Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Zato AD forsira u prvoj cetvrtini.

 

Ne verujem da se bilo ko od njih namece za tu nagradu, mislim da je njima jedino cilj pobediti.

 

AD-u i Bronu nisu nesto specijalno bitni statsi, pa u prvom mecu na minut i po do kraja je Bronu falila asistencija za TD, on je prizvao tajm-aut i izasli su iz igre.

 

 

Cak i da AD ima malu prednost, Bron ce osvojiti na ime.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drakaris said:

Zato AD forsira u prvoj cetvrtini.

 

Ne verujem da se bilo ko od njih namece za tu nagradu, mislim da je njima jedino cilj pobediti.

 

AD-u i Bronu nisu nesto specijalno bitni statsi, pa u prvom mecu na minut i po do kraja je Bronu falila asistencija za TD, on je prizvao tajm-aut i izasli su iz igre.

 

 

Cak i da AD ima malu prednost, Bron ce osvojiti na ime.

Pa AD igra 1/4 i 3/4 cijelu a Lebron izlazi na pola cetvrtina po par minuta i onda kad se vrati igra do kraja, to je razlika od ranijih serija gdje je izlazio po 2-3 min i u 2/4 i 4/4. Sad je fizicki konacno spreman pa moze na nivou da odigra sve te minute.

 

U prvom mecu Lebron je forsirao da dodje do tog tripldabla koliko je mogao ali nista nisu mogli pogoditi i onda dao 4 ili 6 poena zaredom i vrijeme je bilo da izadje a nije mu bilo svejedno. Tu je Vogel rizikovao nepotrebno jer je gotovo bilo par minuta prije i trebao ih je izvesti ali dobro. AD je na pola 3/4 imao 30 poena i 14/16 iz igre i onda ostalih 12-13 min sto je igrao dobio je samo 4 suta. Zato i kazem da Rondo mora njega da ukljuci vise u 4/4.

 

Dobro je neko rekao, on ide na TD prosjek a AD na 30&10. Odlucice neki momenat , vidjecemo ko ce ga imati.

 

DWade💪

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Kakvu druzinu panjeva su ova dvojica doveli do titule.

 

Eh, ako ništa, ostaje mi nada da false king nece uzeti FMVP, ali posto je vec istakao nezadovoljstvo zbog Janisa, sad mu spremaju 2 nagrade odjednom da se smiri coek.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Kakvu druzinu panjeva su ova dvojica doveli do titule.

 

Eh, ako ništa, ostaje mi nada da false king nece uzeti FMVP, ali posto je vec istakao nezadovoljstvo zbog Janisa, sad mu spremaju 2 nagrade odjednom da se smiri coek.

 

 

 

98% igrača u NBA je panjevina, 1,9% je  za mm boljih i onda imaš preostatak (npr. Jokić, Luka) koji nešto umeju (u biti su više statistička greška odnosno greška u proizvodnji) ali nemaju u pozadini veliku PR+menađersku itd. mašineriju, da pokažu koliko su u stvari dobri.

 

Zamisli sad zašto je LBJ (kao vrlo prosečan igrač, u nekim segmentima čista panjevina) može dobivati nagrade , nazive ala visok bbiq, goat  i slične fake news epitete  u takom okruženju.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svakako bi LAL preorao Majami, pa je za Vrelinu bolje ovako, da mogu da kazu eeh da smo bili kompletni.

 

Video sam prekjuce onaj poll na temi, vidim da je bas dosta ljudi ovde glasalo srcem umesto razumom 😁

Respect za @AgroLaki koji i na 2-0 glasa za Majami.

Tako se navija za Kingse. I ja im zelim da dobiju Horforda za Badija, Kuzmu za Bogija i da budu kanta za napucavanje pa da se sretnemo u PO za 2-3 godine💪

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svakako bi LAL preorao Majami, pa je za Vrelinu bolje ovako, da mogu da kazu eeh da smo bili kompletni.

 

Video sam prekjuce onaj poll na temi, vidim da je bas dosta ljudi ovde glasalo srcem umesto razumom 😁

Ne glasa se ko uzima nego za kog navijas. 


Inace dokle ce troler da se trpi?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marko said:

 

U poslednjih 10-ak godina, većina finala su bila nikakva u smislu kompetitivnosti serije. Tužno, jadno ili ne, kad pogledaš to je činjenica. Ali kad se radi o paritetu i šansama za titulu, NBA je tu najlošija major league od svih. Ovo finale je samo još jedno takvo, no big deal. Možda će u narednim sezonama biti više serija sa 6 ili 7 mečeva, daće bog, ne samo u finalu. Videćemo... Za sada, tako je kako je, it is what it is...

 

 

tenor.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Respect za @AgroLaki koji i na 2-0 glasa za Majami.

Tako se navija za Kingse. I ja im zelim da dobiju Horforda za Badija, Kuzmu za Bogija i da budu kanta za napucavanje pa da se sretnemo u PO za 2-3 godine💪

 

Nema tu sta Miki, iako Majami bic ima dosta mladih igraca, kao sto smo imali prilike da vidimo, ko zna kada ce neko od njih ponovo igrati u velikom finalu, tako da dok god imaju 5 zdravih igraca moraju da isprasinare sto je moguce vise, sve i da bude 3:0. 

 

Sto se Kigsa tice, ne vidim kako da ne budemo kanta za napucavanje sledece sezone, sve i da se povuku najbolji moguci potezi, Babl je pokazao da ce sad i Finiks da silji patku na mnogo jacim timovima, a Badi je svakako nezadovoljan i to treba resiti, da li trejdom Bogdana ili njega, na FO je to da resi. Nije sto je Bogdan nas, ali Badi kad nije u zoni je ozbiljna stetocina i definitivno nije zasluzio da bude clear cut starter, a opet ima ozbiljnu lovu za nestartera. 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, AgroLaki said:

 

Nema tu sta Miki, iako Majami bic ima dosta mladih igraca, kao sto smo imali prilike da vidimo, ko zna kada ce neko od njih ponovo igrati u velikom finalu, tako da dok god imaju 5 zdravih igraca moraju da isprasinare sto je moguce vise, sve i da bude 3:0. 

 

Sto se Kigsa tice, ne vidim kako da ne budemo kanta za napucavanje sledece sezone, sve i da se povuku najbolji moguci potezi, Babl je pokazao da ce sad i Finiks da silji patku na mnogo jacim timovima, a Badi je svakako nezadovoljan i to treba resiti, da li trejdom Bogdana ili njega, na FO je to da resi. Nije sto je Bogdan nas, ali Badi kad nije u zoni je ozbiljna stetocina i definitivno nije zasluzio da bude clear cut starter, a opet ima ozbiljnu lovu za nestartera. 

 

Dosta posla je na FO Kingsa, moraju da povuku dobre poteze da bi za 2,3, 4  mogli da se bore za PO. Ovo sad ne vodi nicemu.

Moraju rijesi Hielda, vidjet sta ce sa Bogijem mada bih ja odradio sign&trade za njega. Bagleya da razvijaju al povrede ga jebu. 

Ne mogu nista za PO na ovakvom zapadu tako da najbolje da uzmu neke pikove za ove sto vrijede i sledece ljeto da nekako utope Barnesa. Mnogo, mnogo posla

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Ako Lejkersi uzmu titulu, da li je Dwight HOF ili ne?

Mislim da bi se on uguzio i bez prstena  ~6 godina je  bio C najbolji lige.
Ima all star nastupe, bio par godina najbolji defanzivac lige.
16/12/2blk ima na nivou karijere, njemu je problem sto su mu povrede isekle peak. On u Lal je vec bio polovna roba onog starog Dwighta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...