Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

 

9 hours ago, Del Piero said:

Ne mogu da verujem da niko nije pomenuo Nelsona, cak ni u honorable mentions. Moj najdrazi stranac ikada i generalno jedan od najdrazih igraca. Steta sto je osvojio samo dva kupa, ali ostavio je veliki trag. Prvi stranac koji je produzio ugovor i ostao dve sezone, prvi stranac kapiten. Fenomenalan karakter, vodja, nisu ga dzabe zvali Admiral. Takodje nikad necu zaboraviti njegovu simultanku u praznom Jezeru u nastavku finala kupa kada smo osvojili prvi trofej posle 7 godina, a on bio MVP. 

 

radonjic-zvezda.gif

 

On 1/30/2024 at 3:26 PM, Kooineeperk said:

@Čvarkov sve si lepo napisao, ja bih u Worthy Mentions dodao jos i Nelsona i Fajea (brat je odigrao za sve pare). 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, šteta za Alimpija što je ljomber, mislio sam da je to ostavio iza sebe, delovao mi je ok u nekim intervjuima i podcastima, ovo vatanje za muda je baš ono potez koji ne priliči trenerima šta god da ga je isprovociralo. Igrače i mogu da razumem donekle ali trenere ne, oni treba da su ipak iznad situacije.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Juce je bio Dejov rodjendan. I pored svih titula i lepih uspomena, prva pomisao na njegove ere mi je onih mesec i po kada smo bili ekipa sa najboljom formom u Evropi i dobijali redom EL ajkule. To je bio i bice Dejov trenerski vrhunac, a uostalom, i vrhunac naseg KK u covicevskoj eri. Godinu pre se otislo medju osam (  igrala se npr i prosle godine na mahove sexy kosarka u EL za vreme Dusko effecta ), sto jeste bolji plasman, ali onakva ratnicka kosarka sa prilicno skromnim i najjeftinijim rosterom u EL mi je gradacijski ipak ispred.

  • Like 8
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spajk32 said:

A danas su u ACB ligi jedan protiv drugog igrala naša dva bivša igrača, legendarni Kino Kolom protiv Fakua.

Screenshot_20240204_160854_com.instagram.android_edit_173614122000591.jpg

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Kino je ozbiljna glava i u ovim godinama, izumiruca vrsta majstora.

Steta za onaj period kod nas, nijedna strana nije bila na svom nivou tada, bas smo se mimoisli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1885713/Nemanja-Bjelica-napadnut-u-decjoj-igraonici-u-Beogradu.html

 

Srpskog košarkaša Nemanju Bjelicu napao je N.P. u jednoj dečjoj igraonici u Beogradu, prenosi "Srpski telegraf". Prema njihovim informacijama, muškarac se prvo Bjelici obratio "gnusnim i pretećim rečima" i pritom mu napao porodicu: "Gde si Indijanac, jeb*ću ti porodicu, decu, ženu i tebe. Uzeću ti pare i iseliti u Prigrevicu!", navodno je rekao N.P.

Dalje se navodi da se Bjelica nakon ove neprijatne scene odvojio za šank, nakon čega mu je muškarac prišao i pretio njegovoj deci uz odvratan rečnik, međutim nije se na tome završilo. Navodno, muškarac N.P. je posle toga uzeo makaze i zapretio: "Sad ću da te izbodem, p**ko jedna! Čekam te na parkingu!", prenosi ovaj list informacije iz dečje igraonice i dodaje da je napadač potom priveden, dok su svedoci potvrdili šta se desilo.

 

Podsetimo, proslavljeni srpski košarkaš Nemanja Bjelica vratio se ovog leta u Crvenu zvezdu, igrao je za nju na pripremama, ali nije odigrao nijedan zvaničan meč i njegov status je nepoznat pošto se spekulisalo o povratku u Fenerbahče, o navodnoj penziji, kao i o tome da će ipak obući dres crveno-belih.

U međuvremenu, nije potvrđen nijedan od ova tri scenarija, a Bjelica je poslednji put u javnosti viđen u "Areni" kada je početkom decembra gledao meč Evrolige protiv Efesa.

Nemanja Bjelica (35) je karijeru počeo u Austriji, da bi potom u Crvenoj zvezdi od 2008. do 2010. godine stekao ime. Igrao je za Baskoniju, Fenerbahče, bio i MVP Evrolige 2015. godine pre odlaska u NBA ligu. Tamo je igrao za Minesotu, Sakramento, Majami i Golden Stejt, a upravo sa Voriorsima je osvojio šampionski prsten 2022. godine pre povratka u Fenerbahče, pa potom i Crvenu zvezdu.

  • Tuzno 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Nije želeo čovek da pravi problem i zbog dece koja su bila u blizini. Imaš i drugi snimak gde kad je fudbaler video da mu prilazi Bjelica brže bolje uzima makaze, valjda je mislio da ovaj dolazi da ga nabode. Sreća njegova što su bili u igraonici inače bi se upoznao sa kragnom Nemanje Bjelice. :smiley53:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzistrou said:

N.P. je inače Nikola Petković bivši igrač FKCZ. 

 

 

Quote

 

Zvezda ima i taj problem sa brojem stranaca, stranci ne mogu da osete Zvezdu kao što je osećaju domaći igrači. Ajd što nema takozvanih gardista, nego više i nema igrača koji mogu da razumeju Delije, navijanje, koji osećaju grb na srcu".

"Stranac koji dolazi u Srbiju ne može da bude kvalitetan. Kvalitetan stranac je skup, naši klubovi ga neće i ne mogu platiti. Ok, Kanga je napravio lepe stvari, ali Kanga nije za Ligu šampiona. I kad već ne možemo da angažujemo ozbiljne inostrane igrače, bolje se onda posvetiti našim igračima. Oni osećaju Zvezdu, oni igraju srce, to često donosi i pobede. Zato sam i pomenuo takozvane gardiste, koji po kvalitetu možda i nisu bolji od sadašnjih igrača, ali su donosili mnogo bolje rezultate i širili pozitivnu atmosferu koja sada nedostaje Zvezdi".

 

 

Gde ovakav čovek da napadne nekog, baš sam iznenađen.

 

Edited by TB Told
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, spajk32 said:

A danas su u ACB ligi jedan protiv drugog igrala naša dva bivša igrača, legendarni Kino Kolom protiv Fakua.

Screenshot_20240204_160854_com.instagram.android_edit_173614122000591.jpg

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

 

Legenda svetske košarke i neki momak u belom dresu

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

"Za zvezdašku javnost je jako bitno da zna da je on rođeni Partizanovac i da mu sem bivše žene niko u porodici kao ni on ne navija za Zvezdu. Izvor je tačan i naravno znate ko. Sve sto je rekao je laž, a da ja budem zadržan u pritivoru je zvao preko veze, a ljude koji su za to urgirali ću ako budem morao javno imenovati u svim medijima. Kao i izjavu advokatice N.B. da će me uništiti. Hvala Puno Nikola Petković",

 

Vidi se da odise inteligencijom😀

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

"Za zvezdašku javnost je jako bitno da zna da je on rođeni Partizanovac i da mu sem bivše žene niko u porodici kao ni on ne navija za Zvezdu. Izvor je tačan i naravno znate ko. Sve sto je rekao je laž, a da ja budem zadržan u pritivoru je zvao preko veze, a ljude koji su za to urgirali ću ako budem morao javno imenovati u svim medijima. Kao i izjavu advokatice N.B. da će me uništiti. Hvala Puno Nikola Petković",

 

Vidi se da odise inteligencijom😀

Ovo vec jeste njegov nacin razmisljanja.

SC1v00l.gif

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

"Za zvezdašku javnost je jako bitno da zna da je on rođeni Partizanovac i da mu sem bivše žene niko u porodici kao ni on ne navija za Zvezdu. Izvor je tačan i naravno znate ko. Sve sto je rekao je laž, a da ja budem zadržan u pritivoru je zvao preko veze, a ljude koji su za to urgirali ću ako budem morao javno imenovati u svim medijima. Kao i izjavu advokatice N.B. da će me uništiti. Hvala Puno Nikola Petković",

 

Vidi se da odise inteligencijom😀

 

Čovek je glup i onda posle ovakvih sopštenja lako je ljudima da zaključe da je i kriv. Vidim u saopštenju da se dotako i žene Bjelice i kako je prevario sa ženom svog najboljeg druga Save Lešića. Nije baš ni u vinklu, mada ko će ga znati, možda ni Bjelica nije nevin u ovoj priči.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

 

 

a pa ništa onda, ako navija za Partizan onda je ok da bodeš makazama, sve ok.

Ali tačno vidiš 1/1 da on razmišlja kako će to da okrene javnost na njegovu stranu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, TB Told said:

 

Gde ovakav čovek da napadne nekog, baš sam iznenađen.

 

Šteta što na forumu nema reakcije povraćanja, to bi bila prava stvar za ovu mudroliju i gardiste

2 hours ago, Volter said:

Na kraju sukob je nastao zbog žena.

Tose nisam nado

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...