Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

46 minutes ago, Milos 3.14 said:

Portland je klasicna nagazna mina. Ako se nekako dovuku do PO bice zajebani kome god zapadnu. Svaki mec koji uvedu u egal zavrsnicu vrlo lako moze da ode na njihovu stranu. Lilard je vrh.

Ma odrali bi ih Klipani, Lejkersi u plejofu a Juta, Hjuston bi imali manje probleme.

 

Kawhi, PG13 i Beverli na Lilarda i Mekaluma u PO? Hezonja bi se ispucavao😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo čuvene njujorške Nikse posle duže vremena i moram da priznam da bih menjao tu Nilikininu odbranu za ovu što je Denis Smit žr odigrao na Ćivotu Brogdonu u svakom trenutku, šteta samo što ovi majmuni zajedno sa navijačima nemaju sluha ni da istrpe ni da podrže jedinog igrača u ekipi sa legit star potenšlom koji jeste blago ptoblematičnog ponašanja +je imao porodičnih problema. 

 

Njega ako neko uzme za kukuriki (a ovi će ga dati naravno) napraviće posao veka. 

 

Na drugim terenima fazcinanta Atalanta koju urniše Dalas bez braće Rumenige i Bobketsi koji tankuju sa osam igrača.... hvala i jednima i drugima što postoje. 

 

Lilard sve najbolje od porodice kameron uz prigodnu numeru. 

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Niko da prokomentarise ovo razvaljivanje 76ersa.

 

 

JB je bas bas ozbiljno napredovao ove godine. Handling je super i agresivnost ka kosu je znatno veca nego prethodih godina. Nek nastavi da radi na tome a primarna stvar treba da mu bude da mu sut bude sto konstantniji. Ja bih pre zeleo da vidim njega na AllStaru nego Tatuma.

 

Elem, mislim da je Boston sasvim fin contender ove godine. Zavisice od toga sa kakvim zdravljem cemo u PO. Ono je glavni razlog zasto ovaj skor nije dosta bolji. Bas bih voleo ako bi neko mogao da mi da info, koliko smo utakmica odigrali kompletni (tu mislim na to da su igrali Kemba, JB, Tatum, GH i Smart). Ne verujem da premasuje taj broj 15 tekmi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...