Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Očito da ovde ima više toga što se iza brda valja...

 

Neki moj pretpostavljeni scenario je sledeći; Saša je shvatio da je izgubio tim. To se najbolje videlo u Moskvi, pogledao sam tekmu još jednom, pratio njegov govor tela, gestakulaacije, mimiku... Delovao mi je na kraju kao poražen čovek. Ne zbog samog poraza, nego zbog cele situacije u kojoj se nalazi, i on, i tim. Mislim da je još te večeri dao ostavku.

 

Takođe smatram da Nebojša to nije dobro primio. Da se na neki način osetio "izdanim". I da ju je veoma nevoljno primio. Iz "kuloara" se čulo da je prvo kontaktiran Kari, što mi deluje kao jako, jako realna varijanta, no to što ga Barasa i dalje plaća očito je bila nepremostiva prepreka.

 

Skoro sam siguran, da sledeći izbor nije bio Dejo, već neko treći. No, šta se desilo u tom momentu? Moje skromno mišljenje je da je o dovođenju Radonjića odlučio neko treći, a obično jedini koji ima moć za takvo nešto je onaj koji daje pare.

 

S obzirom da se ova sezona u makar 90% sredstava finansira iz državnog budžeta, jasno je i ko je to. Da li je to direktno Vučić ili brat, ili neko zadužen za klub iz nižeg ešalona, nisam siguran. Ali nemam previše sumnje da je tako.

 

Treba se setiti kako su se prošle godine organizovale KZS kao na traci kad je status Naslednika dinastije za trenutak bio ugrožen, i to od stane potpunih anonimusa.

 

A sada, smenjuje se akturelni trener, dovodi se jedno od najvćih trenerskih imena u novijoj istoriji, a mi to ispraćamo saopštenjima od po tri četri rečenice na sajtu kluba i društvenim mrežama, Radonjić potpisuje kod svog agenta a ne na Kalemegdanu, KZS ni od korova...

 

Krajnje je očito da je ovde neko nešto nametao protiv volje nekog drugog. Nemam nikakvo drugačije objašnjenje za to što se događa.

 

Treba čitati između redova, a to što se tu da pročitati, ne sviđa mi se ni malo.

 

Da li je urađen takeover kluba i šta se iza brda valja, saznaćemo veoma brzo.

  • Like 19
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da su domaci igraci sabotirali Sasu. I poprilicno siguran da su vodje sabotaze bili Lazic i Simonovic. Otuda i ona izjava o domacim igracima.

Ne sporim da postoji ta mogućnost...ali samo na treningu...u igri je to teško primetiti kod njih dvojice. Laza sa 1.8ppg i Simon sa 2.8ppg u EL...mogli su gore od toga jedino da šutaju na naš koš.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

Ne sporim da postoji ta mogućnost...ali samo na treningu...u igri je to teško primetiti kod njih dvojice. Laza sa 1.8ppg i Simon sa 2.8ppg u EL...mogli su gore od toga jedino da šutaju na naš koš.

 

 

 

 

 

 

 

Promašili bi i to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Losmi17 said:

Jel gazda gleda mec u predgradju?

То је и мене занимало, помислио сам чим се оволико не оглашава да није, не дај Боже, болестан. Нисам га приметио до сада, додуше не гледам сувише пажљиво.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Nema Terija na treningu.

 

trening2.jpg

 

Da, izgleda da je Teri bivsi.

Volim takve atraktivne igrace (verujem da svi vole da vide onakva zakucavanja), ali cinjenica je da se koncepcijski nije uklapao kod Saleta, a tek ne bi kod Deje. Mislim da ima odredjeni kvalitet i da moze da napreduje, zato mu zelim da nadje pravu sredinu i trenera sa kojim ce otkriti i nove dimenzije u svojoj igri.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

То је и мене занимало, помислио сам чим се оволико не оглашава да није, не дај Боже, болестан. Нисам га приметио до сада, додуше не гледам сувише пажљиво.

Tu je, sedi na istoj poziciji ...

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...