuo inicijativu. On se za ovo nije pitao zato ga i nema da seiri i ubire lovorike medj ciganijom. Nemojte bar ovde, ako ne morate, o njegovom poznavanju košarke, menadžerskog posla ili ljubavi prema klubu. Čović samo sebično i sa iskeženim očnjacima brani fotelju koja ga drži u vodama koje mu prijaju i gde je i dočekao ostvarenje paklenog plana sa juniorom ali tek nakon odlaska Radonje. I crni djavo da ga zameni sigurno nema sina koji godinama ne izlazi iz kostima košarkaša.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Radonja je samo prelazno resenje. Da li neko zna koliko traje skola za trenere? 😂

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Ili zato sto igraca naziva kondom, recimo. 

 

Ti opet ne pustas nego provociras?

 

Sta vam je ljudi tesko da stavljate druge na te ignore liste...pa ne vrti se svet oko vas pa da izgleda onako kako ste ga bas vi zamislili. Zamisli postoji neko ko ti ne lezi....i onda to treba naglasiti jer se neuklapa u tvoju viziju misljenja/govora/besedenja na temi koja apsolutno veze nema sa tim niti sluzi za ogovaranje drugih forumasa na sta je licio onaj tvoj izrazaj. 

 

Sto se tice nickname-a nisam ga ja smislio nego ga samo preuzeo odavde usled sulude skauting politike nasega kluba, dok nisam recimo primetio takvu osetljivost kada je u pitanju spominjanje celavog prepotenka ili celave prevare, dok proslu sezonu bolje i da ne pominjem... ili mozda treba? 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemojte tako brzo i olako da otpisujete nebojšu čovića, opasan je to prevrtljivac kad god se pomislilo da je gotov isplivao bi još jači. ako je vreme da se pritaji i odćuti on to odradi i dočeka opet da izda svoje saopštenje. bio sam u jednoj delegaciji nakon odlaska Radonje lod njega na razgovoru i video kakav je tip spreman na sve zarad svoje pozicije. ovo je sve samo nije čisto njegova odluka a koliko će dobra doneti pokazaće vreme. voleo bih da u klubu samo razmisljaju o košarci ali znamo svi da u Srbiji to nije lako.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Mmajstore ako moze bez tih nadimka tipa kondom. Budi kreativniji. Baci pogled kako su nazivali Covica i ostale, mozda ti nesto padne na pamet. 😂

 

Pa ne mogu,svi nadimci su potroseni prosle sezone.

Kivi bi mozda vise odgovarao ovome sada... a sta mislis o proklijali krompirko? 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa ne mogu,svi nadimci su potroseni prosle sezone.

Kivi bi mozda vise odgovarao ovome sada... a sta mislis o proklijali krompirko? 

Pre bih ga nazvao bioskop(kino).Pa sad, moze da bude smesan kao bioskop. Ili radi bioskop kao sat. Sve zavisi od utakmice do utakmice.😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Pre bih ga nazvao bioskop(kino).Pa sad, moze da bude smesan kao bioskop. Ili radi bioskop kao sat. Sve zavisi od utakmice do utakmice.😂

 

Nije lose... nije uvredljivo (mnogo) a opet sve govori. 

 

Mada je generalno izbegavam nadimke i bilo kakva vredjanja, to uopste ne volim, ovo vezano za kondom, sto sam procitao od nekoga, mi je u tom trenutku najvise leglo da izrazim sta stvarno osecam prema nasem vrsnom skautingu. A i dalje mislim da treneri nisu ti koji dovode (sva) 'pojacanja'.

Osecam da dobiju neku listu i kazu im - ma mozes ti da biras ali samo sa ove liste, i to najmanje jednog (dvojicu, trojicu itd)...potpuna sloboda. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Predragdjape said:
Pre bih ga nazvao bioskop(kino).Pa sad, moze da bude smesan kao bioskop.[emoji23]

 

Nadam se, zbog našeg i Radonjinog zdravlja, da će više biti onog: ,,ponovo radi bioskop...''.

Inače ne gine mu ,,... pa to je gospodin Rajković'' scenario. 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

Nadam se, zbog našeg i Radonjinog zdravlja, da će više biti onog: ,,ponovo radi bioskop...''. Inače ne gine mu ,,... pa to je gospodin Rajković'' scenario. 

 

 

 

 

 

 

 

Hall, Kolom, Uskokovic. Samo da ih pametno koristimo i nema zime. Ako treba Kolom samo EL, Uskokovic i Hall mogu da pokrpe aba ligu bez problema...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SunZero said:

moram podrzati majstora, ne slazem se sa njim gotovo ni oko cega ali covek kulturno i razborito, bez vredjanja, iznosi svoje misljenje koje pokusava da obrazlozi i potkrepi faktima, sad sto su fakti cesto iskrivljeni i pogresno interpretirani jbg, ali svakako nije ok da ga terate sa topika

 

3 hours ago, Predragdjape said:

A sada smeta nadimak kondom? Kakvi su sve nadimke i epitete dobijali Covic i ostali, kondom mu dodje kao kompliment...

Edit, kondom mu dodje kao zastita, zastitinik. 😄😂

 

3 hours ago, Losmi17 said:

To sto je kulturan, ne znaci da nije trol.

Cak i kad mu se dokaze nesto, on nastavlja svoju agendu.

Meni je to nekako bezobrazluk.

 

2 hours ago, SunZero said:

ma dobar je to momak, dajte mu sansu

 

2 hours ago, Predragdjape said:

Mmajstore ako moze bez tih nadimka tipa kondom. Budi kreativniji. Baci pogled kako su nazivali Covica i ostale, mozda ti nesto padne na pamet. 😂

 

Ma neka ga, nek trenira ovde sa nama, dok ne nadje neki inostrani forum gde ce pisati. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

ne moras ni ti na svaki jebeni post da odgovaras

ili da citiram:

 

Tu si u pravu, ali samo delimicno jer je jedno kada ne mozes da istrpis sta neko misli/pise o onome sto je tema threada, a drugo je kada se udje u lancano ogovaranje forumasa sto nema nikakve veze sa temom. 

Ima li moderatora ovde? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Мислим (или се бар надам) да је, ако је потпис само до краја сезоне, то више нека превентива у складу са проблемима које је имао. Ја се надам да ћемо се лако договорити за још једну годину ако све буде у реду, а ако баш дође нека понуда Жоц-стајл, нека иде, па ћемо да се сналазимо 😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali utupiste ga sa kondomima. Ja sam po njegovom ulasku na teren bio šokiran. Kada je u prvom krupnom kadru stao pored Pengosa napisao sam da ima frejm mesara. Ladno tri četvrtine kadra njegove. I to prva, druga i četvrta.

Svi ti živopisni nadimci su ništa lično za razliku od juniorovih. Komentar iz čiste frustracije usmeren ka potezu uprave koja nakon dva meseca mrcvarenja dovodi kao rešenje igrača u sramotnoj formi. Ne znam jedan jedini primer gde do te mere zapušten bek predstavlja ikakav faktor u igri.

Njemu treba najmanje mesec dana da skine bar 6-7 kilograma, zatim još toliko da uđe u neku upotebljivu formu. Okopniće sneg dok on bude spreman za ozbiljnu ulogu i veću minutažu.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ханибалија said:

Ja tek vidim da je Noko potpisao samo do kraja sezone. To mi malo bode oči jer ispade da ga opravljamo taman da se vrati u formu do potpisa za neki bogatiji klub

Gde si to pročitao? Ja videh da je aktiviran prvobitni ugovor po kom je 1+1.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...