Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne znam da li neko komentarisao reakciju Vucevica prilkom poslednjeg napada?

 

Furnije je krenuo u pik i naravno na Vucevica niko od igraca Sacrementa nije obracao paznju jer je stajao na 8 metara od kosa i ljudi su apsolutno bili zadovoljni da opali taj alibi sut ali Furnije ga je video i bas bezobrazno nije hteo da mu doda ( valjda je i njemu pun qrac ovog retarda) i digao se na contested poludistancu i u poslednjem casu se odlucio u padu da doda Gordonu koji postize 2+1. 

 

Naravno svi se radaju dok ovaj gorstak iz Kolasina nastavlja da psuje Furnije-a, mislim da je malo falilo da ode da se obracuna.

 

 Furnije je verovatno predposlednji igrac kojem bi dao da mi rasava mec ali mi nesto govori da takva odluka nije cisti proizvod sebicluka, jer nije hteo njemu konreketno da doda i vrlo verovatno ima neku pozadinu. Poslednji kojem bi dao da resava je svakako Vucevic 😄

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Ne znam da li neko komentarisao reakciju Vucevica prilkom poslednjeg napada?

 

Furnije je krenuo u pik i naravno na Vucevica niko od igraca Sacrementa nije obracao paznju jer je stajao na 8 metara od kosa i ljudi su apsolutno bili zadovoljni da opali taj alibi sut ali Furnije ga je video i bas bezobrazno nije hteo da mu doda ( valjda je i njemu pun qrac ovog retarda) i digao se na contested poludistancu i u poslednjem casu se odlucio u padu da doda Gordonu koji postize 2+1. 

 

Naravno svi se radaju dok ovaj gorstak iz Kolasina nastavlja da psuje Furnije-a, mislim da je malo falilo da ode da se obracuna.

 

 Furnije je verovatno predposlednji igrac kojem bi dao da mi rasava mec ali mi nesto govori da takva odluka nije cisti proizvod sebicluka, jer nije hteo njemu konreketno da doda i vrlo verovatno ima neku pozadinu. Poslednji kojem bi dao da resava je svakako Vucevic 😄

 

 

Ja bas gledao i kada je AG metnuo kos Vuchina je stegao pesnicu i poradovao se..

 

s' djale bilo ali nesto Ana Ianovic style

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Red je da se pohvali i Lonzo Lopta. Odlicno igra u poslednje dve nedelje. Dosta je popravio tehniku suta i vidi se da sa vise samopouzdanja uzima suteve. Konstantno je i na granici TD. Sinoc je resio Pistonse u OT sa par trojki i poludistanci. Ocigledno je da mu prija sto vise nije u zizi javnosti i na naslovnim stranama zbog tate retarda koji mu je time samo pravio medvedju uslugu.

Link to comment
Share on other sites

morant je klasican primer mladog igraca rukija koji svojim kvalitetima moze da umnogome pomogne svom timu da pravi rezultat igrajuci sa vrlo skromnim saigracima. kazem ovo jer dosta ljudi smatra da mladi igraci to nikako ne mogu da izvedu u prvim godinama u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Hijao kakav zlocin Jacksona nad Hardenom.

 

https://streamable.com/aa8jx

 

Opasno naelektrisana atmosfera u Tenesiju, Jaren lupa blokade i levo i desno.

 

Mnogo volim Jarena, ali mora malo da poradi na dve stvari. Gradjenje kosa i skok, kao i problem sa licnim greskama. Obe stvari vuce od prosle sezone. 

 

Skok mu je u rangu Brooka Lopeza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...