Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sta mu ostaje? Umetnicki dojam?

 

Ova saka jada od asistencija da se Wigins uplasi kad vidi, pri tom kao dosta ucestvuje u kreaciji...

 

pored umetnickod dojma, ostaje mu i igra u tranziciji, snazan ulaz, koji je takodje u procesu izgradnje kada je finisiranje tema, sasvim dobra odbrana, razumevanje igre

od kada je miller trener, ne ucestvuje puno u kreiranju, iako je sasvim dobar kao sekundarni kreator

 

daklem, ima pored loseg suta dosta toga dobrog a i taj sut je golim okom vidljivo bolji sada nego na pocetku sezone i u letnjoj ligi

 

edit btw, wiggins ima 3.4ast ove sezone, sasvim solidno za lika koji je egzekutor po vokaciji

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Slomise ih Lejkersi u prvoj cetvrtini, 45/27...

 

Forsirati Kuzmu sto vise, da se bolje utopi u za trejd.

 

Sto se tice Bareta, odavno nisam video da takav prospekt bude takav ciglar i to jos na mestu beka. Nije da nema potencijala, ali ima bas dosta da se radi na sutu. Pa cak ni Vigins nije bio takav ciglar, sutirao je bar slobodnjake pristojno u svojoj ruki sezoni 76%...

 

Morant sabio veceras. Memfis PO !

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

pored umetnickod dojma, ostaje mu i igra u tranziciji, snazan ulaz, koji je takodje u procesu izgradnje kada je finisiranje tema, sasvim dobra odbrana, razumevanje igre

od kada je miller trener, ne ucestvuje puno u kreiranju, iako je sasvim dobar kao sekundarni kreator

 

daklem, ima pored loseg suta dosta toga dobrog a i taj sut je golim okom vidljivo bolji sada nego na pocetku sezone i u letnjoj ligi

 

Slazem se ima dobar ulaz ali to je neki minimum koji je mogao da se ocekuje.

 

Ovi Niksi ne idu nigde i sve je podredjeno njemu od prvog dana, iz tog konteksta sam mnogo vise ocekivao...

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

 

Ovi Niksi ne idu nigde i sve je podredjeno njemu od prvog dana, iz tog konteksta sam mnogo vise ocekivao...

 

u prvom delu sezone je bilo tako, od kada fizdale vise nije trener (kao da je pa bio) nije sve podredjeno njemu. zapravo je neka treca opcija u napadu

Link to comment
Share on other sites

Kleber i posebno Powel igraju kao curice, prejadno. :smiley26: Powel, osim odlične atletike, bukvalno nema ništa više - beskorisna gomila. Pored njih dvojice, a bez Porzingisa Bobi mora da dobija više minuta. Luka prenervozan, dovoljna je malo jača odbrana da ga izbaci iz takta. Moraće naći način da se prilagodi...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

@Miki28 Gledas li ovaj ples u Dalasu bez Obrve ?  Ozbiljno igraju Bron, Dvajtelo i Kuzma. 

 Doncic za sada potpuno zaustavljen, izgubio je brda lopti i promasio suteva, pa cak mu je toliko puklo samopouzdanje da je i 5 bacanja omasio, pa je posle pocepao dres. 

 

  

Nisam gledao brate moj. Vidim da smo ih rutinirali.

Nek pumpa Kuzma statse, da pokaze Kingsima da mogu na njega da racunaju😁

AD da odmori pa kad se on vrati onda i Lebrona u b2b odmoriti. 

31-7 skor, sasvim dobro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nije on video to kao šansu već njegov FO i njegov trener

Pa nije da baš imaju izbora ko će im igrati 😁 Imam ga na fantaziju, nije da se bunim, sve dok je na 40% iz igre 😁 Nisam gledao sinoć, ali Vašington je uspeo za 48 minuta da šutne 112(!!!) puta iz igre, izvede 28 slobodnih bacanja i izgubi 9 lopti. Uhvatili su 19 ofanzivnih skokova. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Green23 said:

Ali dotični McRae iz Vašingtona ne jebe živu silu, u 28. godini dobio veću minutažu i to je video kao šansu da glumi Kobija. 

 

22 minutes ago, uini said:

 

nije on video to kao šansu već njegov FO i njegov trener

 

16 minutes ago, Green23 said:

Pa nije da baš imaju izbora ko će im igrati 😁 Imam ga na fantaziju, nije da se bunim, sve dok je na 40% iz igre 😁 Nisam gledao sinoć, ali Vašington je uspeo za 48 minuta da šutne 112(!!!) puta iz igre, izvede 28 slobodnih bacanja i izgubi 9 lopti. Uhvatili su 19 ofanzivnih skokova. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nesto utihnuo forum nakon sto je Lebron polomio Doncica kao chachkalicu (ne mislim bukvalno da su se nesto preterano cuvali, al na osnovu korelacije njihovih partija)

 

   Opasno smo timski zaustavili Luku, totalno se isfrustrirao i na kraju je i dosao do nekih brojki, ali smo odradili posao. Kuzma ponovo maksimalno izlozen i natrpao je prilicno, Dvajtara kao da ga su ga naspricali necim nikad ludji i nikad pozrtvovaniji za tim, a King cisto da podseti da je i sa 35 lagano najbolji igrac u ligi. Sve je juce prezentirao - i igru na postu, i pasove, prodor gde sad ne ide vise tolikom brzinom naravno ali i dalje se iskusno i dobro krece ; I sasvim solidan sut.

 

   Vcrs protiv Oklahome nece biti lako jer je CP u super formi, pa i Shai, Shruder i Galo, pa ce borbe klupa isto imati vazan uticaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da, gledao sam i ja sinoć tj rano jutros prvo poluvreme : svaka čast lebronu, u tim godinama da igraš sam napad nije mala stvar. luka je odlično bio timski čuvan ali je pre svega sam sebe isključio iz igre nervozom. mislim, dečko ima jedva 20 godina, treba posmatrati stvari u kontekstu. lebron nije bio ni blizu ovoga gde je luka mentalno do iza 2010e cca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...