Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

27 minutes ago, Boxy said:

Moze jedino da se napravi jasna razlika izmedju Djokovica na terenu, gde zna sta radi i uglavnom ima najbolje moguce odluke i Djokovica van terena, gde bas i ne zna sta radi i odluke su mu u najmanju ruku problematicne.

A zasto bi trebalo Novaka koji je savrsen na terenu analizirati kakav je van njega? Da bi imali razlog za pljuvanje savrsenog tenisera? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milica said:

A zasto bi trebalo Novaka koji je savrsen na terenu analizirati kakav je van njega? Da bi imali razlog za pljuvanje savrsenog tenisera? 

 

Pa moramo o nečemu da pričamo dok ne vidimo oće li da se vakciniše...😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milica said:

A zasto bi trebalo Novaka koji je savrsen na terenu analizirati kakav je van njega? Da bi imali razlog za pljuvanje savrsenog tenisera? 

 

Njegovi navijaci to prvi rade: jadan on, kakva mu je ona zena, mora da je trpi, mora da trpi da mu je ona PR...pogresnu osobu si pitala :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Bolje da me ne vuces za jezik! 

Mislis da bi Rodja onoj svojoj sojki smeo da da razvod? 

Mislis li da je njemu tamo sve potaman? 

Sta je ova

nkPm8va.jpg

napravila od ovog momka

 

UQxV2aU.jpg

Ona i njen PR tim su napravili od njega savrsenu masinu za proizvodnju para koja van terena (i barilla reklama) uopste ne postoji! On nema svoje misljenje ni o cemu, ona je mozak, a on masina kojom upravlja. 

Zato mu se jadnicku ni ne ide u penziju :lol_2: 

 

Link to comment
Share on other sites

Supljoglava Jelena nije sa tribina zvizdala i dobacivala Novakovim protivnicima kao sto je Mirka radila Wawi itd itd.

Da ne sirim pricu jer je ovo Novakova fan tema. 

 

To sta Jelena radi Novaku ne treba da te zanima nego sta Novak radi Rodzeru :thumbup:

4 minutes ago, Boxy said:

Zaista se ne potresam kako je njemu u braku, sam je birao.

Nije nego je bio izabran od strane sultanije :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

Nema ništa loše u tome što je Federer mašina na pravljenje para, pare su bitne i treba ih zarađivati ako ima konzumenata i potrošača, a ima ih. Mislim, recimo, ne sumnjam da će Lejver kup u Londonu da se rasproda u roku od odma' čim puste karte u prodaju.

 

Ono što je jeste (baš) loše, to je da je majndset Noksice budalice, koji je doveo do 20 osvojenih šlemova, takođe doveo do aktuelne situacije da ima zvaničan trogodišnji ban u državu čiji je slem osvajao najviše puta otkad postoji, a još ga i izbacili sa istog, deportovali ko da je 'teo na crno da ide da traži dijamante u Down Under.

 

Dokaz da Marfijev zakon (iz Noksinog ugla) važi i da neskriptovani događaji mogu da se završe sa najnemogućijim mogućim tvistom, je baš Rafina pobeda na ovogodišnjem AOu, a to se ne bi desilo da je, u oktobru, novembru, Noksin mozak isprocesuirao informacije i predikcije i, 100% teniskim rezonima (hoću da osvojim još slemova, aj da vidim šta su prepreke), došao do zaključka šta mu je činiti.

 

Jer, ja sam siguran da bi Noksa, sa pripremnim turnirom (ATP kupom), sigurno stigao do SFa AOa, a pobediti i NĐa i Medvedeva zaredom je nemoguća misija za Nadala. Možda bi, u takvom razvoju situacije, preskočio AO, ko zna.

 

Ovako, RN je iskoristio priliku i:

- dobio finale posle 0-2, 2-3 i 0-40, 

- osvojio DGCS,

- pobedio nakon 13 godina na AOu,

- (KONAČNO) poveo u slem trci,

i sve to u jednom jedinom meču.

 

MIslim, (nakon malo dužeg procesuiranja) meni je to dovoljno veliko da je i veće od slona u ormaru (Noksino izbacivanje).

 

Rafi treba još dosta osvojenih slemova da anulira 2ipo godine zaostatka u No1 nedeljama da bi bio GOAT, ali, ako i ostane 21-20-20, Rafa je ZASLUŽENO slem lider.

 

Zasluge pripadaju i Noksi, ako mu je.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

kada se pogleda ko sve okruzuje djokovica i ko su mu kao najblizi saradnici i savetnici suludo je kriviti jelenu za bilo sta.

Koga hoces da krivis? Vajdu? Gorana? Ulija? Eduarda i Elenu? Paniki-ja?

To su mu najblizi saradnici, sa njima je non stop i svima njima svaka cast. Ne mislim ni ja da je samo Jelena odgovorna ali cinjenica je da mu je PR ocajan a ona je glavna odgovorna za PR. Sve drugo je po meni Novakov licni izbor i on odlucuje a ocigledno su mu odluke poprilicno dobre cim je dogurao do 20 slemova i ubedljivo najveceg broja nedelja na prvom mestu.

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

po tebi je veci problem sto mu je imidz u minusu nego sto se ponasa kao degen. njemu ocigledno ne smeta sto srdjan i obradovic talasaju na televizji. sta dalje reci...

 

ispade da je posledica veci problem nego uzrok.

a sta je tvoj predlog? da se odrekne oca? On ocigledno ne moze da ga kontrolise. Kao ni Obradovica.

Obradovic se sam trpa u sve zivo. Meni je fascinantno kako ni Viskovic nece ni rec da kaze protiv Obradovica, uopste ne razumem zasto. :smiley24::smiley33: Taj tip je totalni debil i poremecena osoba, a opet niko zivi se ne usudjuje nesto protiv njega da kaze. :classic_blink:

Imaz drzi akademiju s bratom mu Markom (koga je kao izbavio iz depresije).

Ako mislis na Nestorovica - ja sam shvatila da se taj sam ubacio i da u principu uzima pare za neke svoje "projekte" :classic_rolleyes: . Cetojevic mu je pomogao da identifikuje problem s glutenom i da izmeni ishranu. Ne znam da je i dalje u kontaktu s njim.

Ja ne znam ko su mu jos saradnici, tj. ko ga je uveo u svet nju ejdzizma. Da li je to prvenstveno bio Imaz ili je sve islo preko Cetojevica ili je neko deseti (Mek je malo bolje ispratio tu scenu, pa moze da navede imena jos nekih "likova" iz te grupacije). Sigurno ga u to nisu uveli ni Ivanisevic, ni Vajda, ni Beker, ni Agasi, ni svi kondicioni itd. treneri. Bas je ovaj tip koji je upravo izdao knjigu o Novaku (samozvani Novakov biograf :classic_rolleyes: ) u prethodnoj svojoj knjizi pricao s GG i detaljno opisao (u intervjuu koji sam pre neki dan nasla) kako je doslo do te saradnje, kako je GG naucnik 100% i kako je primenio 100% naucne metode u pracenju stanje NOvakovog tela, sto je ovog odusevilo itd. itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

da nije malo kasno za to?

ili planira kroz isti scenario da prolazi i na UK i FR granici?

diplomatski imunitet ga ne oslobodja pravila koja vaze za ulazak u zemlju

A koje pravilo je on prekrsio kad je stigao u Australiju?

Sigurno ga stiti od toga da ga neka budala na aerodromu strpa u pritvor

 

@Zvezdinho to je interes predsednika, ja pricam koji je Novakov ( a plus verovatno i teniska akademija ali ovo je bilo glavno na dnevnom redu da se uradi brzo a akademija bi ionako bila uradjena :classic_smile: )

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Bar vise necu morati da objasnjavam ljudima koji me zacudjeno pitaju kako to da ne volim Novaka. Naravno, mislim da normalne ljude koji ne glasaju za ovu mafiju, koju je Djokovic sada direktno podrzao iako nije imao nikakvu obavezu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Milica said:

Bolje da me ne vuces za jezik! 

Mislis da bi Rodja onoj svojoj sojki smeo da da razvod? 

Mislis li da je njemu tamo sve potaman? 

Sta je ova

nkPm8va.jpg

napravila od ovog momka

 

UQxV2aU.jpg

Ona i njen PR tim su napravili od njega savrsenu masinu za proizvodnju para koja van terena (i barilla reklama) uopste ne postoji! On nema svoje misljenje ni o cemu, ona je mozak, a on masina kojom upravlja. 

Zato mu se jadnicku ni ne ide u penziju :lol_2: 

 

Bog te, kakva uzasna frizura.Ako ga je Mirka uljudila,onda svaka cast po ovom pitanju 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan kec na dvanest

 

https://nautil.us/novak-djokovic-and-the-healing-water-crystals-13904/

 

Clues to why Djokovic spurned vaccination can be mined from his public views about health and science. The excavation, I thought, could be an informative one. And it was. It took me from the tennis courts to the underworld salons of pseudoscience. There, with the music of Enya playing, serenity candles burning, and books on the shelves about the healing powers of water crystals, I found a highlight reel of a mindset that bedevils science and society. In a viral pandemic, that mindset is not a game.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...