Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, Krava kaze mu said:

Dnever je uradio sve kako treba, sada je sve u Bozijim da ne kazemo Kris Polovim rukama 😄

I bi, povukao Milsapa, i dobio bacanja, ali ball never lies. 

 

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Monte mi je jedan od gotivnijih igrača. Neprimetan, racionalan, a užasno koristan.

 

Jokić dobija sve više faulova na ime.

Rekao bih da dobija faulove koje ranije nije baš zbog toga što nije bio neko bitan. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Rekao bih da dobija faulove koje ranije nije baš zbog toga što nije bio neko bitan. 

Onaj Adamsov na penalu nije bio. A i onaj lakat iza table mu je progledan kroz prste.

1 minute ago, Green23 said:

Kako misliš šansu za PO? Ukoliko OKC dobije deliće četvrto mesto sa Hjustonom i Jutom. 

Obriši, brate, sramota me je šta sam napisao, nešto sam prebacio, vidiš da sam obrisao. 🙂

Najblejačkiji TD u istoriji. Kao da ga je uzeo sa pola snage.

 

A sad ih maltretira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Onaj Adamsov na penalu nije bio. A i onaj lakat iza table mu je progledan kroz prste.

Obriši, brate, sramota me je šta sam napisao, nešto sam prebacio, vidiš da sam obrisao. 🙂

Najblejačkiji TD u istoriji. Kao da ga je uzeo sa pola snage.

 

A sad ih maltretira.

Na penalu ga je navukao da skoči, u NBA svi to koriste za faul. Ono ispod koša isto, nem preteranog kontakta. 

 

Posprdao se sa Adamsom od sredine 4/4.

 

Koliko je gadan Pol. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se Dort dosta svidja, bar ovo sto trenutno pokazuje. Dosta je brz i moze da bude dobar slasher, imao je i onu jednu solidnu zavrsnicu na obrucu. Deluje kao da ima vise ofanzivnog potencijala nego Roberson ili Hami.

 

Rispekt za Denver sto je izvukao ovo bez vise od pola startne postave, Porter pokazao sav potencijal danas, moze da bude igracina ako mu telo izdrzi NBA napore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...