Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

13 minutes ago, Miki28 said:

@uini sta mislis ko ce imati bolju karijeru, Janis ili AD?

 

šta znam, trenutno je ogromna razlika u durabilityju na strani đane. evo sad čekiram da ne pričam napamet, najviše tekmi je propustio prošle sezone, 10. 

doduše, ne znam da li bball ref računa na ovim statsima samo regular ili i plej of

 

obojica su fantastični igrači a obojica mi nekako nisu među omiljenima iz različitih razloga:

davisa još uvek nisam uspeo da doživim kao glavnog baju, koji svojim učinkom preokreće situaciju na terenu, pogotovo u plej ofu u korist svoje ekipe.

 

đana me nervira jer je šuta bez a i siledžija kojem se tolerišu neke stvari ofanzivno. mene to više nervira nego hardenovo pronalaženje rupa u zakonu

 

ne znam ne znam, nisam najbolja osoba za taj odgovor.

svi danas kažu da je đana taj novi kralj lige - baš mi je zbog toga krivo što ova sezona nije odigrana, da vidimo tog plej of antetokumpa kada mu sidekicks rade kao podmazani.

 

đana ima 25 godina, davis 27, kawhi leonard 28, uskoro 29.

kada pogledam dosadašnji učinak, leonard mi je tu za dve dužine ispred ovog dua. ali kažem, ja sam biased jer ne volim naročito ni jednog ni drugog pa veroivatno umanjujem neke stavke

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Racunaju regularni dio, ima posebno za plejof statsi.

 

Htio sam ja i AD da vidim u PO jer je odigrao bas dobru sezonu do tada, posebno u odbrani, DPOY po meni bez konkurencije za ovu sezonu a i naravno da napravi taj iskorak i prodje koju rundu PO, dodje do WCF ili finala pa da vidimo kakav ce biti jer u 2 sezone sto je igrao PO imao je brutalne brojke ali mali broj meceva.

 

31.5p/11s/2a/3b ali svega 4 meca tu ih GS pocistio a onda prije 2 sezone 30.1p/13.4s/1.7a/2.3b. Tu su pocistili Portland i uzeli jednu utakmicu GS.

Slicne brojke sam ocekivao i u ovom plejofu.

 

Ma Kawhi je bez konkurencije, nema potrebe za njega da pisem ista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MrTripleDouble said:

A npr, 41godisnji Malone je strpao u dzep Duncana u naponu snage 2004. Ovaj je poslednje 4 utakmice u seriji imao sut ispod 40%.

Po tebi je Postar ispred Dankana?

Dankan i Parker su ih unistavali u orve 2 utakmice ali doslo je do promjene u nacinu odbrane pa su Parkera primirili a Dankana skoro pa zaustavili i onda 4 vezane pobjede.

Doslo je do zamora materijala i povrede u finalu, bilo bi tu borbe sa Detroitom da je ostao zdrav ali te sezone je bas bilo mucenje, dobijali su meceve na ime, hemija je bila nepostojeca. Kobi i Sek, Kobi i Meloun posto je pustena prica da mu je muvao zenu, Dzekson kome je muka svega, Kobijeva sudjenja, Sekova prica oko ugovora, da dr Buss bira izmedju njega i Kobija. Bas bas mucno, cudi me uopste kako su i dosli do finala kad se sad sjetim.

Cak mislim bi i osvojili da nisu naisli na tim koji je iskoristio sve svoje prednosti i nedostatke  Lejkersa. Da su igrali sa Indijanom tu bi uzeli ali Detroit im je bas problematican jer su igrali disciplinovano.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Uh, ja bas ne znam kako bih ovo rasporedio.

Postar mi je drugi omiljeni igrac devedesetih (posle 'Akima).

Timi omiljeni igrac posle 2000.

Dirkules by far najbolji igrac kojeg sam gledao uzivo, plus ona titula sa Dalasom je epska. 

Garneta nisam nikad simpatisao kao pojavu, ali kao igrac je bio sila.

A Sir Charles, sta reci, jedan od simbola jedne epohe.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Očigledno je da su stvari malo poljuljane u Juti i da to Goberu nikako ne odgovara. Ne kažem da žele da ga se otarase, ali mislim da ga više ne žele. Ne bi me začudilo ukoliko bi Gober otišao posle ove sezone, iako se radi o kandidatu za najboljeg defanzivca godine", rekao je Oldridž.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste al na sredini stoji oznaka prorty of espn non stop. 2 sata sa desne strane i sa donje leve strane stalno kad se promeni kadar neka novi naziv izadje. Ja bi rekao da je ovo radna verzija epizode.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

meni ce kg uvek biti ispred duncana. pitanje je kako bi se oni rangirali da su zamenili timove. garnetta stavljaju mnogi u istu kategoriju sa duncanom iako je 90% karijere igrao u losijim ekipama od duncana.

 

duncan je vise od pola karijere bio glavni baja ekipe. garnett je, verovatno i sticajem okolnosti, u titula-pohodu bio taj dobar sidekick

 

mislim, slazem se, tesko je proceniti koliko je tim koji ima vukao nizbrdo ali to opet ne moze da se poredi sa duncanovim uticajem, imo

eto i melo je imao truleks ekipe cele karijere pa ga niko ne pita zasto je to tako. naprotiv, krive njega sto nije bio bolji gm valjda

Link to comment
Share on other sites

Tamo negde 2002/03/04 to mozda jeste bila legit rasprava, kasnije je vreme pokazalo. U principu je to opet svodjenje na sbb kbb. Mozda ovako po raw talentu i alatkama za kosarku na najvisem nivou Garnett i jeste uvek bio ispred Duncana, ali kada se podvuce crta uopste nema nekog prostora za tu pricu. Eto mozda bi Roy postao najbolji bek posle Jordana da nije ostao bez kolena tako brzo, a mozda bi i Paul imao tuce prstenova da je igrao sa boljim saigracima i dubljim ekipama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...