Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

20 minutes ago, Manu said:

Ja ipak moram da naglasim onaj fantomski backcourt call koji je i vratio utakmicu u neizvesnost. 

Jebeni amateri...

 

misliš na onaj pas tatuma do haywarda? ako je ta situacija, bila je dobra odluka sudija, na slo mo se videlo da mu je noga ostala na pogrešnoj polovini terena 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

misliš na onaj pas tatuma do haywarda? ako je ta situacija, bila je dobra odluka sudija, na slo mo se videlo da mu je noga ostala na pogrešnoj polovini terena 

 

poenta je da je tatum bio sa obe noge na svojoj polovini :' D

 

U ostallim vestima JJJ pogodio nerealnu trojku za izjedacenje i onda bruks valjda skace na idiotsku fintu derozana sekund do kraja i gubi utakmicu

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Sto je najjace, da nije bilo sad ovog restarta, Volton bi ostao trener i za sledecu sezonu. Ovako ce morati da ide otpustanje. Divac ce imati jos jednu godinu... Izmasakrirao ih je Fulc

I to je prilično upitno. Možda izleti i on za koji dan. Upropastiše ih Magični večeras.

Link to comment
Share on other sites

 
svejedno, ispravna odluka sudija 
 
EedA9vDWkAAg3Iz?format=jpg&name=small
A ok, ovo su neke razlike u odnosu na Evropu. U Evropi i lopta ali i igrac sa obe noge treba da predju u polje napada da bi se uspostavio status lopte u prednjem polju. Mea culpa, hvala na edukaciji.
Inace, slobodno mozete da nastavite da se smejete Mavsima i porazima u clutchu. 100 dumb ways to lose.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Vidi ti Hardena kako cepa odbranu u clutchu

 

 

Uz odbranu na niskom postu, jedan od dobrih segmenta u odbrani su mu i strip ball. 

 

Jedna od najpoznatijih :classic_biggrin:

 

 

 

Ja ne znam kako Dalas misli da dobije nekog. Sa ovakvom igrom sledi im metla od Clippersa. Oni su izgubili od nejakog Phoenixa uz 70 datih poena Doncica i Porzingisa sa 50% suta. Delon Wright mi je veliko razocaranje. Decko ne moze da se sastavi. Sve vise tezim ka misljenju da su njegove solidne igre u Torontu sve bile samo plod dobrog sistema. Sut mu je ocajan. Fale dosta Powell, koji jeste rupa u odbrani, ali se znalazi pod kosem sasvim pristojno i ume da pospremi neki alley-oop i pogotovo Brunson koji jeste fizicki ogranicen ali je i najsrcaniji i najpozrtvovaniji igrac u ekipi.  Sve u svemu ne pise im se dobro u playoffu i morace dosta da rade na ojacavanju ekipe nakon sezone.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

njegova povreda se desila prvog januara. bone bruise i severe knee sprain. google kaze da je za 3 meseca max mogao da se vrati nazad na teren. orlando je odlucio da je gotov za sezonu i da ce u oktobru da se vrati. posto se sezona i dalje igra u avgustu, logicno je misliti da bi sada vec trebao biti zdrav. ono sto se desilo izgleda da se rehabilitacija nije desila onako kako se ocekivalo i oporavak je trajao duze. bilo je price da ce igrati, da nece, on je zeleo, staff nije i na kraju ulazio sa klupe sa restrikcijom minuta...

ne mozemo biti sigurni da je prerano izasao na teren i da se zbog prethodne povrede opet povredio, mozda je samo bas veliki baksuzluk.

 

bas me zanima da li ce se i dalje pricati o zionu i njegovoj minutazi posle ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...