Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, AgroLaki said:

Uh kakvih par poena Jokica preko Gobera, sa onom igorm ne znam dal bi neko mogao da ga cuva. 

sa tom "vrljavom" igrom nema odbrane. Em te nervira kad da kos onako jedva, em sta da mu radis kad sutne kao da ima pu pu MS.
 

 

Milina gledati, nema silovanja, samo skill i iskustvo, kaoonaj faul na sutu sa 45 kad je navukao Gobera

 

Uzme mu Jokic faul Gober odreaguje ovako:
 

 

 

Jokic kao kulira ali ga malone vadi odmah posle dosudjenog faula. Taman ga oladio ovaj sacuvao osvetu za clutch 6 poena

Edited by Squabbit
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nista cudno, siguran sam da ovo nije prvi put da su pitali za njegovo zdravlje. To je klasicni Towns insurance move, a plus tim koji prvi spoji dvojicu od trojke Towns-Booker-Russell prakticno ima samo da saceka da treci izadje iz ugovora i stvar je gotova. Oni su nekakav moderni banana boat.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

CP3 nikako ne moze u ovu kategoriju 'zasto on na AS' a ne neko drugi. Mislite da bi Oklahoma igrala ovako dobro i imala ovaj skor da nema njega u timu u vidu pravog lidera i floor generala? Da  li bi  Sreder i pogotov SGA ovako pokidali ovu sezonu da nemaju njega pored sebe na utakmicama i treninzima? Ne bih rekao.  A i brojke nisu za baciti, skoro pa na nivou karijere. Ispod je samo u asistencijama sto je i za ocekivati kad ima jos dvojicu dominantnih ball handlera pored sebe. O onim podaci u clatchu da ne pricamo. Cini mi se najbolji u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Booker je komotno mogao umesto Russa, pa čak možda i umesto Mitchella. Beal umesto mnogih na Istoku. Al jebiga, uvek neko izvisi, ima vremena za njih, a i dovoljno miliona usd za utehu. Obojica sledeće godine mogu da budu samo u boljoj situaciji. Ingram je zaslužio all star, dosta sam gledao Pelicanse ove sezone, iskreno nisam očekivao ovakav iskorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Nisam znao da je kažnjen za ovo :lol_2:

 

 

bese za no homo? A jbg, 2003 kad je madona cokila britni bila havarija, luduilo "skandal", danas no frx 🙂  


Vec se mnogi zale, pazi sad, u Cali kako je doslo vreme gde se stalno neka grupa buni za nesto sto je neko izjavio.
 

Na radiju kukaju kako pre 10 god su mogli reci i saliti se sa tim i tim, a danas mora da se paziii.


Tako i jokara, naucio 🙂

Samo nek je korektno!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...