Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Jab rekao da je ovo po planu, da je ideja full recovery. Da se krene sa oporavkom odmah i da se ostatak sezone posveti kako kolenu i muskulaturi iznad kolena, tako i jačanju ostatka tela. Plus rad na šutu. 

 

On i bez povrede teško da bi video bilo kakve ozbiljne minute u OKC, nego bi se i inače radilo na fizičkoj spremi.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kori Volden potpisao za katalonsku Lejdu, Ljedu, jebem li ga kako se kaze.

U novom clanu Endesa lige drustvo ce mu praviti jos jedan igrac sa karijerom u silaznoj putanji, Pjer Oriola, kao i Djordje Simeunovic.

 

Bas cudno da nije zeleo da se strpi jer je sigurno mogao bolje od toga, Kori je solidan  EK bek, nije ni mator - 31 godina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Praštajte ako je bilo već, jutros je Korunja, novopečeni ACB-ligaš, ozvaničila Trej Tompkinsa. Lepa destinacija za njega. Nije toplo kao na jugu, ali i dalje na moru, pikaće malo basketa po Španiji, šta će da mu fali. Neće mu ni Estrelja Galicija smetati sigurno...

 

Lepo udomismo ove naše veterane po Španiji - Tobija na Kanare, Hangu kod Barse, Treja na sever... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2024/08/02/preminuo-nas-ivica-mavrenski/?fbclid=IwY2xjawEawopleHRuA2FlbQIxMQABHdichsfZKgjkXC7hmM5OobrPdV5Wf004cdblGXMsh-edny-LJl3pLrl91g_aem_f2di8PiRiQlp7GoAehySQg

 

Ta titula 93/94 će mi ostati zauvek u sećanju a tim zauvek u srcu iako sam tek 9 imao tada. Kakvo finale i kakva titula. 

 

Naš Zrenjaninac. Počivaj u miru Ivice.

Stariji ga se sigirno bolje sećaju, ostavio je trag iako je samo dve sezone proveo kod nas. 

  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije mi jasno da Kuzmi nije pala ideja za podkast sa njim pa to bi bio spektakl, posebno nakon toliko vremena a lik nas prati konstantno 

 

bar su oni imali ona online ukljucenja (Jestratijevic mi pada prvi na pamet)

 

Koliko bi tu tema bilo :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...