Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

1 hour ago, Knipex said:

 

Stvarno šteta što Siti nema neko teže gostovanje jer ne vidim gde mogu da izgube.

 

Sanjacemo onaj remi na Enfildu protiv Brajtona i to posle 2:0 

 

Mislim da se ove sezone nijednom golu nisam obradovao kao ovom potezu danas 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobeda u punom smislu te reči u jednoj tvrdoj tekmi. Derbi, za samopuzdanje pred LS, I za odradjivanje onog što je do nas u PL. 

 

A sada ono najbitnije gde je sve u našim rukama u najprestiznijem natecanju. Najbitnije je proći dalje, ali bilo bi lepo rešiti dvomec u prvom meču i uštedite energiju za ostale frontove i finale.

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2022 at 9:17 PM, Knipex said:

Do sada nisam video u premijer ligi ovakvu dominaciju u posedu lopte. Na kraju 83% Liverpula naspram 17% Evertona. Na poluvremenu je bilo 86%-14%. Everton je na poluvremenu imao samo 38 pasova...

 

Stvarno šteta što Siti nema neko teže gostovanje jer ne vidim gde mogu da izgube.

 

Da ne trazim sad tacno, pre 5-10 godina smo vs Barnlija (cini mi se) imali 81:19 i poraz 2:0. 😁

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, mnogo sam se plasio ovog meca, bila je idealna situacija za neki X… ne stigoh da odgledam ni minut meca ali drago mi je da smo dobili ovo uz clean sheet.

 

1 hour ago, Bugl Khan said:

Bravo Keita. Sjajan gol. Htio bi ga vidjet više u prvom sastavu. Ne znam iz kojeg razloga igra tako malo.


Dobar je Naby ali ovo mu je prva sezona da je zdrav i raspoloziv vise od 100 minuta mesecno tako da ne mozes da se pouzdas u njega da ce da iznese sezonu kao glavni igrac a odatle i takva uloga. 

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme je bilo back in dayz. Drugačiji pristup u drugom i uz pomoć fenomenalno Rullija smo u prvom delu nastavka rešili pitanje prolaska. 

 

OK nije lako biti koncetrisan sve vreme na svaka 3 dana i tako konstantno u poslednjih nekoliko meseci. Idemo dalje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mr clutch said:

Prvo poluvreme je bilo back in dayz. Drugačiji pristup u drugom i uz pomoć fenomenalno Rullija smo u prvom delu nastavka rešili pitanje prolaska. 

 

 

Kad se pogleda kraj prosle sezone i kako smo stigli do tog LS mesta u ligi, stvarno bi bilo nekako poetski da i uzmemo na kraju.


Ocekujem Siti u finalu a nadam se Realu, duznici su nam a i misljenja sam da smo ipak klasa iznad. Mi da im damo jedno 4 komada a oni ako mogu nama vise, kapa dole. 
Sto se meca sa Sitijem tice, to bi bilo ocekivano i zasluzeno finale ovogodisnje LS i pravi 50-50 mec koji dobija onaj kome se kockice bolje poklope te veceri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vise bih voleo Reala. Laksi rival i duznici. Dok se sa Sitijem mucimo u poslednje vreme, tacnije ne mozemo da ih pobedimo, izuzev poslednje tekme kada su izveli kombinovan sastav.

 

Inace, vcrs Siti je veliki favorit na osnovu igre i onoga sto pruzaju na terenu poslednjih sezona. Umeli su da choke-uju i protiv slabijih timova nego sto su Madridjani. Jos jedan razlog zbog kojeg ne bi voleo Citizene je taj sto se tesko gube oba b2b finala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...