Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On 10/8/2020 at 7:39 PM, Šarac said:

Do 1.12 ove godine topic prelazni rok moze slobodno da se zakljuca, nikavi Aston Martini, Bentli i ostale Askone se nece dovoditi. 15 igraca cini roster, i tako ce se terati do 1.12 ako sezone uspe da se odrzi do tada , nije bitna koja liga. 

 

5 minutes ago, Big Ticket said:

@Šarac

Зар нијеси тврдио да може слободно да се закључа тема прелази рок? И то прије пар дана кад се Мартин помињао? 

 

Ajde, ajde, tvrdio je, ali je @kum žoržo dao ponudu koja se ne moze odbiti... 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Big Ticket said:

@Šarac

Зар нијеси тврдио да може слободно да се закључа тема прелази рок? И то прије пар дана кад се Мартин помињао? 

Prelazni rok je ziva stvar 😀

Rekao je Sasa da ce reogovati na trzistu kada se pojavi potreba ili prilika, ocigledno da je sada bio pravi trenutak.

 

Evo banujte me zbog toga, sto se mene tice neka bude otvoren cele sezone, koga zanima sta se desava na parketu vazno da se dovode i otpustaju igraci. To je oduvek bio highlight svakog foruma , prelazni rok.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Evo banujte me zbog toga, sto se mene tice neka bude otvoren cele sezone, koga zanima sta se desava na parketu vazno da se dovode i otpustaju igraci. To je oduvek bio highlight svakog foruma , prelazni rok.

 

 

Ok decko, reportovan si. 

...2 sec kasnije...

Trajno banovan jer je hteo ciganima da ukine prelazni rok tokom cele godine!

 

 

Kadija te tuzi, kadija ti sudi. :whistling:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da priznam da je ovaj prelazni rok imao sve, dobar početak, onda neizvesnost, strah, pljuvanje, hvaljenje, trajanje poduže! Prelazni rok je ispunio očekivanja, nema šta da se kaže, sad gledamo basket, a onda opet do godine! 
Nadam se i sezoni ovako uspješnoj i zanimljivoj kao sto je bio PR

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lokomotiv Kuban announced that American forward Johnny O’ Bryant left the club for family reasons.
“Unfortunately, we couldn’t finish last season and we won’t see each other again in the new one,” O’ Bryant said per Lokomotiv. “My fond memories of Krasnodar will forever remain in my heart. Thank you coach, president and all my wonderful teammates and fans for your support.”

In 2019-2020, O’ Bryant played in all 30 of the team’s games and was a starter in 29 of them. He averaged 15.5 points overall, 13.8 in EuroCup and 16.4 in VTB League.
“Johnny was one of the team leaders, a strong player, a true professional. He always played for the team. More importantly… a wonderful person,” Lokomotiv coach Evgeny Pashutin said. “We treat him with respect and gratitude for the work he did. We wish him and his family good health, and a successful career to him in the future.”
 
 

Family reasons? Znaci dolazi zbog porodicnog koncepta, lepo lepo.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milos 3.14 said:

Može li ovaj Džoni malo da se guzi pod košem? Neka igra leđima, nisam ga pratio.

To nam treba k'o leba

 

I te kako da može. Vrlo je jak u duelu i ima dobru igru leđima. Može i licem da napadne koš i ima solidan šut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda ce za sva vremena da Boriša bezmudi da bude najuren iz kluba. Neka bude jutjuber, influenser, kako li se vec zovu ta sranja. Gejmeri, tako to. Neka repuje, samo da ne gledamo to u Zvezdi vise. Kamara para za najbezlicnijeg igraca u istoriji kkcz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je već, na papiru makar, ozbiljan ozbiljan roster. Ne znam kakav će nastavak biti sezone EL a ni oni sami ne znaju neko dobije 20-0 a nama samo odložen meč ko zna kakvi nas još apsurdi očekuju.

 

Sale sada ima roster ima sa čime da radi sve je sad na njemu da to lepo složi. Videćemo u narednim utakmicama kako će to izgledati ali za sada makar na papiru ovo je jako ozbiljan roster.

Link to comment
Share on other sites

Tri igraca nova i sva tri nosioca, znaci manje laze i simona, neiskusnog Rita, vise opcija u odbrani, napadu...Teri jedva ceka da zaigra, vidi se po rrakcijama na tribini, od Roča znamo sta da ocekujemo, a Obrajant je svakako na 4 nesto sto nismo imali dugo. Mislim da, ako posluzi zdravlje, mozemo da gledamo bas lepu kosarku na svim frontovima. Ja sam prezadovoljan, jos eto da krenemo komoletni ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...