Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Sabaz ima status bivse igraca koliko i macka Ljubica. Tacnije i manje od macke. Sto se mene tice, nikad ne mora da zavrsi na ovoj temi, sem eventualno ako ne bude naslov da je Jago Dos Santos odradio 360 kucanje preko Napiera.

 

Da sam se svadjao ko bolestan sa ortacima i objasnjavao da samo sto ne proigra a oni me, s pravom, nazivali debilcinom. I odmah pun gas u novom timu. Mrsh. Bilo je lelemuda i bice ih ali ovakav nivo nepostovanja kluba i bezobrazluka niko nije pokazao. Niti ce.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Odigrao je isto kao i protiv Studenata. Samo je ovde imao boli %. A uzmimo u obzir i protivnika...

 

Videcemo u EL kad krene kako ce da izgleda. Izgledace svakako bolje jer ne moze gore od onoga sto je u Zvezdi izgledao/

54 minutes ago, Kankkunen said:

 

Namazan je Mesina bas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu statistika, on je slicnu imao i kod nas zadnjih par utakmica

Imao je i prve 4 utakmice

 

Govor tela i prosto utisak olaksanja je ono sto je upecatljivije

 

Kao kad promenis poslodavca pa odajes utisak "resio si se bede" 

e sad sto je ili ko je "beda" u kkcz verovatno nikada necemo saznati a bas bih voleo znati

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Sabaz ima status bivse igraca koliko i macka Ljubica. Tacnije i manje od macke. Sto se mene tice, nikad ne mora da zavrsi na ovoj temi, sem eventualno ako ne bude naslov da je Jago Dos Santos odradio 360 kucanje preko Napiera.

 

Da sam se svadjao ko bolestan sa ortacima i objasnjavao da samo sto ne proigra a oni me, s pravom, nazivali debilcinom. I odmah pun gas u novom timu. Mrsh. Bilo je lelemuda i bice ih ali ovakav nivo nepostovanja kluba i bezobrazluka niko nije pokazao. Niti ce.

 

Jedini igrac kojeg sam ikada nazvao smrdljivko. Sve najgore mu zelim u karijeri. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Da nije imao ovoliku platu Shabazz bi bio zaboravljen kao nas igrac vrlo brzo i za par godina bi ga se retki secali. Nesto kao Kalin Lucas. 

 

odnosno, da nije bio doveden kao glavni baja, verovatno najveca akvizicija za zvezdu u smislu prajma - reputacije

 

mozda gurovic ili kinsey ali to je to

 

divca ne racunam 😶‍🌫️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, spajk32 said:

Zanimljivo je da se klub nije ni "zahvalio" Nejpiru na Instagramu, to se ne dešava često.. Ako zapravo i ima za šta da mu se zahvale emoji23.png

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Taman posla prica da smo hteli da ga se resimo duze vreme

Ovako sva govna na Sabaza, on nam je usro  sezonu 

Covic je manipulator u rangu Vucica

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuz da bude zahvalan sto je ostao u zivotu, na slobodi i povrh svega - u kosarci.

Nekad bio sjajan igrac, sad je i za njega najbolje da sto pre okaci patike i pocne da se bavi necim drugim.

Po mogucstvu, da ne zida zgrade po Bg-u i Zlatiboru.

 

Fmp svakako u njemu ima pojacanje, sto govori dosta o njima i nacinu na koji posluju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...