Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

@trae, 

u odbrani (50% kosarke) ima izuzetno negativan uticaj na svoj tim. nedokazan igrac u smislu spobnosti da donese dobar rezultat (bar plasman u plejof) svom timu.

kemba imo treba da ide br1 a za rezerviste  iz ove grupe - brogdon, simons, dinvidi ili  van vlit.

ja bih janga ipak  sacekao  u narednim sezonama da pokaze sta ume sa boljim saigracima i da li moze da odigra barem ne ovoliko losu odbranu. malo mi je glupo nagradjivati igrace nezavisno od njega koji ne mogu da skupe ni 10 pobeda posle pola odigrane lige - 40 utakmica. bitni su naravno dosta saigraci sa kojima igra ali nisam mu ih ja birao vec onaj shlenk koga su mnogi  hvalili da pravi odlicne izbore igraca. :kece:

 

Link to comment
Share on other sites

shvatam ja to jebeno ali ranije ipak nije bilo tako i to i danas sto kazes vazi samo za manjinu onih koji se tamo pojave tako da nije bas da je to sad neko  pravilo. nikad se ne desi da tamo bas izvise najbojih 10 igraca u ligi. ako je olstar skup najboljih 12 igraca iz obe konferencije onda on ne bi trebao biti tamo a ako je samo bitno uveseljavanje publike neka ga pozovu nemam nista protiv da ispaljuje cirkuske suteve :classic_sleep:

 

no da ostavimo olstar po strani da li je on top 20 igrac u ligi i   ko kaze recimo da bi on ovom timu toronta doneo vise pobeda od van vlita ili u indijani od brogdona ili tako nekih drugih "osrednjih" igraca. nije kosarka samo  nabijanje praznih napadackih brojki.

 

valjda je glavna poenta u pobedjivanju i onda i igraceva ulogo u njima. jang je samo pokazao da moze da postize dosta poena i asista tako sto mu se daju odresene ruke da pumpa brojke medjutim to se uopste nije pozitivno odrazilo na atl. nije sve njegova krivica ali opet valjda i najbolji igrac snosi neku odgovornost sto je tim koji predvodi najgori u ligi u napadu a u odbrani su 4ti ali odpozadi.

Link to comment
Share on other sites

hawksi bez younga na terenu imaju najgori ofanzivni net rating u istoriji. sa njim su pretposlednji ove sezone. to dovoljno govori kakav je raspad ostatak ekipe. znam da je tu doprinelo i da collins ne igra 6/9 sezone ali ni sa njim nisu nista bolji.

sa druge strane zaista je najgori odbrambeni igrac u ligi i to bi se trebalo gledati ali posto je all-star spektakl bez odbrana, onda to i nije toliko vazno. 

na kraju ce treneri odluciti, da li cene statse i ofanzivni potencijal ili 2-3 igrace u najboljim ekipama.

 

schlenk svakako zasluzuje otkaz. usli u sezonu bez centra i rezervnog playa. da ne pricamo o pikovima ove i prosle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je tako nagovoriste me i evo mu onda jedan glas od mene da mu malo pripomognemo da se tamo nadje kao starter. :classic_cool:

 

najjace bi bilo da mu kajri koji nista nije igrao uzme to mesto u prvoj postavi :classic_laugh:

Spoiler

cMxt0sU.jpg

dosadasnji rezultati glasanja  

all-star-first-returns-2020.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Trebalo bi napraviti gif Kevina Ljube koji zgađen gađa loptom saigrača... 

 

Barkli treba uvek da pamti da nije igrao finale NBA u kojem bi imao bolje šanse od onog sa Finiksom zato što ga je mrzelo da mrdne dupe debelo kroz blokove za Stoktona...

 

Edit: jbt je l moguće da je to najbolje od Istoka?

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, riviera said:

@gggggggg batler  je u frontcourt grupi igraca , zbog propozicija moras nekog drugog beka staviti medju startere kada glasas zvanicno.

 

glupost...george je stavljen za frontcourt a covek startuje kao sg. inace zaboravio sam younga :classic_laugh: ajde on umesto sabonisa

 

2 minutes ago, freethrow said:

Edit: jbt je l moguće da je to najbolje od Istoka?

 

bas tanko osim dva najbolja igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Smailagica mi deluje da ili imaju velike planove za njega ili ga hajpuju za trejd. Ovo malo sto igra cisti mu se strana, igra se za njega. Ova dva lika na njegovoj poziciji su u ovoj krs sezoni takodje odigrali ok, pa su i oni dobri i da ostanu i da budu trejdovani. Ima GS tu finih opcija da dobiju neke ok bekap igrace

Link to comment
Share on other sites

Janis ako postane dostupan, a bice, ima Fila da ih samelje, jurice ga sve ekipe. Sve ce zavisiti sta Milvoki najvise zeli. Relevantnost ili buducnost. 

 

A mozda ce imati uticaja i Janis, moze da lobira u koji ce tim, kao Dejvis.

 

Timovi u kojima bi on najbolje funkcionisao su GS i Hjuston. Ekipe pune sutera. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

koliko je samo odvratan ovaj butler a njegovi poceci u ligi bila kao dobra prica.

Tesak ljakse, ali je sada nas ljakse. Sreca njegova sto je dosao u majami koji se lozi na "red, rad disciplinu" sa Heat kulturom, inace bi svake godine menjao tim kao sto je menjao. Doduse videcemo kako ce biti u Majamiju kako godine prolaze, prosle godinu napao Browna za los napad.
Danas se Rasel vraca u OKC to mora da se isprati.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...