Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

26 minutes ago, uini said:

Brandon Ingram’s first 3 games w/ the New Orleans Pelicans:

22 PTS, 5 REB, 5 AST, 2 3s, 2 BLK
25 PTS, 8 REB, 3 AST, 4 3s, 3 BLK
35 PTS, 15 REB, 5 AST, 4 3s

 

 

 

 

 

TakoE mali. Sve bolji i bolji

 

Steta sto nije vise u Lejkersima ali morali smo dati nesto da dobijemo AD. Samo mi zao sto Kuzma nije otisao umesto njega mada bi to bila bas pljacka onda

Link to comment
Share on other sites

Pelicansi super zabavni za gledanje, ali nisu u stanju da završe utakmice. Imaju veliki problem sa visokim igračima, Favors se raspada, Okafor je Okafor. Melli je čak i najkorisniji od njih, ali naravno ima odbrambenih problema. Generalno nemaju zaštitu obruča i primaju puno lakih poena. To i veliki broj izgubljenih lopti ih košta već 3 utakmice.

 

Bivši Lakeri očekivano najbolji na terenu, Ingram naročito, kakva lakoća trpanja. Sve je radio, čak pogađa i trojke za sad. Pohvala i za Harta, hasluje za sve pare, kao uvijek. Još kad pogodi šuteve, nemam zamjerke.

 

Kad se vrati Zion, Pelicansi su must watch.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aj da ne bude da pišem samo o NYK ko nije gledao sinoć MWK-MIA može slobodno da vrati ako imate ono premotavanje.... najjači utisak osim lude utakmice ovrl je BAM Adebayor koji igra neki novi nivo playa na centru gde uzme loptu i iz dva tri driblinga se ukopava u blok i ostavlja loptu u uručenju skoro svih osam asistencija komotno na taj način. 

Link to comment
Share on other sites

Vratio se i Isaiah Thomas na parket, dobra partija Wizardsa, čak i oni i Cavsi deluju mnogo smislenije od Kingsa npr. Dejounte mnogo vredi Spursima, a na kraju clutch partija DeRozana. 

 

Pacersi su jako tanki spolja bez Oladipa. Još kad im ne igra Lamb to je čemer izuzev Brogdona. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, OnionKnight said:

Pelicansi super zabavni za gledanje, ali nisu u stanju da završe utakmice. Imaju veliki problem sa visokim igračima, Favors se raspada, Okafor je Okafor. Melli je čak i najkorisniji od njih, ali naravno ima odbrambenih problema. Generalno nemaju zaštitu obruča i primaju puno lakih poena. To i veliki broj izgubljenih lopti ih košta već 3 utakmice.

 

Bivši Lakeri očekivano najbolji na terenu, Ingram naročito, kakva lakoća trpanja. Sve je radio, čak pogađa i trojke za sad. Pohvala i za Harta, hasluje za sve pare, kao uvijek. Još kad pogodi šuteve, nemam zamjerke.

 

Kad se vrati Zion, Pelicansi su must watch.

Sve potpisujem, samo jos da kazem da je problem na startu sezone losa igra Jrua. On bi trebao biti igrac koji preuzima odgovornost na kraju, ali  mucio se dosta sa sutem u prva 2 meca. Svakako su Pelikansi super zabavni za gledanje, kad se vrati Zion njihove utakmice ce biti spektakularne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ko je doveo tog fizdejla i pravio menjazu porzinigis za dsj + oslobadjanje budzeta za potpise mega zvezde letos.

treba pre da skandiraju upravi nego nedoraslim igracima i treneru. imali su kamen temeljac u letoncu i ujebali su se jos za vreme dok ovaj  nije izasao ni iz ruki ugovora. :twak:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, riviera said:

ko je doveo tog fizdejla i pravio menjazu porzinigis za dsj + oslobadjanje budzeta za potpise mega zvezde letos.

treba pre da skandiraju upravi nego nedoraslim igracima i treneru. imali su kamen temeljac u letoncu i ujebali su se jos za vreme dok ovaj  nije izasao ni iz ruki ugovora. :twak:

 

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Hajde ipak da aknovledzujemo i da je Zingis poprilican ljaxe, te da bas i nije ostavio mnogo prostora za drugaciji epilog.

 

lik je hteo da ode i s'te strane boga nema. ja sam odmah napisao da je po meni napravljena greška u smislu da su ga utopili prvoj ekipi koja se ponudila, tj nekako su uspeli da nasednu na njegov blef da će potpisati samo na godinu dana. umesto da mu kažu, važi bajo, može da se desi da presediš još jednu sezonu ako ne budemo zadovoljni onim što se nudi a svakako ćemo te aktivno nuditi.

 

čudi me da je većina fanova i novinara bila u fazonu, perry pravi pametne poteze a zapravo izuzev tog trejda gde šatro nisu imali kud, samo nije pravio gluposti u smislu davanja višegodišnjih ugovora polovnjacima.

 

ali je zato sve svoje privatne fiksacije probao. prvo mudiay pa evo sada eldrid payton.

 

fizdaleu treba da zvižde jer čovek evo u drugoj sezoni nema tri akcije, piči se iso kao da je 2005a.

pri tome se loži na tzv "ballere" pa mu startuje trier na PG i plus ima odrešene ruke da radi šta mu je volja. DSJa će iz ljubavi da uništi a frankie mu ulazi na 18 sec.

 

prvo sam mislio da je solidan (pre nego što je došao), onda mi je vrlo brzo bilo jasno da je loš ali ovo sada su neki novi nivoi, bukvalno milan tomić koji ume da priča sa medijima.

14 minutes ago, riviera said:

 😜 , pre ce biti da su niksi los klub za ambiciozne igrace koje zele pobede.

 

 

idi bre riviera, nasmeja me. kao da će mavsi da doguraju ne znam gde.

to kao da sam ja napisao kako je otišao u franšizu gde ljudima nije problem kada seksuualno uznemiravaš žene. mada je to imao i kod dolana, ne znam koji mu je qrac

 

jedino mi je krivo što jedva i lukine hajlajce mogu da odgledam od seronje

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

oni treba da se pogledaju u oci i vide zasto kp nije hteo da bude u niksima i zasto su kajri i kd pre odabrali da igraju u predgradju nego kod njih.

 

 

ono što se pričalo je da je gurao burazera da bude neki faktor u klubu. takođe se nagađalo da su knicksi hteli da mu ponude nekakvu embiid-verziju ugovora, gde bi određena povreda koja se ponavlja oslobodila tim nekih obaveza, tako nekako. ali to su sve rekla - kazala priče.

 

duranta navodno nisu ni jurili od trenutka kada se povredio, što je meni lično glupo ali ako je to bila cena da se propuste irving i deandre jordan, onda je to sjajno.

pored kajrija ne bi mogli da razvijaju rj barretta koji je očigledno najbolji kada ima loptu u rukama

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, riviera said:

a dalas je selo valjda pa tamo moze da igra 😜 , pre ce biti da su niksi los klub za ambiciozne igrace koje zele pobede.

i nije prva ni poslednja zvezda kome treba da se titraju jajca, nazalost.

 

Ima tu jos igraca po ligi koji su ambiciozni i zele pobede/napad na titulu, pa opet nisu ustali jednog jutra i odlucili da zapale for good. Eto Armani je biran na istom draftu, vec godinama igra u vrlo slicnoj (jos goroj tbf) sredini i do sada mu nije palo na pamet da necim uslovljava fransizu ili trazi trejd. O tome koliko je ambiciozan i pun takmicarskog duha ne treba trositi reci posto to prosto frca iz njega. Pa imamo primer Lillarda koji niti jednog trenutka nije pomislio da napusti PTB uprkos tome sto sto su sve do prosle sezone bili definicija treadmill tima osudjenog na 1st round exit. A daleko od toga da on nije ambiciozan igrac i da mu je najvaznije bilo da potpise drugi ugovor i vozdra.

 

Napisao je uinij, kad igrac hoce da ode, to je to. E sad sta dovodi do toga, drugo je pitanje. Los rad menadzmenta je samo jedan od mogucih razloga, drugi bi mogle biti neke licne fiksacije ili projekti samog igraca, a treci opet iracionalne odluke donete na bazi prslog mozga. Vrlo cesto je to i spoj svih ili bar nekih od ovih faktora, kao sto se cini da je slucaj sa Zingisom.

 

Ne zaboravimo i da to titranje ide tek do neke granice kada pobedjuje svrhu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imaju luku i karlajla, to je tačno. 

porzingis tek treba da dokaže durability pre svega pošto ne možeš biti franchise playa drugačije. 

 

vidim da mavs fanovi malo gundjaju na njegov shot selection, kažu, to mu je loša navika od knicksa (:

 

opasan je on igrač, nema zbora ali je takođe bio nezadovoljan sa dva različita front officea a ni jedan FO nije bio duže od dve godine sa njim. videćemo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

a dalas je selo valjda pa tamo moze da igra 😜 , pre ce biti da su niksi los klub za ambiciozne igrace koje zele pobede.

i nije prva ni poslednja zvezda kome treba da se titraju jajca, nazalost.

 

Prvo treba da se vidi da li može da igra tamo, i dalje nisam optimista da on i Dončić mogu da budu dva Betmena™, sve je to lepo hablaju španski družu se sve je cveće i proleće trenutno ali mali Dončara od kada je kročio u seniorsku košarku je neko kome se titra i realno sa oravom ofc, a ovaj je isto neko kome se titralo pa nije bio zadovoljan jer ima bratiju i posey™ koji mu pune glavu svime i svačim i nisam siguran da će ego da mu izdrži ukoliko Luka nastavi da kida... 

 

Što se Niksa tiče dok se ne promeni vlasnik nema leba za njih, prvo stoje totalno nezainteresovan za klub, drugo što realno ima to džibersko ponašanje u ligi koja je toliko postala okrenuta igračima da je postalo i zabranjeno da se neko naziva vlasnikom kluba čak iako je taj neko dozvolite vlasnik nečega što je notirano u APRu kao sportski klub. 

 

To da kao ambiciozni igrači imaju zamerki je netačno jer je toliko sve bez sistema i autoriteta da apsolutno svi koji malo iskoče iznad nekog očekivanog proseka svi koji malo iskoče imaju zamerki i svi misle da ih koče Niksi ka nekim većim uspesima jer je totalno debilna atmosfera a na kraju propadnu totalno gde im imaš primere od samog početka kada sam pratim Marberija, Nejta Robinsona, Lina, Šamperta, Brendona Dženingsa, Mela, Kantera, ... pa jebemu meter čak se bilo došlo do toga da jedne beskorisne mase koji ne bi kročili na NBA parkete poput SERAfana i Hernangmaza budu dovoljno bezobrazne da puštaju u medije priče kako su oni mega zajebani igrači i kako su ih Niksi samo kočili pa su brzo dobili jedan prisni kontakt sa realnošću. 

 

Jedini spas za Nikse je da se neki kul reper batica koji je popularan među igračima i sa previše para maksimalno naduva pa da u nekom lošem tripu klikne na buy now kada okače Nikse na aliekspresu I posle ponudi Boriši Simaniću maks ugovor nakon što vidi njegove hajlajce koji bi mu iskočili rekomendejšns ispod videa  "samo Đoša i Tika 10h smejanje" 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

imaju luku i karlajla, to je tačno. 

porzingis tek treba da dokaže durability pre svega pošto ne možeš biti franchise playa drugačije. 

 

vidim da mavs fanovi malo gundjaju na njegov shot selection, kažu, to mu je loša navika od knicksa 🙂

 

opasan je on igrač, nema zbora ali je takođe bio nezadovoljan sa dva različita front officea a ni jedan FO nije bio duže od dve godine sa njim. videćemo. 

 

sa cubanom nece imati problema, to smem da garantujem

 

ovo ostalo se slazem, sa tim sto je shot selection iz meca u mec sve bolji (pricam i o preseasonu)

 

gledajte mavse ljudi, ultra zabavno igraju, doncic-zingis p'n'r ima potencijal da postane neodbranjiv. veceras protiv blazersa ocekujem odlican mec.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...