Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

2 hours ago, NMX said:

 

 

a pa ništa onda, ako navija za Partizan onda je ok da bodeš makazama, sve ok.

A kada ga je ubo? Ima snimak gde se vidi da uzima makaze ali mi je delovalo kao da zeli da ih ima "za svaki slucaj" jer je Bjelica krenuo njemu da prilazi. Ne zelim uopste da biram bilo ciju stranu jer ne znam(o) sta se tacno desilo i koji je problem izmedju njih dvojice, ali mi je utisak da se Bjelica predstavlja kao zrtva jer je bio dobar kosarkas bez mrlje u karijeri, a Petkovic unapred osudjuje jer je poznat kao seljak. Mozda i gresim, ali nikakve dokaze nemamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Carl Johnson said:

Beli nije nimalo naivan, iako izgleda tako sa onim baby face-om. 

Petkovic je prototip fudbalerskog sabana pa na kvadrat ali ovo sto Carl kaze, nije Beli nimalo naivan i nije bas svetac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Carl Johnson said:

Petko jeste vec neko vreme sa Bjelicinom zenom.

 

Kaže Petko da je on Nemanjinu ženu upoznao posle Nemanjine prevare kad ih je Sava Lešić uhvatio na delu. Gadne su ovo stvari, nema zajebancije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Kaže Petko da je on Nemanjinu ženu upoznao posle Nemanjine prevare kad ih je Sava Lešić uhvatio na delu. Gadne su ovo stvari, nema zajebancije.

 

Gadne ali ne i neobične za taj svet. Sportisti i njihove žene, to je neki čudan poluzatvoren krug ljudi gde se onda izdešavaju ovakve stvari. Evo u Sloveniji, za koju bi čovek rekao da je mirnija po tim tabloidnim pitanjima, možeš da čuješ za raznorazne bahanalije sportista sa tudjim suprugama (koje su neretko i od nekog saigrača).

 

Ovo je sad primer za koji znamo svi jer je izašlo u javnost. Ali mogao bi da se kladim da neko ko je malo upučeniji u te zakulisne radnje, zna za barem 10 ovakvih slučajeva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Gadne ali ne i neobične za taj svet. Sportisti i njihove žene, to je neki čudan poluzatvoren krug ljudi gde se onda izdešavaju ovakve stvari. Evo u Sloveniji, za koju bi čovek rekao da je mirnija po tim tabloidnim pitanjima, možeš da čuješ za raznorazne bahanalije sportista sa tudjim suprugama (koje su neretko i od nekog saigrača).

 

Ovo je sad primer za koji znamo svi jer je izašlo u javnost. Ali mogao bi da se kladim da neko ko je malo upučeniji u te zakulisne radnje, zna za barem 10 ovakvih slučajeva. 

More, i ona precednica na klub vam nije losa.

zb763JU.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NMX said:

Sad svu ovu zajebanciju na stranu, biće da Beli iz subjektivnih razloga nije bio ni blizu fokusa neophodnog makar i da započne sezonu

Ovo sam cuo jos letos, nije da branim Cokija, ali verovatno nisu zeleli da mu staju na muku i obnaroduju.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Tim povodom Sava Lešić, koji je takođe poznati srpski košarkaš, negirao je ove navode.

- Bože sačuvaj! Zatečen sam stvarno. Ne mogu da poverujem. Evo od vas prvi put čujem za tako nešto. Ne znam stvarno odakle Petkoviću ideja i potreba da spominje mene i moju porodicu. To su takve gluposti i neistine. Bože sačuvaj! Priča da Nemanja i ja nismo dobri, tu nema jedne jedine reči istine - rekao je Lešić za Republiku i dodao:

- Ali stvarno, Bože sačuvaj. Ja i dalje ne verujem šta sam čuo i pročitao. Moraću da popričam sa Petkovićem da mi objasni odakle mu potreba da moju porodicu spominje takvim neistinama. Ne znam šta bih vam više rekao, kad nemam o čemu da pričam jer to nije istina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...