Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

50 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

a van vleet bi trebao?

daj ne zajebavaj

a ti bi nagradio janga za ovu sezonu samo na osnovu praznih brojki bez obzira sto ekipa u kojoj je on glavni igrac ima ubedljivo najgori skor u ligi?

evo da ostavimo treja sa strane. da se stef vrati i da gsw ove godine bude ozbiljno ispod plejof crte isto bih rekao i za njega. 

nije problem sto mi  francisko kaze da ja trazim od mladog igraca da vodi ekipu do 50 pobeda ali jbm misa daj mi bar 30+ pobeda na kraju godine a ne da dobijes olstar nastup jer si vodio ekipu koja ce imati skor kao neki od najgorih timova kroz istoriju lige  kao npr fila koja je igrala samo sa gleague  igracima kad je tankovala. e pa atlanta ti je u toj kategoriji da ti slikovito objasnim koliko su katastrofalni :classic_biggrin:.

 

ps. i stedi fredi je imao jedan glas u izboru za mvp-a proslogodisnjeg finala. malo vise postavanja za njega molicu. :classic_sleep:

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Squabbit said:

 

Kako bree ovo kad prosle godine odoshe do finala zapada?
Tesko da su tupsoni zbog toga...

Mislio sam da je tesko u poslednjih par godina naci ekipu koja je gluplja od ovogodisnjih Blazersa.

 

U startnoj postavi jedino Lilard ima pristojan bbiq, Bazemore je jedan od najglupljih igraca u ligi lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne podnosim CP3 ali je lik takav profi da mu skidam kapu, mogao je da kuka i jede govna kako hoce da se bori za prsten. 

 

Umesto toga je zasukao rukave i napravio finu pricu u Oklahomi, koliko su samo SGA i Sreder pokupili forica od njega. 

 

Tacno da nekim cudom zavrse medju 4 mogao bi da bude u konkurenciji za MVP-a,  gomilu neizvesnih utakmica je dobio.

 

Sad Oklahomu ceka ozbiljan ispit i da se odluce kojim putem hoce da ide, pojavila se danas informacija da je dosta timova zaintresovano za Gallinaria. Lik je stvarno fenomen u kojoj god ekipi da je igrao kao neka 3. napadacka oni su bili najprijatnije iznenadjenje.

 

Ja bih ga zadrzao, iako ne idu nigde nekako istorija pokazuje da je uvek bolje imati takvog sljakera na dobrom ugovoru nego par pikova...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne mogu da se odlucim da li je Trae ruzniji ili su mu praznije brojke.

 

Gledajuci to sa vedrije strane barem moze da ih nabije.

 

Ovaj zmijoliki Barrett ima svu slobodu sveta i mora da ceka smiraj stoke kad svi stoje na terenu da nasminka ovu grozotu koju prezentira...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...