Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

 

Kao navijac Lejkersa volio bih CP3+Kobi i onda finala sa Lebronom ali da sam neutralan onda gledati ruzu bez povreda bi bilo uzivanje.

Sta biste vi?

 

 

definitivo nerasturanje thundersa. ne zbog toga sto sam ih sad posebno obozavao, nego zato sto je game altering event. 

da su ostali i naravno pod pretpostavkom koja nije neverovatna previse - uzeli titulu, durant i harden ne bi otisli i gledali bi moguce jednu drugaciju dinastiju

 

to naravno ne bi sprecilo dubse da furaju svoj fazon pre duranta ali je opet pitanje da li bi dovukli sve te veterane za minimalac, odnosno, da li bi, cak i da su dosli, bili dovoljni za titulu. ili bi veterani isli u oklahomu

 

nba svakako ne bi izgledao isto 

 

edit

povreda rosea mi je kao i svaka teska povreda van konkurencije

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, AgroLaki said:

Takvi Thunderi bi vrv bili vise omrznuti i od LBJ Majamija. 

Ne znam kako jer bi osovina tima bila sa igracima koje su sami birali na draftu? Primjer GS prije dolaska KD-a, uopste nisam primijetio da ih neko mrzi.

E vec da je CP3 dosao u Lejkerse to bi bila mrtva trka sa Majamijem ko je omrazeniji.

 

@uini koliko se stvari desilo u te neke 2 godine, veto CP3 trejda, odlazak Hardena, formiranje big3 Majamija. Totalno se sve promijenilo kad se sad pogleda.

Da je Harden ostao i da je CP3 dosao u Lejkerse pitanje je da li bi uopste doslo do ere GS jer bi Okc bila prejaka a svakako i Lejkersi bi doveli jos jednog allstara uz ovu 2 pa bi bilo zestoko ali opet to je sbbkbb prica

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Veceras se sastanci o nastavku lige. Da vidimo kakvu su odluku doneli i hoce li biti nastavka u Las Vegasu. 

 

stvarno očekuješ nešto od tih sastanaka u trenutku kada ceo svet pojma nema kuda ovo ide?

 

to je pro forme dejt.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

stvarno očekuješ nešto od tih sastanaka u trenutku kada ceo svet pojma nema kuda ovo ide?

 

to je pro forme dejt.

Sigurno sastance, posto se nisu dugo videli, pa i da popiju koju kafu zajedno. 

 

A i situacija se polako smiruje, nema vise rastucih brojeva po danu, sem u pojedinim drzavama. Brojevi idu na dole. 

 

Sve ce ovo biti gotovo u vecini drzava do pocetka jula. 

 

U Americi ce to duze trajati, samim tim nema ni mogucnosti da se odrze utakmice sa publikom. 

Las Vegas deluje najbolja varijanta, igra se bez publike... Bez opasnosti od Koronavirusa. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Magia said:

Meni i dalje nije jasno sto ih nisu poslali na neko ostrvo sve, testirali ih i ako je sve ok da krene plejof. To bi sada probilo sve moguce granice gledanosti, sto ranije krenu bice vise novca za njih.

 

verovatno postoji neka stavka u ugovoru da igrači nisu robovi koje možeš da odvojiš 3 meseca od porodice a da pre toga središ sve da bude tip top na tom mestu sa drugim robovima. 

 

igrači primaju platu, vlasnici gube profit a gledaoci gledaju sećanja. što se mene tiče, sasvim okej monetarna situacija.

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

verovatno postoji neka stavka u ugovoru da igrači nisu robovi koje možeš da odvojiš 3 meseca od porodice a da pre toga središ sve da bude tip top na tom mestu sa drugim robovima. 

 

igrači primaju platu, vlasnici gube profit a gledaoci gledaju sećanja. što se mene tiče, sasvim okej monetarna situacija.


Bilo bi vise novca i za te igrace :) pojednostavio sam ja dosta, ali kontam da ni igracima ne bi predstavljalo toliki problem ukoliko mogu da povedu porodicu ( mada je i pitanje koliko zaista vidjaju porodicu u toku plejofa), a opet bi imali slobodno leto i pauzu da odmore i rade na sebi. Ovakav standby kontam da ni njima ne prija. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Magia said:


Bilo bi vise novca i za te igrace 🙂 pojednostavio sam ja dosta, ali kontam da ni igracima ne bi predstavljalo toliki problem ukoliko mogu da povedu porodicu ( mada je i pitanje koliko zaista vidjaju porodicu u toku plejofa), a opet bi imali slobodno leto i pauzu da odmore i rade na sebi. Ovakav standby kontam da ni njima ne prija. 

Znam jednog igraca kome ne prija 100%. Taj bi posto poto da se nastavi ova sezona. Jel mozes pogoditi ko?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nije jedna ekipa samo 12 igraca, tri trenera, 2 doktora i 5 trenera. ima tu jos mnogo ljudi, verovatno oko 50-100. pa onda ne mozes da 'obezbedis' porodicu samo igracima, sta je sa ostalim clanovima fransize? koliko je onda to ljudi. pa sve to puta 30 ili puta 16. pa onda sudije, komentatori, media, organizatori, pa lekari, pa milion drugih ljudi koji bi bili potrebni za organizovanje ovog 'turnira'. koliko je tu samo potrebno testova da bi svi bili cisti (sto je mala verovatnoca). proslog puta je vec bila frka sto su se igraci bez simptoma testirali umesto da su testove ostavili onima kojima je bilo potrebnije. i sta ako od ~10k ljudi jedan bude zarazen, onda opet sve prekidaj, pa svakoga opet testiraj, etc. da ne pricam da bi osim testova, liga bi sebicno koristila lekare koji su mnogo potrebniji negde drugde.

sto neko rece, ko moze da garantuje da neka random spremacica u hotelu sto namesta krevete igracima nema virus i opet zarazi jednog od igraca....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:


Bilo bi vise novca i za te igrace :) pojednostavio sam ja dosta, ali kontam da ni igracima ne bi predstavljalo toliki problem ukoliko mogu da povedu porodicu ( mada je i pitanje koliko zaista vidjaju porodicu u toku plejofa), a opet bi imali slobodno leto i pauzu da odmore i rade na sebi. Ovakav standby kontam da ni njima ne prija. 

 

cenim da se borderline nba igračima i nba igračima sa malim i expiring ugovorima ne isplati da sede i čekaju. 

 

prva i druga liga igrača, tj top 50% lige, po meni nema neki ludacki interes, pogotovo zato što niko neće biti spreman fizički, pa su šanse da se ozbiljno povredis velike. o spremnosti u kosarkaskom smislu da ne pričamo. 

 

moje mišljenje je da ne treba forsirati po svaku cenu. bolje je spremiti sve da bude full on umesto nekog surogata za nba, gde se može i najebati na razne načine. 

1 hour ago, Miki28 said:

Znam jednog igraca kome ne prija 100%. Taj bi posto poto da se nastavi ova sezona. Jel mozes pogoditi ko?

 

trae young. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

igrači primaju platu, vlasnici gube profit a gledaoci gledaju sećanja. što se mene tiče, sasvim okej monetarna situacija.

Jeste, da a sta ce kada vlasnici prekinu da placaju bsve zaposlene i ako im mreze ne daju pare za ostatak sezone zbog ne ispostovanog ugovora?
Posle otkaza radnicima u areni sledece su na plate igraca za neki procenat.

Link to comment
Share on other sites

Quote

LOCKED ON NBA - Ben Golliver and David Locke on the "Last Dance" and Michael Jordan and what do the comments of LA mayor mean for the NBA.

Ben Golliver has seen the new documentary "The Last Dance" and he reviews it and tells stories from the program.

https://podcasts.apple.com/us/podcast/locked-on-nba-ben-golliver-david-locke-on-last-dance/id1076474471?i=1000471629830

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...