Jump to content

Premier League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ko ce biti novi Agueroooooooooo?
Mislim da je Var na kraju sjebao Liverpul za PL da su izbacili Sparse u 1/4 mislim da bi puknuo x danas protiv Lestera.

 

Exactly... to ja napisah na jedno 5-6 kola do kraja, da je za Liverpul najbitnije da Siti prodje u SF LS jer je jedino tako moguc neki kiks Sitija u prvenstvu... ovako, sa nedelju dana pripreme za mec, stvarno je naivno ocekivati neki poklon za titulu.

 

Nista, ostaje nam da osvojimo tih 97 bodova i budemo treca najuspesnija ekipa u PL ikad 🙆🏻‍♂️ sad sto ce vitrina da zvrji i dalje prazna, jbg... pita se nesto i najbolja PL ekipa ikada. 💁🏻‍♂️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Realno nema veceg komplimenta za Liverpul kao instituciju od ovih fanova Uniteda koji u transu slave titulu gradskog rivala. Class is permanent...

 

3 hours ago, Darth Steva said:

 

Na kraju i dobro je sto je tako, ozbiljno bih se zabrinuo za BB-ove zdravlje da je ostao X... kad vidis coveka ovako srecnog ne moze da ti bude krivo.

 

 

Kad fenomen Liverpulovih navijaca prestane da ispoljava oblike najgore patetike i nezrele istaknutosti u javnosti, onda mi nece biti krivo kad Liverpool osvoji titulu.
Do tad, YNWA patetika zasluzuje klizanja.
:****

Najgori ste, ne vas dvojica, nego navijaci Liverpoola. Gori ste od nezrelih fanova EKV-a u, koji u 29oj godini i dalje prde kako je EKV sustina zivota.

 

49 minutes ago, Darth Steva said:

 

 

 

Nista, ostaje nam da osvojimo tih 97 bodova i budemo treca najuspesnija ekipa u PL ikad 🙆🏻‍♂️ sad sto ce vitrina da zvrji i dalje prazna, jbg... pita se nesto i najbolja PL ekipa ikada. 💁🏻‍♂️

Da su najbolja PL ekipa ikad, nisu. Najbolja PL ekipa ikada osvoji i titulu i LS.
Ali da ste dobri, i da je ovo samo po sebi ogroman uspeh, jeste.
Meni je zato i interesantno da vas podjebavam. Znam da vi ovo nikad necete da dozivljavate kao titulu, jer ste same titule u pravoj formi toliko zeljni, ali ova sezona u sustini i jeste sampionska. To je najzanimljivi deo cele price. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, BattleBorn said:

 

Kad fenomen Liverpulovih navijaca prestane da ispoljava oblike najgore patetike i nezrele istaknutosti u javnosti, onda mi nece biti krivo kad Liverpool osvoji titulu.
Do tad, YNWA patetika zasluzuje klizanja.
:****

Najgori ste, ne vas dvojica, nego navijaci Liverpoola. Gori ste od nezrelih fanova EKV-a u, koji u 29oj godini i dalje prde kako je EKV sustina zivota.

 

Da su najbolja PL ekipa ikad, nisu. Najbolja PL ekipa ikada osvoji i titulu i LS.
Ali da ste dobri, i da je ovo samo po sebi ogroman uspeh, jeste.
Meni je zato i interesantno da vas podjebavam. Znam da vi ovo nikad necete da dozivljavate kao titulu, jer ste same titule u pravoj formi toliko zeljni, ali ova sezona u sustini i jeste sampionska. To je najzanimljivi deo cele price. 😄

Ako uzmu duplu krunu ti si kriv da znas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...