Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Woj prica da postoji sansa da HOU trejduje Capelu.(hawksi i njega hoce)
Jure C i wing igraca.

 

Jure C a hoce da trejduju C koji je odlicno uigran sa Hardenom. Makes sense.

 

Iskreno, bez Kapele se moze ziveti ali ne znam kojeg priblizno kvalitetnog centra+ krilo mogu da dovedu. Jedino neki 3+ teams deal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Centar je  fantazi recnikom kusur fokus je na kvalitetnije krilo a C koji  da bude upotrebljiv,  sto ima dosta smisla. Kapela je bio key za GSW i preuzimanje bekova koji su sada non faktor ali zato u Lal imaju 2 tima koja imaju 2 zverke na krilnim pozicijama, sumnjam da ce House i Ben uz Tuckera da budu dovoljni za ta 2 tima.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Roco je sigurno najbolje krilo na trzistu i uklapa se u njihovu filozofiju.
 

 

neki 3some onda? 

capela u hawkse, zifredi u rocketse a atlantin pik ili pikovi u hjuston minesotu plus jedan centar i evan turner ili ko vec matchuje plate

 

nije besmisleno

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

neki 3some onda? 

capela u hawkse, zifredi u rocketse a atlantin pik ili pikovi u hjuston minesotu plus jedan centar i evan turner ili ko vec matchuje plate

 

nije besmisleno

trojka ili cetvorka.
Nece ovo sigurno glavu za glavu, ako se bude desio trejd. 
Kingsi i Boston su takodje ekipe koje mozda se ubace u trejd 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, laki pepe said:

Do kad imaju fore da realizuju? Do Ol stara?

 

Nekako mi Vestbruk djeluje sve smislenije u igri. Sinoc je bio veoma aktivan na skoku. Nisam pogledao statistiku, 

naoko mi djeluje da je Hjuston razbio Pelse u skoku, a nemaju igraca preko dva metra. 

 

 

bolje da si pogledao :classic_biggrin:, nop 63 reb - hou 43. razliku koja je donela pobednika je to sto hjuston ima dva ozbiljna igraca u klacu koji su isporucili a pelikani sinoc ni jednog koji je mogao da ubaci, cak ni sa linije za sl. bacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prica se da Voriorsi zele da trejduju Rasela. Bila je prica ranije da ce cekati ljeto zbog vecih mogucnosti, ali izgleda da zele sad da zavrse posao. Burks i Robinson su isto u izlogu. Jasno mi je za prvog, ali zasto Robinson? Lik igra na minimalcu, a pruza dobre partije.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Odgledao sam veci deo meca LA @ Kings. Nekako bolji fokus imamo na gostovanjima ove sezone. Jesu Kingsi osakaceni i povredama i prilicno pali u formi, al' fino je ovo izgledalo, od starta su role playeri krenuli jako sa sutem, pre svih Bredli, formirana brzo razlika koja se do kraja odrzavala. Kad bi na kraju utopili Kuzmu za Bogdana to bi bilo idealno, ali izgleda ipak nista od toga. Sad nam dolaze Spursi koji su isto u desperation modu kao Blazersi, tako da ocekujem tesku utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...